LA County, گسترش, اجاره, وام مسکن moratoriums برای ساکنان ضربه سخت گیر

لس آنجلس هیئت ناظران در سه شنبه 23 ژوئن تمدید یک مهلت قانونی برای اجاره و رهن برای ساکنان ضربه سخت coronavirus-موجب رکود است. توقف شد و با توجه به اجرا در پایان ماه.

هیئت مدیره اقدام شامل املاک مسکونی و تجاری و توسعه یافته است تا ژوئیه 31.

آنچه پدید آمده سهشنبه بود یک حس است که شهرستان نیست از جنگل وقتی که می آید به کروناویروس که پس از وادار کردن خاموش شدن بسیاری از کسب و کار نیز خود را نگه داشته و کارگران با معیشت تهدید. اما موازی نگرانی برای صاحبان املاک که همچنین به پرداخت وام مسکن خود را — یک واقعیت است که خسته نمی کند در طول سرپرستان’ بحث و گفتگو.

“ما همچنین به رسمیت شناختن وجود دارد که افرادی که خود را که ملک که وام و همچنین به دلیل” گفت: کاترین Barger که رای به اتفاق آرا در یک حرکت برای گسترش تجاری و مسکونی مستاجر اجاره و رهن پسوند.

چنین moratoriums در محل در شهرستانها در سراسر منطقه است. این شهرستان را در اولویت قرار می دهد در unincorporated مناطق و شهرهای کوچکتر.

تاسیس شده در مارس 19 و تمدید یک بار قبل از اینکه در مارس 12, آنها پوشش تمام حوزه های قضایی countywide “مگر اینکه آنها در حال حاضر به تصویب رسید خود را توقف و شامل موبایل-صفحه اصلی, پارک که اجاره فضا.

مستاجر هستند محافظت می شود به دلایل زیر:

  • دلیل عدم پرداخت اجاره از اتهامات عنوان شده دیر یا هر گونه هزینه های دیگر. صاحبخانه نمی خواهد بود قادر به اخراج مستاجر اگر مستاجر می تواند نشان می دهد ناتوانی در پرداخت اجاره و/یا اتهامات مرتبط با با توجه به ضرر و زیان مالی مرتبط با: یک فرض یا تایید تشخیص COVID-19 یا مراقبت از یک خانواده و یا اعضای خانواده است که فرض یا مبتلا COVID-19;
  • اخراج از دست دادن ساعت و یا دیگر کاهش درآمد ناشی از بسته شدن کسب و کار و یا دیگر اقتصادی یا کارفرما ضرر و زیان ناشی از COVID-19;
  • با رعایت توصیه از شهرستان افسر بهداشت به ماندن در خانه خود به قرنطینه و یا جلوگیری از جماعت با دیگران در وضعیت اضطراری;
  • بزرگ کردن از جیب هزینه های پزشکی مرتبط با تشخیص و تست و/یا درمان COVID-19; یا
  • مهد کودک نیازهای ناشی از تعطیلی مدارس مربوط به COVID-19.
  • وضعیت اضطراری در مورد COVID-19; یا
  • پس دولت-توصیه می شود COVID-19 احتیاطی.
  • No-fault دلیل اخراج مگر اینکه برای سلامت لازم است و یا دلایل ایمنی
  • COVID-19 مربوط به نقض برای مسکن به طور موقت غیر مجاز سرنشینان و یا حیوانات خانگی یا ایجاد مزاحمت.

پسوند آمده به عنوان ناظران تایید شده تا به 30 میلیون دلار از مسکن مقرون به صرفه برنامه بودجه باید صرف اجاره کمک. مقامات particuarly نگران آن است که مستاجران با توجه backpayments می تواند خود را به عقب و آنها را وادار به جمعیت بی خانمان.

مقامات استناد به یک گزارش توسط UCLA Luskin موسسه نابرابری و دموکراسی است که پیش بینی می کند که به عنوان بسیاری از 120,000 خانواده ها با 184,000 کودکان می تواند خود را قادر به پرداخت اجاره و اخراج به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>