LA County رهبران نگه داشتن در حال حرکت به اصرار کلانتر, 46 ادارات پلیس برای اصلاحات استفاده-از-نیروی تاکتیک

برای دومین بار به عنوان بسیاری از جلسات لس آنجلس رهبران خارج یک حرکت است که باید به طور رسمی به نام در سازمان های اجرای قانون countywide خود را به اصلاحات استفاده-از-نیروی تاکتیک و سیاست.

هدف ما در ابتدا به درخواست سازمان های اجرای قانون countywide به اتخاذ یک کمی نسخه اصلاح شده “8 نمی توانید صبر کنید” استفاده از زور در سیاست تحت یک حرکت توسط سرپرستان مارک ریدلی-توماس و سرپرستان جانیس هان.

اما در روز سه شنبه ریدلی-توماس کشیده این مورد بیشتر به دنبال در نظر گرفتن حرکت است.

این حرکت فقط خجالتی از یک ماه پس از یک bytstander تلفن تصویری اسیر مرگ گزارشی جورج فلوید در دست یک پلیس مینیاپولیس ، آن را لمس کردن موج اعتراض از نیویورک به لس آنجلس همراه با قوی ترین فشار برای اجرای قانون اصلاحات در نسل.

این حرکت را به نام کلانتر الکس بیانوبا و 46 ادارات پلیس در سراسر لس آنجلس به نقد و بررسی خود را با استفاده از زور و سیاست های “انطباق با آنها سازگار باشد و با” گروه حمایت از کمپین صفر را توصیه.

هشت پیشنهاد اصلاحات:

  • نیاز به افسران به دخالت برای متوقف کردن یک افسر دیگر با استفاده از نیروی بیش از حد;
  • ممنوعیت و یا حداقل محدود کردن استفاده از chokeholds و strangleholds از جمله کاروتید بسته به شرایطی که نیروی مرگبار مجاز است;
  • نیاز به افسران به د-تشدید شرایط قبل از استفاده از زور;
  • با استفاده از استفاده از نیروی پیوسته است که تعریف و محدودیت انواع نیروی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در پاسخ به اشکال مختلف مقاومت;
  • نیاز به افسران به اخطار شفاهی قبل از استفاده از نیروی مرگبار;
  • منع افسران از تیراندازی به مردم در حرکت وسایل نقلیه مگر اینکه فرد به شمار یک تهدید مرگبار با استفاده از خودرو;نیاز به افسران به اگزوز دیگر جایگزین مناسب قبل از توسل به استفاده از نیروی مرگبار; و
  • نیاز به گزارش جامع که شامل هر دو با استفاده از زور و تهدید به زور است.

در حالی که ناظران با اشاره به ضرورت تغییرات در واکنش به پیشنهاد اصلاحات مخلوط شده است. حامیان شامل چنین مشهور اپرا وینفری و Ariana Grande اما برخی از حقوق مدنی طرفداران می گویند این سیاست ها کار نمی کنند.

عزت و قدرت در حال حاضر بخشی از یک ائتلاف از حقوق مدنی گروه که موفق به متقاعد کردن هیئت مدیره به ادامه برنامه ای برای زنان در زندان در لنکستر و سلامت روانی زندان در مرکز شهر — معتقد است که این سیاست ها به اندازه کافی نمی رویم.

در میان مسائل مربوط به بخش فرهنگ خود را که برخی از ناظران می گویند که دیر شده برای تغییر است اما از همه سخت تر است را تغییر دهید.

کیم مک گیل از جوانان عدالت ائتلاف گفت: هیئت مدیره روز شنبه که “8 نمی توانید صبر کنید” سیاست سقوط کوتاه از تغییر معنی دار و خواسته برای یک تغییر چشمگیر در شهرستان هزینه می شود.

“ما می خواهیم یک قوی تر چشم انداز برای آنچه در آن به معنی برای پایان دادن به خشونت های پلیس در L. A. شهرستان” مک گیل گفت. “ما می خواهیم به جای آن که شما پال خواستار قطع بودجه دولت کلانتر و مشروط از جمله بلافاصله حرکت 600 میلیون دلار از مشروط شدن و انتقال افراد جوان را مشروط به مراقبت و حضانت … به جوانان توسعه بخش.”

کسانی که مشروط دلار می تواند بهتر از سرمایه گذاری در جوانان و جامعه در برنامه های توسعه countywide مک گیل استدلال کرد.

هیئت مدیره عمل می آید یک روز پس از لس آنجلس کمیسیون روابط انسانی منتشر شد گزارش روز شنبه که خواستار اصلاحات چشمگیر به شهرستان ادارات پلیس از جمله پایان دادن به واجد شرایط ایمنی و ایجاد مستقل دادستان برای رسیدگی به پلیس سوء موارد است.

این گزارش طولانی در ساخت, ایجاد 34 توصیه های پوشش نه دسته عمده از جمله افزایش شفافیت و حسابدهی و تجدید نظر در استفاده-از-نیروی سیاست تقویت نظارت محدود کردن نظارت و فن آوری و پیشرفت جایگزین به اجرای قانون است.

یک توصیه خواهد بود را به او واگذار استفاده-از-نیروی تحقیقات به دادستان ویژه کار مستقل از اجرای قانون و دفتر دادستان منطقه است که با این نسخهها کار از نزدیک با افسران در پرونده های جنایی ،

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de