LA County بدتر از نظر مالی نسبت به میانگین با توجه به coronavirus می گوید USC مطالعه

لس آنجلس — Los Angeles County ساکنان در حال بدتر شدن وضع مالی از میانگین ملی به خصوص آن را به عنوان مربوط به کار های مربوط به سیاست ها و بیمه بیکاری با توجه به USC محققان مطالعه COVID-19 و تاثیر آن بر ناامنی اقتصادی.

USC Dornsife درک کروناویروس در آمریکا مطالعه پنجشنبه منتشر شد نشان داد که سطح اقتصادی و ناامنی در سراسر این کشور افزایش یافته است به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر اما قابل ملاحظه ای بالاتر در لس آنجلس از بقیه ملت.

“در میان به تازگی بیکار 29 درصد از (لس آنجلس ساکنان) در حال حاضر تجربه خفیف تا شدید ناامنی غذایی و هشت امتیاز بالاتر از میانگین ملی است. و تنها 58 درصد می گویند آنها می تواند رسیدگی به تعجب 2000 دلار هزینه در مقایسه با میانگین ملی از 68%,” محققان دریافتند.

لا ساکنان شهرستان در حال بدتر کردن حال USC محققان گفت: تا حد زیادی به دلیل ساکنان شد در یک موقعیت مالی مخاطره آمیز قبل از conoronavirus و آن نتیجه stay-at-home سفارشات.

“قبل از همه گیر اقتصاد پررونق بود اما نابرابری اقتصادی نیز اوج — به خصوص در لس آنجلس گفت:” فرانسیسکو Perez-آرک یک اقتصاددان با USC Dornsife مرکز پژوهش اجتماعی و اقتصادی. “بسیاری از مردم تا به حال شغل اما درصد زیادی تا به حال کم درآمد و پس انداز کمی. این کارگران بودند که به احتمال زیاد به از دست دادن شغل خود را در گیر و تاثیر از دست دادن شغل بوده است و بیشترین برای کسانی که هیچ ایمنی net.”

به طور خاص برای کسانی که از کار USC محققان گفت: افرادی که از دریافت مزایای بیکاری به طور قابل توجهی بیشتر از لحاظ اقتصادی امن از کسانی که نبودند دریافت مزایای.

به تازگی از کار آمریکایی ها دریافت بیمه بیکاری پرداخت قرار داده و شانس خود را از در حال اجرا از پول در سه ماه آینده در 20 ٪ در مقایسه با 37 درصد از کسانی که نمی. تقریبا 80 ٪ از کسانی که با مزایای بیکاری گفت: آنها می تواند مسئولیت رسیدگی به یک قیمت از $2,000 در مقایسه با 60% از کسانی که نبودند دریافت و پرداخت.

محرک چک یافت می شد به “انجام داده اند نسبتا کمی به بهبود شخصی و امنیت مالی به تازگی بیکار” محققان گفتند.

تا پایان مارس حدود 34 درصد از آمریکایی ها که از دست رفته کار در طول همه گیر شد دریافت کمک های بیکاری و دیگری 14 درصد اعمال می شود و در انتظار بودند برای اولین بررسی این مطالعه نشان داد. تقریبا یک پنجم از کسانی که بدون کار گزارش شده است که آنها واجد شرایط برای مزایای; باقی مانده بودند در حال انتظار برای پیدا کردن رد شده بود یا نشده بود اعمال می شود.

“اگر چه هر گونه حمایت مالی مفید است که جریان ثابت درآمد ارائه شده توسط مزایای بیکاری trumps یک بار چک به دلیل آن طول می کشد دور قطعیت است که عمده منبع استرس” گفت: Arie Kapteyn مدیر USC Dornsife مرکز پژوهش اجتماعی و اقتصادی که انجام مداوم مطالعه با استفاده از پنل آنلاین نظرسنجی.

در میان یکی از پنج آمریکایی که مشاغل از دست رفته در طول همه گیر محققان همچنین دریافتند که کسانی که سخت ترین ضربه از نظر مالی حداقل تحصیل کرده و کمترین پرداخت می شود.

زیان کار برای کارگران بدون مدرک دانشگاهی دو برابر شد که کارگران با درجه. و سه نفر از 10 آمریکایی درآمد یک خانوار با درآمد کمتر از $40,000 یک سال کار از دست داده نسبت به یکی از 10 با درآمد بیشتر از $100,000; برای کسانی که کاهش درآمد بین $40 ، 000 و $100,000, نرخ بیکاری کمتر از دو بیرون از 10.

کارگران در مهمان نوازی ناهار خوری و اوقات فراغت صنایع بودند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیکار با چهار از 10 نفر از کارکنان در این بخش از دست دادن کار. بعدی سخت ترین ضربه از صنعت خرده فروشی منعکس زیان کار برای سه نفر از 10 نفر از کارگران. صنعت حمل و نقل نیز ریختن یک چهارم از آن شغل است.

گرافیک اطلاعات حاصل از مطالعه با حمایت بنیاد بیل و ملیندا گیتس در دسترس است covid19pulse.usc.edu.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>