KROQ را مجهز با وسایل & کلاین به اشتراک گذاری آنچه در آن مانند به میزبان یک صبح رادیو نشان می دهد در میان جهانی همه گیر

فرود یک صبح رادیو نشان می دهد در یک بازار عمده مانند لس آنجلس در یاد ایستگاه راک مانند KROQ 106.7 FM هر DJ رویا.

اما گرفتن است که بسیار در پی پس از فرفره در طول coronavirus جهانی همه گیر و در هزینه ایستگاه ناگهان تخمگذار کردن “Kevin در صبح با Allie & Jensen” خدمه نبود چگونه KROQ DJ تد مجهز با وسایل و کوین کلاین تصور آنها می شود اعطا چنین افتخار معتبر.

اواز یا موسیقی دو نفری بود که میزبانی بعد از ظهر شکاف زمان در KROQ بودند اطلاع از ارتقاء خود را به زودی پس از مدیریت کاهش یافته و تبر بر دیرین DJ کوین رایدر و صبح نشان می دهد کارکنان. ایستگاه بعد rebranded نشان می دهد پس از ژن “باقلا” باکستر که به میزبانی مشترک “کوین و باقلا نمایش” کنار رایدر از سال 1990 چپ در نوامبر است. Ryder & Co. تا به حال دو و نیم ماه قبل از اجرا نهایی خود را نشان می دهد پخش شده در مارس 17.

“هنگامی که من برای اولین بار متوجه کلاین و من قرار بود به حرکت به صبح من خیلی هیجان زده بود اما پس از آن متوجه شدم که کوین رایدر بود و اجازه رفتن همراه با این تیم و مخلوط با این بیماری همه گیر وجود دارد تنها در حدود 30 ثانیه از جشن” Stryker گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی اخیر.

“در اعماق آن را فقط مانند یک افتخار بود که در KROQ” او ادامه داد. “من در اینجا از 21 سال و من عاشق جنوب کالیفرنیا … همه قطعات آن است. من عاشق این حروف K-R-O-Q و شنوندگان بسیار سرگرم کننده و پرشور است. همه ما تقریبا به همان مرتب کردن بر اساس چیزهایی که از تیم های ورزشی ما عشق به گروههای ما عشق و این نشان می دهد همه ما دیده می شود. در طول سال ما همه با هم دیده می شود و خوب و بد و من فقط فراتر از آن هیجان زده برای این فرصت.”

  • KROQ دی جی تد Stryker (چپ) و کوین کلاین (راست) رفت و خود را از شکاف زمان در بعد از ظهر در لس آنجلس سنگ ایستگاه رادیویی به شرکت میزبان “Stryker & Klein صبح نشان می دهد.” خود را اول صبح نشان می دهد پخش شده در مارس 6. (عکس از فریز Harrison گتی ایماژ برای KROQ)

  • KROQ دی جی تد Stryker (چپ) و کوین کلاین (راست) رفت و خود را از شکاف زمان در بعد از ظهر در لس آنجلس سنگ ایستگاه رادیویی به شرکت میزبان “Stryker & Klein صبح نشان می دهد.” خود را اول صبح نشان می دهد پخش شده در مارس 6. (عکس از Emma مک اینتایر گتی ایماژ برای KROQ)

  • KROQ دی جی تد Stryker (دوم از چپ) و کوین کلاین (سمت راست) در تصویر مصاحبه با گروه راک Twenty One Pilots در Almost Acoustic Christmas در هوندا سنتر در آناهایم در سال 2019 رفت از شکاف زمان در بعد از ظهر در لس آنجلس سنگ ایستگاه رادیویی به شرکت میزبان “Stryker & Klein صبح نشان می دهد.” خود را اول صبح نشان می دهد پخش شده در مارس 6. (عکس امی Sussman گتی ایماژ برای KROQ)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • KROQ دی جی تد Stryker (چپ) و کوین کلاین (راست) رفت و خود را از شکاف زمان در بعد از ظهر در لس آنجلس سنگ ایستگاه رادیویی به شرکت میزبان “Stryker & Klein صبح نشان می دهد.” خود را اول صبح نشان می دهد پخش شده در مارس 6. (عکس توسط Kevin زمستان گتی ایماژ برای KROQ)

  • KROQ دی جی تد Stryker (چپ) و کوین کلاین (راست) رفت و خود را از شکاف زمان در بعد از ظهر در لس آنجلس سنگ ایستگاه رادیویی به شرکت میزبان “Stryker & Klein صبح نشان می دهد.” خود را اول صبح نشان می دهد پخش شده در مارس 6. (عکس از Emma مک اینتایر گتی ایماژ برای KROQ)

که مجهز با وسایل و کلاین?

مجهز با وسایل متولد و بزرگ شده در لس آنجلس اما میزبانی صبح نشان می دهد در 92.1 KFMA در Tuscon, Ariz., قبل از اینکه استخدام در KROQ در سال 1999. در بیشتر سال های اخیر او را به میزبانی بعد از ظهر, از خود راضی اما در آورده کلاین پس از معاشرت با او زیر یک احتمال برخورد در بریستول مزارع در بلوار غروب آفتاب دو سال پیش. Styrker بود و همچنین کمک به پر کردن در برای باکستر به عنوان او در زمان مرخصی پزشکی در سال 2018 به مراقبت از سلامت روان خود را.

کلاین برش دندان های خود را در چندین ایستگاه های رادیویی در نیویورک و یک زن و شوهر از SiriusXM نشان می دهد میزبانی صبح نشان می دهد برای ALT 105 FM در سان فرانسیسکو و به عنوان گاه به گاه شرکت میزبان در دکتر درو Pinsky را “Loveline.” او در بین مباحث پس از یک روز صبح نشان می دهد موفق به راه اندازی در سن دیگو زمانی که او ملاقات کرد Stryker.

اولین “Stryker & Klein صبح نمایش” پخش شده در KROQ در مارس 6.

“برای اینکه کاملا صادقانه, جهان ما را با ارائه یک بازی بسیار خوب بهانه ای به خوبی از حق دور” کلاین گفت.

گرفتن کمر

اگر بود قطعا وجود دارد اعتراض از KROQ شنوندگان پس از یک صدای آشنا مانند رایدر بود بنابراین به طور غیر منتظره yanked از امواج رادیو و تلویزیون در جنوب کالیفرنیا آغاز شد دولت پناه-در-خانه سفارشات بسیاری از پشتیبانی آمد همراه با منفی Stryker گفت.

“برخی از منفی به من bums … اما من عاشق چالش” Stryker گفت. “من پسر جدید, اما من احساس می کنم مثل پسر جدید و چه هیجان انگیز است برای من این است که برخی از افرادی که صحبت با صدا غذا خوردن در آغاز در حال حاضر پیام کوتاه با ما در متن ما خط و DMing ما را در Instagram و گفتن ما آنها بررسی ما و آنها می خواهم به نشان می دهد تا کنون.”

کلاین اذعان می کند او بدبین از این دو و در زمان است “شخصا حالت تهوع” توسط Stryker خوش بینی اما او فقط خوشحال و برای فراخوانی هر نوع احساسات منفی و یا در غیر این صورت.

“برخی از ادای سوگند خاموش همیشه گوش دادن دوباره به گفتن” OK من شنیده ام یک یا دو چیز است که مناسب و معقول'” کلاین گفت. “در یک ماه دیگر شاید آنها گفت: آنها در واقع می خواهم چیزی و در یک سال آنها طرفداران. که چرخه زندگی و سرگرم کننده ترین بخش از انجام این کار نشان می دهد که رشد بخش بخشی که در آن شما یک مقدار زیادی از موانع در راه خود را و شما کار را از طریق آنها و اثبات بسیاری از مردم اشتباه است. این نوع از جایی که ما در حال حاضر است.”

در ابتدا خود را نشان می دهد که آنها قادر به دادن غرفه به در هوا استعداد آمد که قبل از آنها.

“ما می خواستیم به آن را بسیار روشن است که ما در حال جایگزین ‘کوین و باقلا’ به دلیل وجود دارد هیچ جایگزینی ‘کوین و باقلا,'” کلاین گفت. “قرار دادن آنها در یک افسانه ای اجرا شود و تنها دلیلی که KROQ در صبح آرزو کار آن است که, است به دلیل آنچه که آنها از آن ساخته شده برای سه دهه است.”

یک تخته سنگ پاک

نه تنها مجهز با وسایل و کلاین را بیش از یک نمایش با برخی از جنجال آن را نیز در طول زمان هنگامی که به آنها گفته شد که آنها دیگر می تواند در استودیو با هم. جفت هر دو کار خود را از خانه های فردی هر روز صبح به دنبال در هر یک از دیگر در زوم و فقط امید به اتصال به اینترنت دارد به اندازه کافی بلند برای دریافت آنها از طریق 6-10 صبح هر روز.

“این در مورد 90 درصد خطا و 10 درصد از محاکمه در حال حاضر” کلاین می کند که نشان می دهد منزوی از همسر و بچه ها را از گنجه در منزل خود اعتراف کرد. مجهز با وسایل کار از یک اتاق خواب یدکی در خانه او سهام با همسر خود را به عنوان به خوبی.

یکی از چیزهایی که هر دو توافق بر این است که رادیو را نشان می دهد به طور کلی بدست “تا حدودی از خود راضی” و بسیاری از ایستگاه های در حال انجام همان نوع از قطعات و مواد به همین دلیل است که آنها هیجان زده برای شروع تازه با امکان سعی کنید از انواع ایده ها برای دیدن آنچه که چوب.

به تازگی که شامل مقدار زیادی از تعامل با طرفداران و افشای شنوندگان به هنرمندان جدید. هر دو مجهز با وسایل و کلاین بسیار قابل دسترس از طریق رسانه های اجتماعی و جوانب مثبت در آپلود محتوا از طریق Twitter و Instagram و در پاسخ به طرفداران به طور مستقیم. آنها نیز زنده رفته با چند مصاحبه با هنرمندان از جمله بیست و یک خلبان و Awolnation.

آنها حتی میزبانی یک Sweatpants مد نشان می دهد برای شنوندگان از طریق زوم که در آن برنده دریافت استفاده می شود جفت sweatpants از Angels & Airwaves خواننده-گیتاریست, Tom DeLonge. که خلاق فن تعامل Styker گفت: چیزی است که آنها را قطعا ادامه با دیدار با یو پی اس و اجرای برنامه های که در آن طرفداران نوازندگان و دی جی می تواند تمام ممزوج پس از coronavirus همه گیر شده است.

“این هیجان انگیز است زیرا ما پرتاب کرده بود بسیاری از ایده ها در بعد از ظهر و برخی از چیزهایی که کار می کرد و برخی از چیزهایی که نیست و ما در حال انجام همان چیزی که با صبح نمایش” Stryker گفت.

“این است که تصویر ما برای رفتن به کاملا زیبا یک مقدار زیادی از زمان هک هیچ! اما ما نه مردم و بسیاری از ظروف سرباز یا مسافر-یو پی اس و ما را به تمسخر یکدیگر برای کسانی که ظروف سرباز یا مسافر-یو پی اس. هیچ چیز باعث می شود من خوشحال پس از آن زمانی که من دیدن کلاین اشتباه کردن و این همان برای او. این نوع از تم ما نشان می دهد اما ما معتبر و امیدوارم از این تصویر نمی خواهد تبدیل به بیش از حد وحشتناک به عنوان ما به همراه در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>