LA County آماده به نظر گروهی از عدالت کیفری اقدامات اصلاحات

ادغام یک بیماری همه گیر با شیفت های لرزه ای در روابط نژادی در امریکا قرار داده اند لس آنجلس در آستانه اصلاحات که تنها چند ماه پیش ممکن به نظر می رسید دور اهداف است.

حداقل برخی از این اصلاحات می تواند به عنوان اوایل روز شنبه زمانی که شهرستان هیئت ناظران را در نظر گروهی از حرکات که اشاره خواهد شد این منطقه به تغییر پاسخ و آموزش از آن پلیس و کلانتر بخش فشار سخت تر دیرینه در تلاش برای جایگزین حبس و reimagine یک راه جدید برای تماس و خدمات — سیستم نیست که تکیه بر کمک یک فرد با یک تفنگ.

سرپرستان خواهد رای سهشنبه در مورد اینکه آیا به درخواست سازمان های اجرای قانون countywide به اتخاذ یک کمی نسخه اصلاح شده “8 نمی توانید صبر کنید” استفاده از زور در سیاست.

سرپرستان جانیس هان و مارک ریدلی-توماس ثبت حرکت در حمایت از هشت اصلاحات توصیه شده توسط انجمن حمایت از کمپین صفر برای هیئت مدیره مارس 9 نشست اما پس از آن خواسته برای به تعویق انداختن این موضوع است.

این حرکت خواستار کلانتر الکس بیانوبا و 46 ادارات پلیس در سراسر لس آنجلس به نقد و بررسی خود را با استفاده از زور و سیاست های “انطباق با آنها سازگار باشد و با” کمپین صفر توصیه.

هشت اصلاحات عبارتند از:

  • نیاز به افسران به دخالت برای متوقف کردن یک افسر دیگر با استفاده از نیروی بیش از حد;
  • ممنوعیت و یا حداقل محدود کردن استفاده از chokeholds و strangleholds از جمله کاروتید بسته به شرایطی که نیروی مرگبار مجاز است;
  • نیاز به افسران به د-تشدید شرایط قبل از استفاده از زور;
  • با استفاده از استفاده از نیروی پیوسته است که تعریف و محدودیت انواع نیروی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در پاسخ به اشکال مختلف مقاومت;
  • نیاز به افسران به اخطار شفاهی قبل از استفاده از نیروی مرگبار;
  • منع افسران از تیراندازی به مردم در حرکت وسایل نقلیه مگر اینکه فرد به شمار یک تهدید مرگبار با استفاده از خودرو ؛
  • نیاز به افسران به اگزوز دیگر جایگزین مناسب قبل از توسل به استفاده از نیروی مرگبار; و
  • نیاز به گزارش جامع که شامل هر دو با استفاده از زور و تهدید به زور است.

واکنش به پیشنهاد اصلاحات مخلوط شده است. حامیان شامل چنین مشهور اپرا وینفری و Ariana Grande اما برخی از حقوق مدنی طرفداران می گویند این سیاست ها کار نمی کنند.

عزت و قدرت در حال حاضر بخشی از یک ائتلاف از حقوق مدنی گروه که موفق به متقاعد کردن هیئت مدیره به ادامه برنامه ای برای زنان در زندان در لنکستر و سلامت روانی زندان در مرکز شهر — معتقد است که این سیاست ها به اندازه کافی نمی رویم.

“ما راه گذشته لحظه ای که در آن این مطالبات قابل قبول هستند” عزت و قدرت در حال حاضر گفت: در بیانیه صادر شده در اوایل این ماه مشخص “8 نمی توانید صبر کنید” به عنوان “شکست خورده اصلاحات امتیاز” است که به مقدار یک “خیانت” توسط شهرستان.

این گروه غیر انتفاعی به جای پشتیبانی از توصیه های گذاشته شده توسط یک county نیروی کار هیئت مدیره به منظور شناسایی جایگزین حبس. عزت و قدرت در حال حاضر نیز خواستار مانند بسیاری از گروه های حمایت برای مقامات منتخب به تغییر بودجه از اجرای قانون به منابع جامعه و برنامه جلو قرار دادن “مردم بودجه LA” را به عنوان یک الگو است.

هان و ریدلی-توماس باید تجدید نظر خود را به حرکت به توصیه محدود و یا منع استفاده از همه نوع از گردن محدودیت از جمله “زانو-در-گردن مانور.” این نسخه تجدید نظر شده نیز برای دفتر بازرس کل به تجزیه و تحلیل LASD نیروی سیاست های که آیا آنها مطابق با هشت اصلاحات و گزارش به هیئت مدیره در 15 روز است.

کلانتر الکس بیانوبا اعلام حمایت خود را از “8 نمی توانید صبر کنید” سیاست در یک صدای جیر جیر مارس 8, ارسال است که “@LASDHQ شده است در خط مقدم استفاده از نیروی آموزش. کمپین صفر پژواک #LASD استفاده از زور اصول و تشویق می کنیم همه از اجرای قانون به ما آینه قرن 21 استفاده از زور در سیاست.”

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا خطاب به رسانه ها در دوشنبه 1 ژوئن 2020 در مورد ادامه اعتراضات به مرگ جوان سیاه پوست آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس در دوشنبه 25 مه سال 2020 پس از دوخته شدن به زمین توسط یک افسر پلیس, Derek چوین. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/SCNG)

اداره پلیس لس آنجلس در حال حاضر در حال بررسی آن نیروی سیاست و به طور موقت ممنوع استفاده از chokeholds. دولت و مجلس لایحه 1196 اسپانسر شده از طرف مجلس مایک Gipson D-کارسون به دنبال آن را غیر قانونی برای پلیس ایالتی به استفاده از chokeholds و شريان کاروتيد محدودیت.

کمپین صفر است که رهبری Black Lives Matter فعال DeRay Mckesson داده دانشمند ساموئل Sinyangwe و سیاست حمایت از بریتنی N. Packnett کانینگهام ارائه می دهد نشان داده است که افغانستان به طرز چشمگیری کاهش یافته و در شهرستانها که در آغوش “8 نمی توانید صبر کنید” سیاست. برخی از تحلیلگران سوال که آیا عوامل دیگر از سیاست های کمک به آن کاهش می یابد.

فشار برای تغییر تاکتیک می آید پس از دو هفته تظاهرات در L. A. County, سوخت خشم از مرگ فلوید اما همچنین بسیاری از کسانی که فوت کرده اند توسط یک افسر پلیس را به گلوله و یا کسانی که مجروح شده اند و در تعامل با پلیس است که به تشدید فاجعه است. زیر بنای آن تظاهرات سیاه و سفید زندگی می کند که رهبری یک ائتلاف از گروه ها به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” به reimagine امنیت عمومی پاسخ و از بین بردن نژاد پرستی شده است که پخته شده را به سیستم برای نسل های.

در حالی که تلاش شده است مواجه می شوند پوش بک از پلیس اتحادیه بسیاری از مقامات دو برابر را در یک فشار برای تغییرات دیگر — مانند دیرینه تلاش برای ایجاد جایگزین برای حبس. دو مورد دیگر در روز سه شنبه هیئت ناظران دستور کار شیر را به آن تلاش اعمال نفوذ سیاسی کنونی را به ایجاد تغییرات.

در مواجهه با کاهش فروش و درآمد مالیاتی به دلیل COVID-19 شهرستان کلانتر و مشروط شدن بخش را $66 میلیون آمار این سال مالی به بودجه دولت برای AB 109 برنامه. به طور سنتی, بودجه از این قانون — که منتقل نظارت منتشر شد غیر خشونت آمیز و غیر جدی و غیر مجرم جنسی که پس از آزادی از ایالتی کالیفرنیا در زندان این شهرستان به سهولت امور خارجه زندان جمعیت — رفته به اجرای قانون است.

اما مقامات ببینید باز.

برای ماه طول بحران همه گیر, Villanueva, در دستور سرپرستان بوده است آزاد سطح پایین تر مجرم از زندان شهرستان به سهولت تراکم است که گسترش ویروس. که جمعیت رفته از 17,000 در اوایل سال به کمتر از 12,000 در یک ماده از چهار ماه. چند از مقامات از جمله سرپرستان و شهرستان را جایگزین حبس گروه کاری — می خواهم به نگه داشتن آن است که راه را با هدف منحرف کردن مردم از نظام عدالت کیفری و به درمان است.

یک حرکت توسط هان به دنبال منحرف کردن بخش هایی از این بودجه به سمت جایگزین زندان از جمله برنامه های سوء مصرف مواد بهداشت روان, درمان, مسکن, عدالت ترمیمی برنامه — طولانی هدف از طرفداران که می گویند این سیستم در حال حاضر شکسته شده است, در اصل یک “خط لوله” نگه می دارد که هل دادن نسل از مردم به منطقه زندان های مخربی نتایج جستجو برای جوامع و خانواده ها است.

(فایل عکس توسط هانس Gutknecht/عکاس)

یکی دیگر از حرکت مجموعه برای پنج شنبه به دنبال ترویج که همان ایده در پایان مقابل از سیستم عدالت کیفری.

این امر نیاز به بررسی یک جایگزین برای تماس 911. هان حرکت به دنبال “کشف” یک جایگزین برای 911 — یک تعداد مردم می توانند برای کمک به, اما هنگامی که اولین پاسخ را نمی توان در اجرای قانون است.

در حرکت هان اشاره کرد که “غم انگیز قتل جورج فلوید و Rayshard بروکس کشیده شده اند را تمدید کرد ملی با توجه به راه هایی که برخورد با اجرای قانون می تواند تشدید می شود و به نوبه خود منجر به مرگ. در حالی که مواردی وجود دارد که مأموران اجرای قانون هستند مناسب ترین پاسخ به یک تماس برای کمک, نیز وجود دارد بسیاری از حالات زمانی که آنها نیست.”

این حالات عبارتند از تماس در مورد بهداشت روانی, سوء مصرف مواد سلامت جسمی یا بی خانمانی.

مقامات می گویند چنین نامیده می شود بهتر خواهد بود خدمت توسط تیم با آموزش مناسب و تخصص مانند روانپزشکی پاسخ همراه تیم (PMRT) یا لس آنجلس بی خانمان خدمات مرجع (LAHSA) اورژانس امداد رسانی تیم.

“زمانی که مردم برای کمک تماس بگیرید در طول یک بحران آنها اغلب تماس 9-1-1 و دریافت اجرای قانون پاسخ است که می تواند بی اثر در بهترین و مضر در بدترین حالت” با توجه به هان حرکت.

حرکت پژواک فشار در L. A. شهرستان سالن که در آن لا رهبران شهر در هفته گذشته به نام برای حذف پلیس دخالت از این شهرستان در پاسخ به برخی از غیر خشونت آمیز در شرایط بحران مانند سلامت روانی شرایط اضطراری همسایه اختلافات و حوادث مربوط به سوء مصرف مواد است.

غیر مسلح تیم پزشکی حرفه ای, بی خانمان کمک رسانی کارگران و دیگر آموزش مددکاران اجتماعی باید اعزام به چنین شرایط اضطراری در عوض با توجه به حرکت امضا شده توسط شش لس آنجلس اعضای شورای شهر.

شهرستان ویرایشگر رایان کارتر و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>