قاتل 73 برای رهایی از زندان زنان در چین به دلیل coronavirus نگرانی

ویستا — 73 ساله در جنوب کالیفرنیا است که صرف نزدیک به دو دهه در زندان برای قتل همسرش منتشر خواهد شد در حالی که مبارزه با او اعتقاد چرا که سلامت او ممکن است در خطر از coronavirus اگر او همچنان پشت میله های زندان یک قاضی حکم داد.

سان Diego County Superior Court judge روز دوشنبه اعطا اضطراری درخواست از طرف جین Dorotik که وکلا گفت که او در خطر ابتلا COVID-19 به دلیل سن و بیماری قلبی و محله های نزدیک از زندان ساخته شده است که آن را غیر ممکن است برای حفظ اجتماعی فاصله.

Dorotik خواهد شد منتشر شده از کالیفرنیا موسسه برای زنان در چین این هفته است.

همانطور که از شنبه شب دو تن از اعضای هیات و یک زندانی در زندان تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

Dorotik خدمت شد و در یک جمله از 25 سال به زندگی برای مرگ همسرش, رابرت. 55 سال پیدا شد مورد ضرب و شتم و خفه شده در کنار جاده ای در سال 2000 در نزدیکی مرکز دره مزرعه اسب به زن و شوهر اجاره ای. بدن او کشف شد, یک روز پس از همسر خود گزارش داد که او از بین رفته بود پس از رفتن آهسته دویدن.

دادستان معتقد است که Dorotik کشته شدن او را با یک چکش و یک طناب.

اما Loyola Law School پروژه برای بی گناه به دنبال یک محاکمه جدید, رقیب که تحقیقات پلیس ناقص بود که دادستان ارائه شده نادرست خون و DNA مدرک به داوران و جدید که تست DNA از طناب و بدن نمی پیدا کردن هر گونه لینک به Dorotik.

Dorotik وکلا واصل حکم habeus جسم به چالش کشیدن او را بازداشت. جلسه برنامه ریزی شده بود در اوایل این ماه بود اما sidetracked توسط coronavirus نگرانی که دادگاه بسته شد به همه اما چند اضطراری.

جمعه گذشته دادگاه صادر شده تجدید نظر بسته شدن منظور اجازه می دهد جلسات مانند Dorotik را به شنیده می شود که منجر به دوشنبه حاکم.

“ما استدلال به دادگاه است که آن را واقعا می تواند یک نتیجه غم انگیز اگر فقط به عنوان او در مورد به اثبات بی گناهی جین بودند به قرارداد مرگبار coronavirus در حالی که در زندان در انتظار جلسه را به جای” پیج medical. hobbyist یک دانش آموز با پروژه ای که کار کرده است در این مورد برای دو سال.

Dorotik انتظار بود به ماندن با او در لس آنجلس داشته باشد و به خود قرنطینه به مدت دو هفته و باید پوشیدن مچ پا مانیتور پائول میچل مدیر حقوقی بی گناهی گروه گفت: San Diego Union-Tribune.

سن دیگو شهرستان دفتر دادستان منطقه مخالف Dorotik انتشار استدلال است که او را واجد شرایط برای مرحله غیر معمول از انتشار این Union-Tribune گفت: با استناد به یک بیانیه از سخنگوی استیو واکر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>