کریس Versteeg ظروف در اولین چوب هاکی خود را NHL حرفه ای و چگونه او را مشغول ماندن در بازنشستگی

دو بار قهرمان جام استنلی کریس Versteeg است حلق آویز کردن خود را در اسکیت.

33 ساله از Lethbridge آلتا., اعلام بازنشستگی خود را روز سه شنبه.

Versteeg برنده یک جفت از حلقه قهرمانی با Chicago Blackhawks شد و بعد فن های مورد علاقه و قفل اتاق خنده-کارخانه برای شعله کلگری.

ماهر جناح و در حال حاضر افتخار پدر سه Versteeg بریده 149 اهداف و 358 امتیاز در هاکی بالاترین سطح. اگر نه برای کشت و آسیب های آن در مجموع رشد خواهد بود.

در وداع با بیانیه منتشر شده از طریق nhl on nbc, Versteeg گفت: یک لیست طولانی از تشکر yous — به پدربزرگ و مادربزرگ خود موریس و جوآن برای کمک به پوشش هزینه تجهیزات خود را در طول جزئی-هاکی روز به دیرین خود را نماینده و مشاور مالی به همسر بریتنی برای او بی پایان پشتیبانی می کند.

او همچنین با نام بردن از اولین مربی در صفوف حرفه ای, Scott Gordon به عنوان یک پسر که “در زمان کودکی با شخصیت های مختلف و یک تراشه بر روی شانه خود را و کمک به او امید” ستایش کلی مدیران دیل Tallon و براد Treliving و بهترین ذخیره برای آخرین بار در یک قلبی پیام به پدر و مادر خود را روی Versteeg و مرلین Rosener.

“من می توانم با تشکر از شما بچه ها برای یک هزار چیز” Versteeg نوشت: به مادر و پدر خود را. “اما این همه منجر به گفت: با تشکر از شما برای چوب هاکی. آن را ممکن است به دندانه دار کردن اما مقدار بی پایان از خاطرات شگفت انگیز آن را به تمام اعضای خانواده ما خواهد بود و در ذهن ما حک شده برای همیشه.”

Postmedia‘s وس Gilbertson با Versteeg به تأمل در یک حرفه ای است که همچنین شامل نانامی به بازی با تورنتو افرا برگها Philadelphia Flyers, Florida Panthers Carolina Hurricanes و پادشاهان لس آنجلس …

س: چگونه شما احساس در حال حاضر که اخبار رسمی است?

Versteeg: “من از نوع گفت همه رفقا من قبل و من همه Instagram اما هنگامی که آن را دانش عمومی و مردم شروع به تماس با شما و درخواست شما سوالات را قطعا به بازدید خانه کمی بیشتر است. این چیزی است که من نمی دانم اگر من به طور کامل احساس می کنید تا شروع فصل آینده خواهد بود که من حدس می زنم اما حتی در حال حاضر با درخواست از مردم شما در مورد دوران کودکی خود را و آنچه شما به آن را می توانید در اینجا و یک حرفه ای مثل من قادر به فقط به دنبال بازگشت و تفکر در مورد آن ، این وحشی چگونه بسیاری از مردم شما نیاز به حمایت شما برای رسیدن به جایی که شما هستند چقدر شانس شما نیاز به بسیاری از عوامل مختلف از رفتن به آن. فقط به دنبال بازگشت آن را بسیار دیوانه است.”

س: بازنشستگی خود را پیام تا به حال چنین تند و تلخ پایان با تشکر از شما به پدر و مادر خود را. چه چیزی شما را به یاد داشته باشید که در مورد اول چوب ؟

Versteeg: “این یک سبز Lethbridge Broncos چوب. من به یاد داشته باشید من سه سال که من آن را کردم و آن این بود که همه چیز را به من. من هنوز هم به یاد داشته باشید آن را مانند آن روز گذشته بود. متاسفانه من اصلا آن را نمی, اما آن را فقط به همه چیز. در سه سال, شما می توانید آن را نگه دارید و بازی با آن و شما احساس می کنید مانند شما در جهان در دست شما است. آن چیزی که بدیهی است که منجر به چیزی بیشتر برای خودم و خانواده ام و آن را هموار راه را برای خودم یک زندگی بزرگ و همچنین خانواده من و بسیاری از خاطرات است.”

س: شما پذیرفته شده است که هنگامی که شما تبدیل به یک NHL به طور منظم, شما ممکن است آن را برای اعطا. هنگامی که شما به آن می آیند تحقق?

Versteeg: “من فکر می کنم زمانی که شما در NHL شما همیشه فکر” من زمانی که این رفته است من پیچ.’ شما باید آن را, اما شما خیلی متمرکز بودن نرم افزار و بازی هاکی است که اگر شما اجازه دهید به خودتان فکر می کنم که شما مرده در آب. شما نیاز به یک نفس است. شما نیاز به اعتماد به نفس در توانایی های خود را. به عنوان یک فرد ورزشی, من احساس می کنم مانند شما قادر به فکر می کنم یک راه خاص و واقعا تا آخر یا نزدیک به پایان است که شما درک ‘وای این بسیار شگفت انگیز است.’ برای من آن آغاز شده در سال گذشته زمانی که من در NHL. شما شروع به فکر می کنم در همه چیز را که شما با توجه به پول شما در حال ساخت و فرصت هایی که شما باید فرصت هایی که می تواند شما را پس از آن همه ایجاد شده از بازی NHL. آن را قطعا به شما می شود فکر کردن.”

س: پس شما بازنشسته. چه بعدی ؟

Versteeg: من احتمالا برای رفتن به رادیو و تلویزیون با Sportsnet. من همچنین می خواهم به مربی پسر من است. من همیشه نگاه مربیگری یا سراغ به عنوان چیزی است که من واقعا می خواهم به انجام, اما من در حال حاضر دارای دو پسر (چهار ساله Jaxson و سه ساله Maddox) که تنها با شروع هاکی و من می خواهم به مربی آنها و آنها را به تمام دانش است که من آموخته ام از مربیان و بازیکنان در طول سال. من فکر می کنم این امر می تواند زیانی به آنها را اگر من نیست. رادیو و تلویزیون به من می دهد یک برنامه که در آن من می توانم اقامت درگیر در بازی عشق من, هاکی, من عاشق تماشای هاکی — و من هنوز هم می تواند در اطراف کودکان و نوجوانان و کمک به آنها را بیش از حد.”

س: من می دانم که شما با اشاره به 2010 جام استنلی اجرا با Blackhawks به عنوان برجسته از زندگی حرفه ای خود را و سپس شما تا به حال نام خود را حک شده بر روی آن جایزه دوباره در سال 2015. چه خواهد شد آن دسته از تجارب معنی به شما در دراز مدت?

Versteeg: “من فکر می کنم آن را به معنای زیادی به من اما شاید کمی بیشتر به فرزندان من و خانواده من است. اما کسانی که واقعا به معنای زیادی برای من به خصوص 2010 و همه چیز که رفت به آن لحظه. دو سال قبل از من بالا و پایین. شما فکر میکنید که “من حتی نمی دانم اگر من قصد دارم به در NHL’ و سپس همه ناگهانی شما در حال بازی یک نقش در یک جام استنلی-تیم برنده. برای من همیشه بسیار آگاهانه از آن است. این یک رویا است, اما شما می دانید آنچه شما را در آن قرار دهید. من فکر می کنم آن لحظات قطعا رفتن به ویژه برای خانواده و بچه ها. بچه ها من واقعا نمی توانید آن را کاملا رتبهدهی نشده است اما من فکر می کنم یک روز آنها را درک کنند.”

س: شما بازی 643 به طور منظم فصل بازی در NHL, 93 بیشتر در پلی آف و همچنین هفت تیم مختلف در طول راه. هنگامی که شما نگاه کردن به همه آن چه شما رفتن به افتخار ترین ؟

Versteeg: “صادقانه بگویم این 643 بازی ها فقط به خاطر اینکه از همه صدمات است. من فکر می کنم من تا به حال سه فصل که در آن من 20 یا کمتر بازی. وجود دارد دیگر فصل با 70 یا 60. این فقط تلاش برای بدست آوردن من بدن مناسب و معقول به اندازه کافی شکل حتی به بازی اجازه دهید به تنهایی از طریق یک فصل به صورت نیمه حرفه ای من. من تا به حال چهار 20-هدف فصل به فصل در یک ردیف و سپس من تا به حال لگن و زانو و دست و کشاله ران آسیب و کسانی که همه شروع به اضافه کردن و من قادر به بازی راه من می خواستم برای هر شب و به نوعی تا به حال برای تبدیل راه من برای ماندن در لیگ. در یک نقطه من به یاد داشته باشید, من فکر می کنم آن را پس از 400 بازی بودم: “من نمی دانم اگر بدن من در حال رفتن به آن را به 500 یا 600.’ این احمقانه ترین شماره از بازی به بازی است که بسیاری در سطح من و تلاش برای ماندن در لیگ به عنوان طولانی به عنوان من می توانم در حالی که ساخت گروه با ایدز در سراسر بدن من فقط برای گرفتن از طریق این چیزی است که من بسیار افتخار می کنیم.”

س: برای آلبرتا پسر چه آن را مانند به پوشیدن شعله ور C ؟ (Versteeg پوش خود را NHL حرفه ای در کلگری قبل از مختصر نانامی به بازی در خارج از کشور و در اهل راکفورد.)

Versteeg: “به خانه آمده و پایان در کلگری آن بود ، این بند که من در شکل واقعا خوب قبل از این که 2017-18 فصل بود و من احساس خوب و پس از آن من درد لگن کمی دوباره در کمپ. و سپس ما بازی می کردند در دالاس و من سعی کردم به نوبه خود و من فقط احساس مانند یک rip احساس و پای من قفل شده است. پس از آن من فکر می کنم ما رفت و به کلرادو روز بعد من تا به حال هیچ چیز — من پا انجام شد و زمانی که من می دانستم که من تا به حال برای دریافت کنید (پایان فصل) عمل جراحی است. اما من اول فصل در کلگری … من صدمه دیده در اوایل اما از ماه نوامبر در من داده شد خیلی نقش بزرگ با قدرت بازی و خط سوم. این یک تیم است که ما احتمالا نمی رود به آن را و پس از آن ما رفت و در اجرا و در پایان سال به ما را در و آن را فقط یک سال شگفت انگیز. از ماه نوامبر تا پایان پلی آف این بسیار سرگرم کننده بود. که حذفی اجرای آن را بمکد که این یک رفت و برگشت. من بخشی از بسیاری از سریال های من شده است ضرب و شتم در مجموعه ای که در آن من بود ‘ما هیچ شانس.’ در این سری ما رو ضرب و شتم توسط آناهایم 4-0 و در هیچ نقطه من فکر می کنم ما تا به حال هیچ شانس. من فکر کردم ما مسلط شدند و آنها را در زمان و بازی واقعا خوب است. آن را بیش از حد بد آن به پایان رسید از راه آن انجام داد. که ممکن است ما باید برنده جام استنلی اما این یکی از سرگرم کننده ترین سال من تا به حال بازی هاکی و به انجام آن در خانه در مقابل دوستان و خانواده آن را بسیار جذاب بود.”

س: شما بازی دو بازی در این فصل با نیترا MHC در اسلواکی که در آن یکی از هم تیمی های خود بود و خود را برادر کوچکتر میچ. چقدر سرد بود ؟

Versteeg: “این عالی بود. من می خواستم به بازی بازی های دو ماه گذشته با او اما در Spengler جام در دوره دوم از طلا-مدال بازی در واقع درست قبل از من گل من در زمان پرتاب کردن پای من. من نمی دانم چه چیزی اشتباه بود اما من رفت برای سومین, و من نمی توانستم دهید و من می خواهم شکسته من navicular bone بنابراین من برای 8-10 هفته. در غیر این صورت من می خواهم که دو ماه با او. پس از آن دشوار است که من فقط یک هفته و نیم یا دو هفته اما برای رسیدن به بازی با او آن چیزی است که ما رشد کردیم و همیشه رویای انجام می دهند. و پس از آن ما هر دو کمک در یک هدف با هم در آخرین بازی. آخرین طولانی نیست اما این فقط شگفت انگیز وجود داشته باشد با او.”

س: چگونه می توانم به شما امیدوارم سال پایین جاده مردم را به یاد داشته باشید کریس Versteeg این بازیکن هاکی?

Versteeg: “بدیهی است که من هرگز رفتن به یک سالن از Famer حتی نزدیک است. بازیکنان وجود دارد که ترک میراث اما من نمی دانم که خواهد بود به درخواست مردم در مورد من legacy چون من لزوما نمی دانم اگر آنها حتی فکر می کنم من به عنوان یک بازیکن هاکی سال پایین جاده. من هیچ نظری ندارم شاید بیشتر فقط کسی که آنجا بود به ترک برخی از جوک ها. من فقط امیدوارم که آنها متوجه است که زیر همه جوک ترک خورده من در زمان بازی بسیار جدی است و من همه چیز را من تا به حال به خصوص برای کسانی که لحظات بزرگ — کسانی حذفی اجرا می شود در شیکاگو حتی چهار بازی در پلی آف با شعله های آتش. من واقعا سعی کردم به همه چیز من بود. شما امیدواریم که شما نه فقط به عنوان شناخته شده jokester, شما, شناخته شده به عنوان یک بازیکن است که رقابت سخت است.”

س: خوب ، چه یک داستان از زندگی حرفه ای خود را که شما هیجان زده و قادر به اشتراک گذاشتن با بچه های خود را در یک روز ؟

Versteeg: “من بسیاری از داستان است که در حال آماده بیرون آمدن فقط سرگرم کننده هستند. اما یکی که من می خواهم به من بگویید بچه ها من باید فکر می کنم در مورد آن. چیزی که من در واقع فکر می کردم در مورد همه بچه ها که من با بازی. من به عقب نگاه کنید و آن را (جاناتان) Toews, (پاتریک) کین (ماریان) Hossa. و سپس من با کریس Pronger مایک ریچاردز جف کارتر به خود جلب کرد بی باک, Anze Kopitar علامت جوردانو جانی Gaudreau اریک Staal … برخی از بهترین است که جهان تا به امروز. این بچه ها انجام داده اند بسیاری از چیزهای شگفت انگیز در بازی و فقط به گفتن من قادر به بازی با آنها من مطمئن هستم از آن خواهد شد بسیاری مانند بازیکنان از 80s و اوایل 90s که می گویند ” انسان من برای لباس با مارک مسیه و Wayne Gretzky و Jari Kurri و پل Coffey.’ این نوع از جایی که من فکر می کنم من فقط به آنها بگویید که من کردم به اسکیت بازی کردن در کنار برخی از بهترین تا کنون آن را انجام دهد و توان خود را به هم تیمی و در واقع بزرگ دوستی با بسیاری از آنها است.”

[email protected]

Twitter.com/WesGilbertson

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im