LA County سواحل: متوسط تعطیلات آخر هفته جمعیت, نور, اجرای

لس آنجلس سواحل دیدم سبکتر از جمعیت پیش بینی شده در چهار شنبه, مارس 23 حتی به عنوان مقامات طلیعه در اولین آخر هفته از بازگشایی مسیرهای دوچرخه و برخی از ساحل پارکینگ. در ضمن beachgoers نشسته در شن و ماسه در مالیبو به Westside و جنوب خلیج دیدم محدود اجرای شهرستان, ساحل, قوانین که بار مردم را از استفاده از سواحل برای هر چیزی غیر از ورزش است.

در حالی که مسیر دوچرخه سواری بود پرتکاپو با دوچرخه سواران و دوندگان در اطراف سانتا مونیکا وجود ندارد معمول انبوهی از کاربران یکی معمولا می بیند در یک حالت عادی آخر هفته روز یادبود. سواحل در ضمن حتی کمتر مشغول است.

“هر کس به نظر می رسد استفاده از مسیر دوچرخه سواری گفت: Sgt. چاد گودوین سخنگوی سانتا مونیکا اداره پلیس. هیچ کس تا به حال دریافت هر گونه استناد به نقض coronavirus مربوط به سفارشات او اضافه شده است. “هر کس توسط قوانین بازی.”

در مالیبو را زوما که در آن مقامات بازگشایی پارکینگ این آخر هفته جمعیت بودند حتی نازک تر از سانتا مونیکا یا ونیز چیزی این شهرستان در بخش سواحل و بندر سخنگوی نیکول Mooradian به تایید این گروه خبری در سراسر ظهر روز شنبه.

“در این نقطه دیده ایم محدود جمعیت,” او گفت:. “سپس دوباره آن را فقط صبح و افرادی که تمایل به آمدن به ساحل بیشتر در بعد از ظهر.”

Mooradian توضیح داد که این شهرستان تصمیم گرفت به بخشی از باز کردن برخی از پارکینگ در چنین سواحل محبوب به عنوان زوما Dockweiler, Will Rogers, مالیبو Surfrider و تورنس به عنوان یک احتیاط ایمنی.

“ما باز این بسیاری برای دلسرد کردن مردم از پارکینگ هدایت و یا حتی به طور غیر قانونی,” او گفت: با اشاره به برخی از بازدید کنندگان در سواحل آخر هفته گذشته که پارک شده در سفر خطوط در Dockweiler ساحل.

“پارکینگ محدود است. ما در حال برنامه ریزی بر حفظ بسیاری در ظرفیت کامل می کنیم و تعیین ظرفیت توسط به دنبال در چگونه بسیاری از مردم در ساحل و نظارت بر رفتار خود.”

اگر مردم در حال نشان دادن تا در یک زمان در ماشین های خود را به مقدار زیادی خواهد شد و به احتمال زیاد اجازه داده می شود به طور کامل تر او توضیح داد. اما اگر مردم ستون از ماشین با اجسام حجم آنها اجازه می دهد کمتر اتومبیل در بسیاری.

“هدف اصلی ما این است که برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد” او گفت:. “اگر سواحل دریافت به سر می برند ممکن است ما را مجبور به تعطیل کردن آنها را دوباره.”

در آماده سازی برای بازگشایی سواحل و بنادر در آورده 52 داوطلبان به آرامی به یاد beachgoers شهرستان قوانین موقعیت 32 از آنها در زوما ساحل و 20 در ویل راجرز دولت ساحل آن نیز شاهد آن پارکینگ بازگشایی در روز شنبه.

پوشیدن برجستهنگار-جلیقه زرد و یک چهره سیاه و سفید پوشش آنتونی Artry یک county کارگر در بخش خدمات اجتماعی بود و در میان 32 “سفیران حسن نیت” خواهد شد که راه رفتن زوما ساحل از ساعت 8 صبح تا 4:30 بعد از ظهر تمام آخر هفته او در مصاحبه روز شنبه.

این فرفره بد نیست او پکتیا میباشد اما او در فقدان افراد در ساحل و انتظار بزرگتر جمعیت در روز دوشنبه.

“ما فقط مطمئن شوید که مردم در حال حرکت و آنها را جمع آوری,” او گفت:. “ما فقط در اینجا به سفیران حسن نیت — فقط اجازه دهید آنها را می دانم که شما قرار نیست به جمع آوری نمی تواند هر گونه صندلی و چتر کولرهای شما می دانید آنها نمی توانند پست است.”

نقش او این است که آموزش و پرورش بیش از هر چیز دیگری است.

“ما نه مجریان. ما فقط در حال رفتن به شما اجازه می دانم آنچه شما می توانید و نمی تواند انجام دهد” او گفت:. “و ما به شما اجازه می دانم که واقعی مجریان — پلیس — ممکن است می آیند و از آنها بخواهید شما را به حرکت به طوری که آن را نه یک شوک بزرگ.”

اما روشن نیست چقدر آموزش آنها انجام شد.

وندی هر دو نشسته بود در ساحل, تماشای دوست پسر خود گشت و گذار زمانی که Artry راه می رفت گذشته او زیر یک گروه از همکاران خود که او نیز در راه حق.

از لحاظ فنی هر دو در حال شکستن شهرستان قوانین با نشستن در ساحل.

“من فکر می کنم آنها بوده است و اجازه می دهد آن را به صداقت” هم گفت. “به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی گرفتند.

“من در اینجا بود که چند روز پیش و ما اینجا نشسته با چتر و آنها آمدند و نمی گویند هر چیزی است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد بی قید اجرای Mooradian گفت: “من می دانم که مردم انجام می دهند اما آن را از لحاظ فنی چیزی نیست که ما می خواهیم مردم انجام می دهند.”

هنوز هم تنها اجرای مکانیزم پلیس او توضیح داد. در حالی که نجات غریق ممکن است به یک شن و ماسه-نگهدار برخی از راهنمایی تمرکز خود را نگه داشتن آب سالم نمی شن و ماسه.

وجود داشته است هیچ استناد داده شده به هر کسی در سواحل مالیبو به گفته یک سخنگوی کلانتر. به طور مشابه در لس آنجلس اداره پلیس گفت: آنها داده نشده هر بلیط یا نه. این روند ادامه داشت منهتن ساحل و سانتا مونیکا و همچنین مربوطه مقامات گفت.

هر چند جمعیت به نور Mooradian افزود: “اگر مردم مطمئن نیستند که آنها می خواهند برای رفتن به ساحل ما می خواهم به آنها توصیه شاید نه به امروز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>