LA County گزارش 38 coronavirus مربوط به مرگ و میر 1,414 موارد جدید چهار شنبه, ژوئن 19

لس آنجلس مقامات دولتی گزارش 38 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر و 1,414 موارد اضافی جمعه, ژوئن 19 — همان روز میله ناخن سالن و تو سرو در شهرستان بودند مجاز به بازگشایی شده است.

این countywide تلفات صعود به 3,063 و موارد جدید به ارمغان آورد و در مجموع تعداد افراد آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس به 79,609. شهرستان پیشی گرفتن از 3000 مرگ و میر در روز پنج شنبه.

روز جمعه گزارش را شامل نمی شود به روز شده مرگ و یا مورد اعداد از ساحل طولانی و پاسادنا. هر دو شهرستانها خود را سلامت بخش به طوری که شهرستان های اطلاعات در آنها به طور معمول یک روز پشت سر گذاشت.

اما ساحل طولانی در روز جمعه گزارش داد دو coronavirus مربوط به مرگ و میر و 46 مورد جدید. که شهر مرگ و میر است و در حال حاضر 118 در حالی که تعداد کل موارد 2,934.

پاسادنا نشده بود خود را به روز coronavirus آمار به عنوان 3:40 بعد از ظهر جمعه. اما از روز شنبه 18 ژوئن در شهر دیده بود 86 نفر از coronavirus مربوط به علل و 1,099 نفر تست مثبت است.

از کل مرگ و میر countywide در ضمن 93% مردم شده اند با شرایط بهداشتی اساسی.

از 38 نفر در این شهرستان گزارش شده به عنوان مرده در جمعه 31 بیش از سن 65 و هفت نفر در 41-به-65 ساله در محدوده

با وجود این به طور کلی مرگ و میر در ادامه به صعود مقامات مجاز شهرستان را بازگشایی روند را ادامه دهد جمعه, اجازه صنايع مختلف — از میله به کارت اتاق — از سرگیری عملیات.

LA County منتقل شده از طریق های متعدد دولت مورد نیاز فازهای برای بازگشایی اقتصاد حتی اگر آن باقی می ماند در کالیفرنیا دیده بان لیست استان ها که برای مقامات دولتی باید نگرانی در مورد اینکه قادر به حفظ آن بازگشایی وضعیت به دلیل رشد مداوم تازه موارد است.

کالیفرنیا در این هفته همچنین دستور داد تمام ساکنان به سایش پوشش صورت هر زمان آنها سرمایه گذاری در خارج از, در تلاش برای جلوگیری بیشتر گسترش coronavirus — همانطور که بیشتر مردم شروع به ترک خانه های خود را برای کار و سرگرمی.

مقامات شهرستان در نوشته اظهارات روز جمعه گفت که این ماسک به ویژه مهم در کمک به محافظت از دیگران در برابر گسترش این بیماری با نگه داشتن قطرات را از رسیدن به سایر مردم است.

روزانه به طور متوسط مرگ و میر ناشی از COVID-19 بودند در بالاترین خود را در اوایل ممکن است با شهرستان دیدن حدود 45 تن در روز است. روزانه مرگ و میر کاهش یافته است پس از آن.

روزانه بستری شدن در بیمارستان نیز کاهش یافته است, از قله های بیش از 1900 به هر نقطه از 1,350 به 1450 در روز در حال حاضر — هر چند اندکی افزایش بود که در چند روز گذشته مقامات شهرستان گزارش شده است.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de