می دانم آنچه خانه خود را بیمه می کند و نمی جلد

در حالی که سیلاب های اخیر در فورت مکمورری منطقه بوده است برای این زمان از سال به این سال متفاوت بود با توجه به تاثیر COVID-19.

“این سیل آمدن در زمانی که همه ما در حال تمرین فیزیکی فاصله. آلبرتا به حال انتظار می رود برخی از متقاطع از همه گیر با سیل و آتش سوزی رخ می دهد و این استان ساخته شده است آماده سازی برای اطمینان حاصل شود که تخلیه مراکز باید فرآیندهای در محل به صورت فیزیکی فاصله و بهداشت می گوید:” آنه ماری توماس از InsuranceHotline.com که پاسخ سوال شما ممکن است در مورد بیمه سیل:

س: آیا جاری شدن سیل تحت پوشش طرح بیمه و دقیقا همان چیزی است که تحت پوشش ؟

یک: جاری شدن سیل است که تنها تحت پوشش بیمه خانه اگر policyholder آن را خریداری کرد. آن است که بخشی از استاندارد سیاست صاحب خانه.

س: برای کسانی که بهره که به اموال آسیب دیده چه مرحله آنها باید با بیمه گر خود را?

یک: گرفتن عکس از آسیب. محافظت از اموال به همان اندازه به عنوان شما می توانید از آسیب بیشتر است. برای مثال حرکت آیتم از زیرزمین به طبقه بالاتر. تماس خود را کارگزار بیمه و یا شرکت برای مراحل بعدی.

Q: آیا هزینه های تحت پوشش اگر شما مجبور به ترک خانه خود را ؟ چه گزینه های وجود دارد برای مردم مجبور از خانه های خود بیرون جاری شدن سیل در این زمان? (یعنی سفر/هتل)

یک: اضافی هزینه های زندگی هستند تحت پوشش اکثر صاحب خانه/مستاجرها کشوراست. چنین چیزهایی به عنوان یک هتل و غذا شامل خواهد بود.

Q: چه اقداماتی را پس از یک سیل ؟

یک: دولت کانادا دارای یک لیست از چیزهایی که ما باید انجام دهیم پس از سیل در www.getprepared.gc.ca/cnt/hzd/flds-ftr-eng.aspx. نیز وجود دارد یک پیوند محلی به طور خاص برای بهره: www.rmwb.ca.

س: برای کسانی که خود را خانه های تعطیلات در نزدیکی پرخطر سواحل آنچه که می توان از آنها برای حفاظت از خواص خود را در زمانی که مقامات بهداشتی توصیه می کنند در برابر سفر به جوامع روستایی?

A: به طور معمول وجود دارد خواهد بود یک انجمن و یا شهرداری حاکم بر بدن است که می تواند راهنمایی برای تعطیلات خواص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im