شهرستان لا به دنبال ‘کاهش قابل توجهی با توجه به کروناویروس فشار

لس آنجلس روز دوشنبه در این شهرستان هیئت ناظران آغاز خواهد شد بررسی و تجدید نظر در بودجه پیشنهادی برای سال مالی آینده که پیش بینی های عمیق در سراسر-هیئت مدیره کاهش و از بین بردن هزاران نفر از معاملات از جمله تیز کاهش در بخش کلانتر.

شهرستان مدیر عامل Sachi Hamai او منتشر شد تجدید نظر در بودجه پیشنهادی پنج شنبه خواستار آن یکی از سخت ترین بودجه سال شهرستان مواجه شده است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Hamai را در بودجه تجدید نظر شده شامل حذف بیش از 3200 مواضع و 655 اخراج در تلاش برای مقابله با یک $935.3 میلیون کسر بودجه عمدتا به شدید کاهش درآمد و افزایش هزینه ها برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

“من بسیار نا امید که به گزارش کاهش قابل توجهی در شهرستان برنامه ها و پرسنل مورد نیاز خواهد بود به عنوان یک نتیجه از جدی رکود اقتصادی ناشی از این جریان عمومی اورژانس بهداشت” Hamai در بیانیه ای گفت. “این است که نتیجه هر یک از ما می خواهد برای دیدن به خصوص که شهرستان ما کارکنان همچنان به خدمت با تعهد در طول این بحران است. من می خواهم از صمیم قلب تشکر می کنم ما بیش از 100 ، 000 کارکنان خود را باور نکردنی تعهد به خدمات عمومی در این زمان دشوار است.”

Hamai گفت: هنوز هم وجود دارد شانس برخی از این کاهش می تواند به معکوس در ماه سپتامبر هنگامی که یک مکمل بودجه توسعه یافته است و بیشتر شناخته شده است در مورد چه مقدار پول کانتی ممکن است دریافت از دولت های ایالتی و فدرال.

“این بودجه علامت یک نقطه در زمان است نه خط پایان” Hamai گفت.

دلار 34.9 میلیارد دلار صرف طرح شامل $453.5 میلیون نفر در بخش کاهش و $59.3 میلیون در مدیریت کاهش است. مهمترین این طرح بودجه خواستار حذف 3,251 موقعیت — 2,596 که در حال حاضر خالی اما 655 خواهد شد که منجر به اخراج.

در حالی که این کاهش در سراسر هیئت مدیره ایمنی عمومی سازمان مانند کلانتر خواهد بود در میان سخت ترین ضربه از آنجا که آنها در درجه اول بودجه با مالیات بر فروش و درآمد محلی شده اند که به هم زدند همه گیر.

با توجه به Hamai نامه به هیئت ناظران که بررسی این پیشنهاد روز دوشنبه کلانتر را حداقل $145.5 میلیون برش از جمله حذف حدود 1,400 موقعیت. اگر چه بسیاری از کسانی که در موقعیت در حال حاضر خالی برش را در 346 پتانسیل اخراج با توجه به نامه.

نیز رو به کاهش و اخراج خواهد بود که دفتر دادستان منطقه عمومی دفتر مدافع و هیئت ناظران’ ، های مختلف سازمان های دیگر نیز در صورت حذف از موقعیت ها از جمله وزارت بهداشت که با دریافت حدود 10 میلیون نفر را قطع کنید و ببینید 58 موقعیت های خالی حذف شده است.

“این پیشنهاد کاهش در نظر گرفته شده برای جریمه کردن هر بخش و یا به کاهش اهمیت کار خود را” Hamai گفت: در بیانیه ای. “به جای این curtailments بخشی از یک روند عادلانه از کاهش هزینه خواهد شد که بر تمام شهرستان بخش.”

کلانتر الکس بیانوبا که مدت طولانی است که در مواجهه با هیئت ناظران خود آژانس بودجه را متهم به شهرستان در حال حاضر underfunding بخش کلانتر در حدود 400 میلیون دلار است.

او گفت: هفته گذشته پیشنهاد جدید کاهش به بخش اساسا به مقدار تلاش پال خواستار قطع بودجه دولت از آژانس و متهم به هیئت مدیره بودن جاروب در سراسر کشور خواستار کاهش اجرای قانون بودجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>