LA County گزارش 19 بیشتر coronavirus مربوط به مرگ و میر 1,071 موارد جدید

لس آنجلس مرگ و میر ادامه داد: صعود به سمت 3,000 روز دوشنبه 15 ژوئن با مقامات بهداشت عمومی اعلام کرد یکی دیگر از 19 نفر فوت کرده از coronavirus-علل — و 1,071 بیشتر مردم تا به حال آزمایش مثبت است.

این countywide تلفات آمار 2,926 دوشنبه به مقامات گفت: آنها باقی مانده است با احتیاط خوش بینانه در مورد بازگشایی کسب و کار با وجود نگرانی در مورد امکان افزایش موارد است. L. A. همچنان یکی از شهرستانهای است که مقامات دولتی در حال نظارت برای افزایش عفونت و بستری نرخ. همانطور که از اواخر هفته گذشته روزانه مرگ و میر در حال کاهش یافته و بستری شدن در بیمارستان به حال پایدار باقی مانده است.

مقامات دولتی در اواخر هفته گذشته نیز اعلام ناخن سالن تو سرو و سرو ماساژ می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان چهار شنبه, ژوئن 19, در شهرستان که در آن مقامات بهداشتی باید OK می خواهم آن را.

بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر نشان ندادند دوشنبه هنگامی که L. A. شهرستان ممکن است مجاز به بازگشایی آن در صنایع. اما یک لیست طولانی از کسب و کارهای دیگر بازگشایی در هفته های اخیر از جمله سالن های رستوران ها و مراکز کلیساها و موزه ها و اردو.

با وجود این تلفات و تعداد مورد تعداد همچنان رو به صعود است.

روز پنج شنبه در شهرستان ثبت شده آن واحد بیشترین روزانه مورد تعداد -1,857 — پس از همه گیر آغاز شد اما به گفته مقامات حدود 600 از آن موارد نشان داده تعداد نتایج آزمون. هنگامی که موارد جدید در حال تجزیه و تحلیل در بخش داشبورد بر اساس تاریخ علائم اولین بار ظاهر شد, رای باقی مانده است نسبتا ثابت و در حدود 1,300 هر روز برای چند هفته گذشته.

این شهرستان تعداد کل موارد آمار 73,791 در روز دوشنبه.

L. A. شهرستان شنبه برگه نه ارائه آمار به روز از ساحل طولانی و یا پاسادنا که هر دو باید خود را سلامت بخش است. از 2:50 p. m. روز شنبه, نه شهر تا به حال خود را به روز مرگ و یا مورد تعداد.

مقامات شهرستان در ضمن باید گفت که در مورد تعداد افزایش می یابد با افزایش تست. اما متوسط تعداد آزمون کاهش یافته است و به حدود 15,000 یک روز پس از اواخر ماه مه زمانی که شهرستان ارائه بیش از 20 ، 000 در هر روز.

دیگر معیارهای کلیدی هر چند دیده می شود روند مثبت از جمله بستری شدن در بیمارستان است که تا به حال کاهش یافته است به 1,285 از دوشنبه, پایین, از بالا به 1,962 در آوریل 28.

“تعداد زیادی از مردم در بیمارستان هر روز به طور متوسط در ادامه به کاهش کمی” فرر گفت.

از زمان بستری شدن در بیمارستان شامل موارد تایید شده و “موارد مشکوک” کسانی که نمایشگاه علائم COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس اما آزمایش نشده است. همانطور که از شنبه وجود دارد 483 موارد مشکوک در بیمارستان, در میان بالاترین تعداد موارد مشکوک از شهرستان شروع به جمع آوری داده ها در اوایل ماه آوریل.

پایین تیک در شهرستان را داده و می آید به عنوان مقامات ابراز خوشبینی محتاطانه که روز شنبه بازگشایی می توانید ادامه. اما در حدود نیمی از رستوران های بازدید شده توسط مقامات بهداشت عمومی به تازگی برخی از کار را به انجام برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس فرر گفت.

تظاهرات در سراسر منطقه یک روز یکشنبه جلب بیش از 20 ، 000 نفر در هالیوود — برخی از مقامات نگران این شهرستان می تواند خروش در موارد جدید و مرگ و میر. اما فرر گفت: هیچ راه واقعی برای پیگیری چنین انتقال می گویند قطعی که آیا آن را از یک اعتراض.

چندین ایالت در سراسر کشور — از جمله آریزونا و تگزاس و اوکلاهما — دیده می شود افزایش موارد جدید در روزهای اخیر که برخی می گویند در ارتباط به بازگشایی کسب و کار و چند نفر تمرین های اجتماعی فاصله.

در میان بزرگترین نگرانی در L. A. شهرستان باقی می ماند پرستاری ماهر امکانات که در آن نزدیک به نیمی از تمام مرگ و میر مرتبط با coronavirus رخ داده است.

و نزدیک به سه چهارم از 44 کارکنان مراقبت های بهداشتی که فوت کرده اند مشغول به کار در چنین امکانات فرر گزارش روز دوشنبه.

“قلب ما برای خانواده های عزادار از دست دادن قهرمانان” فرر گفت.

فرر در روز دوشنبه نیز گفت: شواهد نشان می دهد نیست که مادران بارداری که تست مثبت برای coronavirus انتقال آن را به نوزادان خود را. نگاهی 329 زنان باردار که تست مثبت برای coronavirus یافت 74 درصد علامتی. تمام 48 کودکانی که مورد آزمایش قرار گرفتند در بدو تولد در آمد منفی فرر گفت.

“ما نمی دانیم که آیا قطعی مادران با COVID-19 می تواند انتقال این ویروس از طریق شیر” فرر گفت: “اما داده های اولیه نشان می دهد این نباید نگرانی است.”

فرر نیز در دفاع از این کار از شهرستان حدود 1,500 تماس با ردیاب میان گزارش می دهد که دو coronavirus مثبت بیماران وارد فرودگاه بین المللی لس آنجلس در ماه مارس هر چند مسافران و خدمه مطلع نمی شد. فرر گفت دفتر او را بگویید مقامات در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در مورد حداقل یکی از این موارد است. آن است که CDC مسئولیت به اطلاع مسافران و خدمه در پرواز فرر گفت.

“من می دانم که به دنبال بازگشت ما مایل بودند مناطقی که ما در حال انجام کارهای متفاوت” فرر گفت: “اما این است که ماهیت یک بیماری همه گیر هنگامی که شما یک نام تجاری جدید ویروس ها و اطلاعات در حال تغییر است به صورت روزانه است.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>