لا مذهبی اسقف اعظم میسازد از برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد خدمات کلیسا

لس آنجلس — کلیساها در قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس کارگردانی شد شنبه صبح برای آماده شدن برای از سرگیری خدمات کلیسا در اوایل ژوئن 3 به صورت خصوصی در نماز جمعه توده به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 7.

در نامه ای به کشیش اسقف اعظم خوزه H. گومز, اسقف اعظم لس آنجلس در مشورت با مقامات بهداشت عمومی ارائه دستورالعمل برای بازگشایی “بر اساس امن ترین شیوه” که شامل محدود کردن تا 25 درصد با ظرفیت حداکثر 100 شرکت کنندگان برای اولین 21 روز بعد از بازگشایی.

“همانطور که ما وارد این لحظه مهم است به یاد داشته باشید که coronavirus است که هنوز هم در خارج وجود دارد آن است که هنوز هم مسری است و هنوز هم خطرناک است,” گومز گفت. “ما نیاز به ادامه با احتیاط و احتیاط و نگرانی برای حفاظت از آسیب پذیر ترین محله های کشیش نشین. اجازه دهید ما همچنان به دعا و ایستاده همراه با مردم ما را به عنوان ما شروع به بازگشایی کلیساها ما و جامعه ما است.”

برنامه ” گام اول خواستار parishes برای اجرای یک سری از اقدامات بهداشتی از جمله تمیز کردن عمیق از امکانات و ساخت و تمیز کردن مواد در دسترس به “ضد عفونی کردن نقاط تماس بعد از هر بازدید کننده حرکت” در این نامه گفت.

Missalette و سرودی کتاب توصیه می شود به حذف آب مقدس فونت های خالی و مجسمه ها و دیگر غالبا لمس اشیاء باید محاصره کردن.

طبق دستورالعمل های توصیه شده توسط گومز “سوگندی خوبان ممکن است در معرض برای خاموش ستایش توسط وفادار اما هیچ نیایش و یا دیگر سازمان/اجتماعی نماز باید صورت گیرد.”

توده ها ادامه خواهد داد تا زندگی جریان و اعضای کلیسا که آسیب پذیر هستند به COVID-19 باید در خانه بمانند.

فردی اعترافات شنیده می شود اما کشیش و توبه کار باید پایبند به اجتماعی فاصله دستورالعمل و اقامت حداقل 6 فوت از هم جدا سایش پوشش صورت و پاک کردن هر سطح را لمس اسقف اعظم توصیه می شود.

کلیساها اجازه خواهد داشت به حرکت به مرحله دوم در اوایل ژوئن 3 و جشن توده های اجتماعی فاصله اقدامات در محل همدلی تنها ارائه شده در فرم نان قرار داده شده در دست و کشیش خواهد بهداشتی دست های خود را قبل و بعد از توزیع صمیمیت و همدلی.

کر جایگزین خواهد شد در مرحله دو و مردم خواهد بود را رد کرد و پس از انبوه توسط گروه pews گومز توصیه می شود.

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از لس آنجلس بزرگترین اسقف کاتولیک در ایالات متحده است. قلمرو مذهبی اسقف اعظم متشکل از پنج معنوی مناطق پوشش سه شهرستان, لس آنجلس, Ventura, و, Santa Barbara.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>