LAFC کهکشان نگاه به آینده برای از سرگیری L. A. دربی در اورلاندو

اورلاندو شهر SC و اینتر میامی ر را شروع لیگ برتر فوتبال “لیگ است بازگشت” مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو در جولای 8th, اما اولین برخورد بین Floridian تیم خواهد بود تا از تنها رقابت برجسته در مسابقات مرحله گروهی. مراحل اولیه این مسابقات را از ویژگی های برخی از لیگ محبوب ترین رقابت از جمله اولین بیطرفانه واقع در لس آنجلس دربی.

ابتدا از گروه بازی را علامت دقیقا چهار ماه پس از لس آنجلس فوتبال باشگاه, آخرین رقابتی مسابقه در برابر فیلادلفیا یونیون در مارس 8th. لس آنجلس گلکسی بازی Vancouver Whitecaps شب قبل در مارس 7th. در حال حاضر دو نفر روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در اولین روز از MLS راه اندازی مجدد.

پنجشنبه کور قرعه کشی پر شده از مرحله گروهی با فتنه; اورلاندو و میامی هر دو اشغال گروه A در حالی که دو سوم از Cascadia جام سیاتل و ونکوور در گروه B. مونترال و تورنتو خود را تجدید کانادا رقابت در گروه C و کلمب و سینسیناتی خواهد نبرد برای اوهایو در گروه E. LAFC به خود جلب کرد دو تا از رقبای خود در گروه F در پورتلند و کهکشان با هوستون دینامو در پایان از این گروه اما زود واکنش ها به قرعه کشی اطراف لس آنجلس باشگاه است.

آن زمان LAFC شش تلاش برای شکاف آن اولین پیروزی در برابر کهکشان که تنها پیروزی در آینده 2019 نیمه نهایی کنفرانس غرب. به عنوان دو باشگاه لس آنجلس آماده به چهره یکدیگر در اولین مراحل آینده مسابقات LAFC خواهد شد به دنبال ادامه به نوبه خود جزر و مد در برابر تالار گفتمان رقیب است.

LAFC و کهکشان چهره برخی مسائل به اشتراک گذاشته شده توسط تمام 26 MLS تیم است. انزوای ناشی از قرنطینه نگهداری می شود تیم ها از آموزش با هم و به دست آوردن ارزشمند در زمینه تجربه. هیچ تیم است که نقش در اورلاندو آمده جولای خواهد بود در midseason فرم و بازیکنان را مجبور به رقابت با شبح مداوم COVID-19 همه گیر است که آشکار خواهد شد به عنوان ثابت, تست خالی ورزشگاه و دسترسی محدود به رسانه ها. هر تیم را با چالش شروع مجدد فصل, اما برخی از آنها به انجام کار بیشتر از دیگران وقتی که می آید به فیلدینگ یک تیم قادر به برنده شدن در این مسابقات است. LAFC و کهکشان در نزدیکی طرف مقابل است که طیف.

با کمتر از یک ماه قبل از شروع مسابقات از کهکشان های بسیاری است بیشتر در زمینه سوالات بیرون آمدن از توقف از خود تالار گفتمان رقیب. پس از شکستن رکورد 2019 MLS فصل LAFC نگاه به آماده برای یکی دیگر از قوی مبارزات انتخاباتی در سال 2020 است. کهکشان در پی زلاتان ابراهیموویچ خروج و ورود خاویر “Chicharito” هرناندز هنوز هم نگاه به جستجوی هویت خود را در آن دو برای اولین بار مسابقات لیگ برتر این فصل است. باشگاه آغاز خواهد شد و ورود در اورلاندو در اوایل ژوئن 24 برای آموزش پیش فصل و کهکشان نیاز به استفاده از در هر لحظه در دسترس را به تلاش برای جبران از دست این ماه.

LAFC هیجان 3-3 صفحه اصلی قرعه کشی در برابر اتحادیه چهارم بازی در تمام مسابقات که تیم شرکت داشتند پس از شروع سال. این تیم دو بازی لیگ قهرمانان کونکاکاف مسابقات مقابل باشگاه لئون 2-0 شکست در مرکز مکزیک و یک پیروزی 3-0 در Banc کالیفرنیا ورزشگاه در ماه فوریه قرار داده است که LAFC در چهارم از رقابت های بین المللی. چند روز بعد LAFC شکست اینتر میامی CF 1-0 در خانه خود بازکن در مارس 1, پشت لحظه ای از سحر و جادو از فصل گذشته 2019 MLS MVP Carlos Vela. ولا حضور در این مسابقات را LAFC شدیدا مورد علاقه همسر او انتظار دارد که زن و شوهر فرزند دوم تا ویلا مشارکت در این مسابقات است که به دور از برخی.

کهکشان نیست لذت بردن از نزدیک به موفقیت های زیادی به عنوان LAFC برای شروع سال 2020 است. با هیچ لیگ قهرمانان اروپا بازی به بازی در لیگ برتر مسابقات تنها معنی دار دقیقه از فوتبال کهکشان بازی کرده اند پس از سال جدید است. هافبک مسیحی Pavon قرار کهکشان در سرب در 13 دقیقه از آن باز فصل برابر هوستون دینامو اما این مسابقه به پایان رسید در 1-1 قرعه کشی. ونکوور خاموش کردن کهکشان در شأن و سلامت, ورزش, پارک, خراب, تیم, خانه, درب بازکن, آخرین بازی کهکشان بازی.

به دنبال در این تیم بر روی کاغذ آن را روشن است که کهکشان عدم نیست فردی استعداد; Pavon و هرناندز به باشگاه های خطرناک حمله به گزینه های. حتی با از دست دادن بینی استارت الکساندر Katai این گروه از جو تاج و جاناتان دوس سانتوس, علی چوپانی و ساشا Kljestan یکی از بهتر گروه از هافبک ها در لیگ. این پاشنه آشیل این تیم در طول چند فصل گذشته بوده است و آن backline و در حالی که این باشگاه امضا مدافعان مانند امیلیانو Insúa و Danilo Acosta به بهبود آن دفاع همه گیر دزدیدند تیم این شانس را واقعا جذب آن بازیکنان جدید و پیدا کردن هویت خود تحت Guillermo بررس Schelotto.

LAFC دارای مسلما قوی ترین فهرست در MLS با استعداد در هر سطح و عمق با کیفیت بر روی نیمکت. مهمتر از همه این تیم به طور کامل خریداری شده به سر مربی باب برادلی فوتبال ایده های. LAFC متعهد به در اختیار داشتن آن بر اساس حمله به سبک و بازیکنان قوی ساخته شده شیمی طول 2019 فصل است که آن را انجام داده به 2020. جدید دروازه بان کنت ورمیر کمک می کند تا بیشتر در ایجاد ثبات در دفاع اجازه داده است که کمترین گل را در لیگ در سال 2019 ولا تیتر یک حمله گره خورده است که لیگ رکورد گل در یک فصل است. این لیگ بهترین هافبک از فصل گذشته متصل واحد است.

عدم اطمینان از Vela وضعیت برای این مسابقات است LAFC بزرگترین نگرانی است. 2019 MLS MVP انتگرال به LAFC را جرم اما این تیم را درک برادلی سبک می دهد و آنها را قوی توهین آمیز, مشخصات, مهم نیست که چه کسی شروع می شود. دیگو رسی بی سر و صدا شده است یکی از بهترین مهاجمان در MLS پس از پیوستن به LAFC, Adrien پرز و برایان رودریگز بسیار قوی بود preseasons برای LAFC و اگر آدما Diomande و سابق نیویورک ردبول بردلی رایت-فیلیپس در دسترس هستند باشگاه باید باقی می ماند خطرناک در برابر این مسابقات دفاعی به عنوان تیم لرزش خاموش کردن زنگ.

هرناندز که همسر نیز باردار است و با تکیه به سمت بازی برای Galaxy در این مسابقات است. باید Vela انتخاب کردن و هرناندز انتخاب کردن در LAFC توانایی برای جبران Vela غیاب و کهکشان توانایی برای یادگیری به بازی با هرناندز در یک سطح بالاتر از این تیم نشان داد به شروع فصل خواهد بود, عوامل تا چه حد در هر تیم می رود در این مسابقات است.

در قدرت LAFC وارد 2020 به عنوان کلاس از لیگ اما حتی یک سالم Galaxy تیم صرف خواهد پا برای اولین بار از فصل آن یادگیری به بازی با هم در یک سطح بالا. اگر شکستن متوقف LAFC حرکت آن نیز توقف کهکشان توانایی ترکیب می شوند. به عنوان لیگ آماده برای “MLS بازگشت” مسابقات LAFC در نظر گرفته شده است مورد علاقه را به نفع خود و گروه این مسابقات است. اگر کهکشان پخش به مجموع قطعات خود را در این تیم می تواند ادعا برای مسابقات تاج به عنوان به خوبی, اما اگر باشگاه در تلاش برای پیدا کردن آن را توهین آمیز و ریتم آن را به عنوان برای باز کردن فصل backline می تواند در تلاش برای حفظ این تیم در رقابت است.

تمام 26 تیم را از رقابت در MLS برگشت مسابقات که از ویژگی های 54 بازی در 35 روز. مرحله گروهی مسابقات خواهد شد نسبت به MLS فصل به طور منظم, جدول رده بندی و برنده مسابقات را کسب یک نقطه در 2021 Scotiabank کونکاکاف لیگ قهرمانان همراه با 1.1 میلیون دلار برای بازیکنان است. نه LAFC و نه کهکشان خواهد بود کوتاه بر انگیزه اما در این نقطه LAFC به نظر می رسد بهتر آماده به سر و صدا در لیگ مسابقات از همسایگان خود به جنوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>