LA County اعلام کرد 25 بیشتر coronavirus مرگ و میر; مجموع مرگ و میر در حال حاضر 265

لس آنجلس مقامات اعلام کرد چهار شنبه, مارس 11 که 25 نفر کشته شدند از coronavirus آوردن تلفات تا کنون به 265.

مرگ شامل دو نفر از پاسادنا که این شهر روز جمعه گزارش داد. شهرستان شمارش نیست شامل دو اخیر مرگ و میر در ساحل طولانی است که گزارش جمعه و شنبه.

این شهرستان همچنین اعلام کرد 456 موارد جدید; از آنجا که بهداشت عمومی بحران آغاز شد, شده اند وجود دارد 8,873 موارد تایید شده در شهرستان لا.

روزانه مرگ و میر بالاتر تحت فشار قرار دادند در روز شنبه از 18 جدید مرگ و میر گزارش شده در جمعه اما همان پنج شنبه 25 مرگ و میر. اما تعداد موارد جدید رشد شاخص رو به پایین از روز جمعه 475 موارد جدید — هر چند بیش از روز پنجشنبه در مجموع 425 موارد جدید.

هفته گذشته مقامات شهرستان امیدوار بودیم که آمار شروع شد نشان می دهد که این شهرستان اقامت در خانه سفارشات آغاز شد به “صاف منحنی” از وقوع رشد داشته است.

مقامات شهرستان در روز جمعه تمدید اقدامات مختلف آغاز به آهسته COVID-19 رشد تا مارس 15 با استناد به مدل آماری است که آنها می گویند نشان می دهد که سخت shutdown در سراسر منطقه را مهار رمان coronavirus’ گسترش — اما در عین حال به اندازه کافی به آن را متوقف کند. فرر و دیگران گفت: گام های بیشتری در نظر گرفته خواهد شد که می تواند به جلوگیری از موارد بیشتر و بیشتر از دست دادن زندگی است.

این فرمت شامل در حال حاضر تاسیس خاموش شدن ناگهانی تمام تجمعات عمومی, سواحل, مسیرهای پیاده روی و تمام غیر ضروری کسب و کار. از جمعه آن را نیز شامل پوشیدن ماسک ضروری در کسب و کار است که باز باقی می ماند و در جای دیگر ، در شنبه پاسادنا پیوست شهرستان با اعلام شبیه ماسک مورد نیاز است.

از روز شنبه اخیرا گزارش شده مرگ و میر در شهرستان لا, 21 نفر از مردم بیش از سن 65 و دو نفر بین سنین 41 و 65. اما چهار نفر از افرادی که فوت کرده بود اساسی شرایط بهداشتی.

از تمام مرگ و میر گزارش شده تا کنون 32 درصد از قربانیان لاتین 32% سفید, 20 درصد, آسیایی, 13 درصد آمریکایی آفریقایی تبار بودند و 3 درصد عنوان دیگر نژادها. در سطح ایالت از مرگ و میر گزارش شده 42 درصد از قربانیان سفید, 25%, لاتینی, 17% آسیایی, 10 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار و حدود 7% دیگر نژادها با توجه به کالیفرنیا وزارت بهداشت.

همانطور که از شنبه, 24 درصد از لا ساکنان شهرستان که آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus بیمارستان بستری شده است.

بیش از 45000 نفر آزمایش شده برای این ویروس در شهرستان لا و حدود 14 درصد از این افراد آزمایش مثبت است.

COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019 است ناشی از یک ویروس به نام SARS-CoV-2. علائم مرتبط با بیماری تنفسی است که به نظر می رسد دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض شامل تب و سرفه و تنگی نفس. در حالی که این ویروس به شمار خطر بالقوه ای بدون توجه به سن یک فرد بسیاری از مردم — به خصوص بزرگسالان جوان و سالم را تجربه علائم خفیف; هنوز این بیماری می تواند علائم شدید و افزایش مرگ و میر نشان می دهد مهلک به ویژه در میان افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی.

روز شنبه خبر رسید روز قبل از عید پاک یکشنبه, مارس 12 هنگامی که تمام پارک ها در شهرستان را نزدیک به جلوگیری مردم از جمع آوری و به طور بالقوه بیشتر گسترش ویروس.

“همانطور که مردم از مذاهب مختلف گرد هم می آیند این آخر هفته” شهرستان سلامت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر در بیانیه ای گفت: “افکار و دعاهای من با تمام کسانی که تجربه از دست دادن بیماری و پریشانی مرتبط با COVID-19 بیماری همه گیر.”

کلیساها در سراسر شهرستان انتظار می رود که خدمات آنلاین برای عید پاک.

“من می خواهم برای تشکر از همه ایمان ما رهبران که در حال رسیدگی به نیازهای معنوی اعضای خود و ورزش راه های خلاق برای اطمینان از یاران از یک فاصله فیزیکی,” فرر گفت. “و من می خواهم به قدردانی من به همه مردم شهرستان لا که در حال پیدا کردن راه از رعایت ایمان خود را در حالی که ماندن در خانه امن.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>