LA-پزشکان منطقه یک ‘بیدارباش’ در خط مقدم از افزایش coronavirus

پنج شنبه بود و یک روز غیر معمول در دکتر ناتان نیومن سانتا مونیکا مراقبت فوری درمانگاه — در یک مشکل در راه است.

طول دهانه از coronavirus همه گیر در لس آنجلس او ممکن است دیده می شود سه, شاید, چهار, موارد مثبت این ویروس در دفتر کار خود در یک نمونه در هفته است.

در روز پنج شنبه به تنهایی او را دیدم شش.

“من هرگز به حال بسیاری از این بیماران در تست مثبت در یک روز” او گفت:, گرفتن یک لحظه برای گرفتن نفس خود را.

همتایان خود در سراسر L. A. شهرستان در حال دیدن آن: افزایش تعداد. بیشتر افراد جوان است. بیشتر نگرانی است.

تجربه نشان داده هشدار دهنده های اخیر چشم انداز مثبت در موارد بستری شدن در بیمارستان و مثبت رای در سراسر شهرستان.

چندی پیش مثلا 1,350 به 1450 مردم ممکن است در بیمارستان بستری شود در هر روز داده شده در این شهرستان است. در چهار روز هفته گذشته تعدادی صعود بیش از 2000.

هفت روز به طور متوسط روزانه موارد جدیدی که ایستاده بود در 1,379 دو هفته پیش بود و در بیش از 1900 مقامات در بیانیه ای گفت شنبه.

نیز وجود دارد 1,698 افراد بستری شده با این ویروس در روز شنبه بسیار بالاتر از روزانه تعداد دیده می شود در هفته های اخیر که ماند بین 1,350 و 1,450.

در چند هفته آینده مقامات می گویند تعداد کسانی که به احتمال زیاد ترجمه به مرگ و میر بیشتر.

یک تجزیه و تحلیل در جنوب کالیفرنیا, اخبار گروه نشان داد که افراد جوان زیر 18 نشان دهنده رشد سریع تعداد تایید موارد مثبت به نمایندگی از 60% افزایش بیش از دو هفته به 5,954 موارد در حال حاضر به نمایندگی از حدود 7 درصد از تمام موارد.

به عنوان روز پنج نفر در سن 18 تا 40 نمایندگی های بعدی بیشترین افزایش موارد جدید تا 41 درصد از دو هفته پیش به 34,360 موارد به نمایندگی از 40 ٪ از کل.

آنچه پزشکان در حال دیدن بر روی زمین مش با چه L. A. شهرستان بهداشت عمومی و مقامات دولتی شده اند هشدار در مورد هفته. به عنوان اقامت-صفحه اصلی محدودیت باید کاسته همانطور که مردم به بازگشت به کار و دریافت بیشتر از یک افزایش در تعداد coronavirus تنها یک موضوع از زمان.

  • اتحاد ملی در برابر نژادپرستانه و سیاسی سرکوب اعتراض در مقابل مردان???s زندان مرکزی پس از یک شب از تظاهرات و شورش به تظاهرکنندگان اعتراض از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در طول روز ملی اعتراض در لس آنجلس در روز شنبه, مه 30 سال 2020 است. (عکس از کیت Birmingham, Pasadena Star-News/ SCNG)

آن زمان است که در حال حاضر LA-منطقه پزشکان می گویند و آن را حاد تر از کارشناسان بهداشت عمومی در فکر آن خواهد بود.

پزشکان محلی می گویند وجود دارد یک تلاقی عوامل در جریان است که رانندگی تا تست اعداد. آنها با دیدن این فرمول گرد هم می آیند به عنوان آنها صحبت به بیماران است.

کاسته اقامت-خانه محدودیت هایی که کارکنان تمایل به دریافت تست شده به عنوان آنها در خارج از خانه های خود و در میان مردم بیشتر است. پس از آن وجود دارد که مردم به طور فزاینده ای به دیدن اعضای خانواده خود را تست مثبت به طوری که آنها می خواستند برای گرفتن تست شده است. کسانی هستند که فقط کنجکاو. و مردم وجود دارد که برای درمان شرایط از پیش موجود که پیدا کردن آنها بیمار با این ویروس.

در مورد نیومن “امروز همه آنها را در آینده درخواست تست — برخی به این دلیل که آنها به خوبی احساس نمی,” او گفت:. “یکی بود فقط کنجکاو. دیگر تا به حال یک عضو خانواده که بیمار بود و می خواستم برای دریافت به بررسی می شود.”

و تم های دیگر در حال ظهور است.

کسانی که تست مثبت به روند جوان. پزشکان به اشتراک گذاشتن نگرانی در مورد عدم هوشیاری اجتماعی فاصله میان نسل جوان.

از یک سو آن را قابل فهم دکتر گفت: Suman Radhakrishna مدیر بیماری های عفونی بخش در شأن بهداشت کالیفرنیا مرکز پزشکی بیمارستان در مرکز شهر لس آنجلس است.

وجود دارد نیاز به دریافت و مورد ماه پس از 19 مارس در سلامت جهت است که اساسا فرو برد و توانایی برای جمع آوری.

اما در روزهای اخیر او را تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران عوارض آن ممکن است مصرف — به خصوص به مردم سرپیچی اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات و دستورالعمل ها.

“از آنجا که ما شروع به باز کردن بیش از 10 روز گذشته و یا آن را دوباره تبدیل به همان وحشتناک مسئله از دیدن بسیاری از بیماران در آینده با COVID,” او گفت:.

Radhakrishna گفت که او را دیده می شود بیشتر مردم در 30s خود را 40s و 50s. در میان آنها او گفت: برخی از آنها به سادگی احساس بیمار در حالی که دیگران باید بیماری های زمینه ای مانند فشار خون بالا یا چاقی است.

“من امیدوارم که جوان آنها را مثبت و اساس به سمت بهتر شدن است.” او گفت:. “من نمی دانم که آیا به آن را موج دوم. اما این موج ما شاهد در جمعیت جوان.”

Radhakrishna پیام آن چیزی است که مقامات بهداشت عمومی شده اند صدایی برای ماه آنها به عنوان نگاه به سهولت اقامت-صفحه اصلی سفارشات.

“پیام ما باید اگر شما مجبور به رفتن به محل کار….سپس آن را محدود به چیزی است که کاملا ضروری است,” او گفت: اصرار مردم به برداشتن قدم برای محافظت از خود و دیگران است.

اما این یک پیام است که پزشکان و مقامات بهداشت عمومی نیست حتما به طور کامل شنیده می شود.

“مردم باید اجازه گارد خود را گفت:” نیومن مدیر پزشکی کلینیک در سانتا مونیکا بخشی از UrgentMED شبکه درمانگاه. “همانطور که مردم رو به معاشرت آنها نمی خواهید به اجازه دهید آن را برو. آنها می خواهند به معاشرت و آن اجتماعی است که منجر به این.”

پزشکان اشاره کرده اند که بیماران خود را به آنها بگویید از تجربیات خود مانند جشن تولد و جمع های خانوادگی که می تواند تبدیل به گسترش وقایع است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: جمعیت 18-به-34 ساله بود و یک گروه نمایش قابل توجهی خوشه. وی خواستار احتیاط در مورد تجمعات خانواده: “شما ممکن است قرار دادن عمو جان زندگی در معرض خطر اگر شما انجام این کار راه استفاده می شود به انجام این کار است.”

روز جمعه وزارت امور خارجه مقامات بهداشت عمومی اذعان کرد که تظاهرات اخیر دیدم که ده ها هزار نفر جمع آوری و در محلی فضاهای عمومی می تواند یک عامل اخیر گسترش یافته است.

اما آنها نیز گفت: تصویر نامشخص است چرا که بسیاری از آنها شروع به خارج شدن دوباره به صورت روزانه.

دکتر جنیفر Sudarsky یک پزشک در سانتا مونیکا درمانگاه که همچنین آگهی کار در شهرستان قرنطینه مرکز در پومونا گفت: واقعا وجود دارد دو نوع از بیماران در آینده برای تست.

“وجود دارد این انواع هستند که با وجدان — آنها می آیند برای دریافت تست به این دلیل آنها می خواهند به دیدار پدر و مادر خود و یا آنها در حال رفتن به پرواز و یا آنها می خواهم به مطمئن شوید که آنها در پناه دادن به این ویروس به طوری که آنها نمی توانید خود را از اعضای خانواده بیمار,” او گفت:.

“و پس از آن وجود دارد نوع که فقط بیرون رفتن و مهمانی,” او گفت: “و آنها احساس خوب و تست شده چرا که آنها احساس نمی خوب است و آنها در حال گرفتن آزمایش بیماریهای مقاربتی, زیرا, آنها, اجتماعی شدن وجود دارد.

“آنها بیشتر نگران در مورد بیماریهای مقاربتی و سپس آنها در مورد COVID,” او گفت:. “است که یک شوکی به من.”

پزشکان نگرانی آمد در میان عاقلانه محلی و ایالتی و ملی تحولات هفته گذشته است.

تگزاس و فلوریدا معکوس دوره و پایین بر روی کلمپ میله دوباره در کشور بزرگترین عقب نشینی و در عین حال به عنوان تعدادی از تایید coronavirus عفونت در هر روز در ایالات متحده رسید به تمام زمان بالا از 40,000.

تعداد جدید تایید عفونت های ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز تحت الشعاع قبلی بالا از 36,400 مجموعه 24 آوریل در یکی از مرگبارترین امتداد. به تازگی موارد گزارش شده در هر روز افزایش یافته است به طور متوسط حدود 60 درصد بیش از دو هفته گذشته با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

در بهداشت عمومی جلسه توجیهی در روز جمعه, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری متخصص از مردم خواست تا ذهن خود را مسئولیت به دیگران: “یک خطر برای شما است و نه فقط جدا شده به شما.”

و روز جمعه, L. A. شهرستان بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر — با افزوده شدن نه زنگ بود گزارش جدید 25 کشته و 1,809 موارد جدید برای اضافه کردن به یک تلفن از 3,267 مرگ و میر در L. A. چرا که این ویروس از ماه مارس:

“در حالی که ما پیش بینی افزایش موارد به عنوان بخش بازگشایی شد ما انتظار ندارد این افزایش به این شیب دار این سرعت. بدون اقدامات فوری برای کاهش سرعت گسترش ما در معرض خطر داشتن بیش از حد بسیاری از مردم که نیاز به مراقبت در بیمارستان و احتمالا قریب به اتفاق ما سیستم بهداشت و درمان.

و کسانی که بستری شدن در بیمارستان حیاتی اما شاخص عقب مانده بود خیره پزشکان و مقامات در صورت.

“این بیماری نیست نگاهی به تعطیلات تابستانی” نیومن گفت.

“علامت گذاری کلمات من, ما را ببینید با این مثبت نرخ بالا رفتن در آخر هفته یا دو که در هفته آینده یا دو نه فقط در بیمارستان,” او اضافه شده است. “شما شروع به دیدن که غم انگیز در زندگی را از دست داده است.”

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im