LADOT مدیر کل با استفاده از رمزگذاری پیام برای بحث برانگیز برنامه ردیابی

مدیر کل لس آنجلس بخش حمل و نقل با استفاده از رمزگذاری پیام های نرم افزار طراحی شده برای پنهان کردن گفتگو در حالی که برنامه ریزی کردن یک بحث ردیابی خودرو برنامه ای است که منجر به دعاوی از بارگذاری و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا با توجه به سوابق به دست آمده توسط این سازمان خبری.

استفاده از سیگنال های محبوب پیام رسانی برنامه قادر به حذف پیام ها به طور خودکار نمی باشد ذاتا مشکل اما Seleta رینولدز نمی نگه داشتن نسخه هایی از این گفتگوها به عنوان مورد نیاز توسط کالیفرنیا پرونده های عمومی عمل می کنند و لس آنجلس خود را حفظ سیاست.

“سیگنال ها و دیگر برنامه های رمزگذاری شده هستند شبیه به نگه داشتن یک پاره پاره کننده در دفتر و ریز هر سند است که از طریق یک مقام دولتی میز گفت:” دیوید اسنایدر مدیر اجرایی ائتلاف متمم اول. “اگر مقامات دولتی در حال استفاده از برنامه های که یا از بین بردن پرونده به طور خودکار و یا در غیر این صورت آنها را دور از دسترس آنها نقض پرونده های عمومی عمل می کنند.”

عمومی حق دارد کسانی که پرونده بدون در نظر گرفتن جایی که آنها ذخیره می شود اسنایدر گفت. دادگاه عالی کالیفرنیا در سال 2017 تعیین مقامات دولتی باید حفظ تمام سوابق مربوط به کسب و کار حتی زمانی که پرونده تنها وجود داشته باشد در حساب های شخصی و دستگاه های.

اسناد نگهداری می شود باید 2 سال

هر دو دولت و شهر لس آنجلس نیاز عمومی کارکنان به حفظ این اسناد به مدت حداقل دو سال. که به نظر نمی رسد که اتفاق افتاده است در این مورد.

Seleta رینولدز (حسن نیت ارائه میدهد از شهر لس آنجلس)

LADOT یافت “هیچ پاسخگو سوابق” پس از درخواست برای کپی رینولدز ” گفتگو در این برنامه با توجه به کالین سخنگوی Sweeney.

در یک بیانیه Sweeney در دفاع از استفاده از سیگنال.

“مانند بسیاری از مدیران امروز, خانم رینولدز با استفاده از انواع ابزار برای برقراری ارتباط و مطابق با تمام سوابق قوانین” Sweeney در بیانیه ای گفت. “سیگنال یک برنامه پیام رسانی استفاده می شود برای سریع و غیر رسمی ارتباطات است. به عنوان اظهار داشت LADOT به طور کامل مطابق با تمام CPRA مورد نیاز است.”

Sweeney نیست پاسخ دادن به یک ایمیل درخواست مدارک و شواهد است که رعایت.

رینولدز منصوب شد شهردار توسط اریک Garcetti در سال 2014 و دفاع و پشتیبانی اطلاعات-محور نوسازی در این شهر از سیستم های حمل و نقل.

Garcetti را پاسخ نمی دهند به ارسال درخواست خود را از طریق روابط رسانه ای تیم.

می تواند افراد را ردیابی می شود?

رینولدز که در پشت رول از “تحرک داده مشخصات” برنامه که جلب خشم از بارگذاری و آیتالله سیستانی در این سال به دلیل داده های جمع آوری شده توسط این برنامه از لحاظ نظری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ردیابی افراد با استفاده از dockless اسکوتر و دوچرخه. این طرح در نهایت به گسترش برنامه برای پیگیری سوار-نقطه برنامه هایی مانند Uber و Lyft. مقامات می گویند آنها نمی جمع آوری اطلاعات شناسایی اما مخالفان استدلال می کنند به اندازه کافی جمع آوری شده است به قطعه با هم هویت کسی که.

در یک شکایت در ماه مارس بارگذاری استدلال جمع آوری داده ها نقض متمم چهارم قانون اساسی که ممنوع جستجوهای غیرقانونی و تشنج, با توجه به آستانه. آیتالله سیستانی راه اندازی طرح دعوی در دادگاه در اوایل این ماه ادعا این برنامه می تواند آشکار “دقیق و حساس و اطلاعات شخصی در مورد سواران.” آنها ادعا می تواند به عنوان مثال در رابطه با دیگر فن آوری های نظارت برای پیگیری میکردیم ،

GM دیگران با استفاده از سیگنال های برنامه

اگر دقیق محتویات رینولدز’ سیگنال مکالمات ناشناخته ایمیل های به دست آمده توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه نشان داد رینولدز با استفاده از متمرکز بر حفظ حریم خصوصی برنامه به بحث در مورد MDS, برنامه ای برای انتقاد از آن اتهام تهاجم به حریم خصوصی.

در یکی مارس 2019, ایمیل, مشاور جان الیس یکی از چهره های کلیدی در پشت ایجاد MDS نشان می دهد او پس از “در سیگنال ما در جلسه شب گذشته است.” این ایمیل شامل تعدادی از نقاط صحبت کردن برای یک تماس با یک پیمانکار برداشت برای حفظ MDS’ API رابط برنامه نویسی است که به عنوان یک واسطه بین برنامه های کاربردی مختلف را که جمع آوری و یا استفاده از داده ها.

الیس سابق و کارشناس در فورد که در حال حاضر دارای چندین ساله قرارداد با شهر لس آنجلس اجازه رینولدز می دانم که او نیز در دسترس خواهد بود در سیگنال در طول تماس بگیرید اگر او نیاز به او را.

رینولدز نیست تنها کسی که به نظر می رسد به استفاده از سیگنال در پله بالا LADOT. یک ایمیل جداگانه ارسال به چندین شهرستان و کارکنان به طور مشابه آنها را تشویق به تماس با الیس در سیگنال با هر گونه سوال.

ایمیل آن را روشن است که این گفتگوها مربوط به طور مستقیم به شهر کسب و کار و باید حفظ شده است.

محمد Tajsar ارشد کارکنان وکیل در ACLU کار در طرح دعوی در دادگاه در برابر LADOT گفت سازمان او نیست در برابر مقامات دولتی با استفاده از برنامه های مانند سیگنال و ممکن است حتی تشویق آن ها تبرئه مقامات از مسئولیت های خود را مطابق با, کالیفرنیا, پرونده های عمومی عمل می کنند.

پزشکان برنامه یکی از “بالقوه جهانی نگرانی” Tajsar گفت. در حالی که آن را در آغاز لس آنجلس یافته است و به دیگر شهرستانها در سراسر کشور. نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و مفاهیم است که جمع آوری داده ها رشد کرده اند در کنار آن است.

“اطلاعات عمومی قوانین هستند و حتی مهم تر در این زمینه بسیار بحث برانگیز برنامه هایی مانند MDS و شما امیدواریم شهرستانها در کالیفرنیا و در خارج از کالیفرنیا خواهد رفتار خود را در یک شیوه ای است که شفاف و باز به خصوص اگر آنها در حال برنامه ریزی در توسعه سیستم های که دارای پتانسیل برای نظارت و پیگیری عادی اعضای جامعه در راه است که MDS می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im