LA County گزارش 40 جدید کروناویروس مرگ و میر; مجموع مرگ و میر در حال حاضر 495

یکی دیگر از 40 نفر در لس آنجلس درگذشت و پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات اعلام سهشنبه, مارس 17 شهرستان مستقیم چهارم بعد از حداقل 40 مرگ و میر — و آوردن مجموع تا کنون به 495.

از مهمترین و به تازگی گزارش شده مرگ 28 نفر بالای سن 65, 19 از آنها شرایط بهداشتی اساسی. یکی دیگر از هشت نفر از 41 تا 65 سال شش نفر از آنها تا به حال شرایط بهداشتی اساسی. و یک نفر در 18-به-40 محدوده سنی که نیز تا به حال شرایط بهداشتی اساسی درگذشت.

به روز شده در شمارش شامل دو مرگ در شهر پاسادنا گزارش روز شنبه, مارس 16.

“ما غمگین هر زندگی از دست رفته در L. A. شهرستان در طول این بحران جهانی و دل ما به این عزیزان که در حال عزاداری” لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر گفت. “ما سوگواری با شما.”

شهرستان مقامات همچنین اعلام کرد 567 موارد جدید آوردن کلی شمارش به 11,391. شهرستان میزان مرگ و میر مرتبط با این ویروس می ایستد در 4.3 درصد و 26 درصد از افرادی که آزمایش مثبت بستری شده اند.

همچنین جمعه مقامات اعلام کردند یک همکاری جدید با Airbnb به ارائه مسکن به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان بهداشتی که در خطوط مقدم در پاسخ به این بیماری همه گیر.

مشارکت شهرستان سرپرست کاترین Barger گفت: در طول یک بعد از ظهر جمعه در جلسه مسکن تا 1000 نفر از این کارگران به طوری که آنها می تواند نزدیک به بيماران و یک محل به “با خیال راحت به دور از خانواده های خود” در حالی که آنها به صورت بالقوه قرار گرفتن در معرض.

کارگران که علاقه مند به رزرو اقامت رایگان — به عنوان به خوبی به عنوان اعضای جامعه که علاقه مند به ارائه خانه های خود را برای این علت می تواند بازدید airbnb.com/covid19relief.

در طول روز جمعه جلسه فرر مشترک کسب اطلاعات بیشتر در کسانی که تحت تاثیر COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. تا کنون 16 درصد از کسانی که مرده بودند آفریقایی آمریکایی با 18 درصد آسیایی, 34 درصد لاتین 29 درصد سفید و 3% شناسایی به عنوان یکی دیگر از نژاد و قومیت.

آمریکایی های آفریقایی تبار را تا حدود 9 درصد از جمعیت شهرستان.

“ما سخت در حال کار با شرکای اجتماعی برای پاسخ به تناسب تعداد مرگ و میر ما همچنان در میان آمریکایی های آفریقایی تبار” فرر گفت. “این شامل در حال حاضر پرداختن بلافاصله مسائل که مربوط به دسترسی به تست برای دسترسی به خدمات بهداشتی و دسترسی به اطلاعات دقیق در مورد COVID-19.”

COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019 است ناشی از یک ویروس به نام SARS-CoV-2. علائم مرتبط با بیماری تنفسی است که به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض شامل تب و سرفه و تنگی نفس. در حالی که این ویروس به شمار خطر بالقوه ای بدون توجه به سن یک فرد بسیاری از مردم — به خصوص بزرگسالان جوان و سالم را تجربه علائم خفیف; هنوز این بیماری می تواند علائم شدید و افزایش مرگ و میر نشان می دهد مهلک به ویژه در میان افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی.

فرر نیز روز جمعه گفت که وجود داشته اند 2,183 تایید موارد در تنظیمات نهادی مثل خانه های سالمندان و یا به کمک امکانات زندگی و 177 نفر در آن نوع از مکان اند و پس از تست مثبت است.

وجود 20 خانه های پرستاری و تسهیلات مراقبت دراز مدت است که تا به حال بیش از 20 ساکنان تست مثبت برای این ویروس وجود چهار سایت که در آن حداقل 40 ساکنان قرارداد COVID-19.

فرر گفت: این شهرستان عرضه خواهد کرد و یک داشبورد هفته آینده با اطلاعات بیشتر در مورد آن مکان و تعداد موارد و یا موارد مشکوک در هر مرکز.

در شهرستان زندان امکانات گفته 77 تا کنون موارد.

فرر نیز اشاره کرد که 61 زنان باردار باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و 12 زنان با توجه به تولد بعد از ابتلا به ویروس. او گفت: شش نفر از کسانی که نوزادان مورد آزمایش قرار گرفتند و هیچ یک از آنها تا به حال بیماری است.

“ما خوش آمدید نوزادان جدید خود را به لس آنجلس,” او گفت:.

پس از به اشتراک گذاری آخرین به روز رسانی فرر با تاکید بر نیاز به حفظ زمان اجتماعی فاصله دستورالعمل — حتی به عنوان مقامات دولتی را آغاز کرده اند که بحث در مورد امکان از بلند کردن اجسام خاموش کردن سفارشات در برخی از نقطه در آینده است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom برای جمعه اعلام کرد 80 نفر نیروی کار است که شامل هر فرماندار سابق همراه با امثال تام Steyer جانت یلن, Bob Iger و تیم کوک که کمک خواهد کرد که توسعه یک طرح برای بازگشایی دولت در اقتصاد است.

در حالی که Newsom گفت: بهداشت عمومی باقی خواهد ماند اولویت او روز جمعه گفت که این نیروی کار را “شروع به کار را از طریق هر بخش از اقتصاد ما به قرار دادن با هم ملموس و عملی ایده هایی برای کوتاه مدت میان مدت و بلند مدت بهبود اقتصادی.”

فرر در عین حال گفت: این مهم خواهد بود نه به بالابر اجتماعی فاصله دستورالعمل های بیش از حد به زودی.

“ما نیاز به انجام همه ما می تواند به سرعت گسترش و جلوگیری از به عنوان بسیاری از عفونت به عنوان امکان پذیر است,” او گفت: “در حالی که ما برنامه ما برای بهبود.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>