کوین مارتین: متهم به قتل می شود مناسب برای محاکمه

مورد قتل مشکوک وینسنت Fong گرفته است پیچ و تاب و عجیب و غریب.

یک سال پس از یک قاضی تعیین شهر مرد نا مناسب به محاکمه بر اساس این نظر بسیار مورد احترام کلگری روانپزشک Fong در حال حاضر قبل از دادگاه.

یک آلبرتا مدیره بررسی شنوایی در مه — بر اساس مدارک و شواهد از دکتر سرپرستي Fong مراقبت — تلقی او در حال حاضر معیارهای برای پیدا کردن تناسب اندام برای محاکمه.

آن را در حال حاضر خواهد شد تا به یک دوم قاضی برای تعیین اگر Fong ناگهانی بهبود در توانایی های شناختی می شود او بیش از حقوقی آستانه تناسب اندام و سفارش خود را محاکمه به سر.

در مارس 2019 استانی قاضی دادگاه Bruce Fraser با استناد به شهادت دکتر دیوید Tano حکومت Fong را برآورده نمی کنند که تست.

“دکتر Tano تشخیص داده شده متهم به داشتن اختلالات شناختی در ترکیب با اختلال طیف اوتیسم و اختلال وسواسی-اجباری” به قاضی گفت.

“علاوه بر این او ممکن است یک اختلال روانی با توجه به اختلالات دیگر و او تشخیص داده شده است در گذشته با اختلال کمبود توجه” او ادامه داد. “دکتر Tano نظر است که اگر چه او می داند این اتهام است که قتل به بسیار محدود درجه او را درک نیست که عواقب بودن سعی کردم به طور خاص عواقب به او.

“او می داند ماهیت رسیدگی و می تواند فعل آنها را سرسری اما تنها بر روی یک سطحی مقیاس” Fraser گفت.

“او را درک نمی کند و تابع قانون و یا هدف های فردی بازیکنان در دادگاه مانند دفاع مشاور دادستان و قاضی و من فکر می کنم به عنوان به خوبی نقش هیئت منصفه.”

قاضی در ادامه به توجه داشته باشید این متهم که در خانه نشسته زندانی جعبه دست مادرش در او شنوا و حتی درک مفهوم مرگ بدانم اگر ادعایی خود را قربانی پدرش recuperating در خانه.

Fong, 37 دستگیر شد Jan. 9, 2019 و با اتهام قتل درجه دوم در ارتباط با مرگ است که بعد از پدرش شو کوان Fong.

تحت این قانون یک فرد تلقی نا مناسب محاکمه می توانید خود را تعقیب رزومه در صورتی که دیگر مورد مانند یک فرد روانی, اما از طریق دارو با موفقیت درمان می شود.

به گفته دکتر Oluyemisi Ajeh که انجام شده پس از آن ارزیابی Fong او در حال حاضر دارای عملکردهای شناختی برای درک اقدامات قانونی علیه او.

در آن مه 13 تصمیم پنج عضو آلبرتا انجمن نقد و بررسی پنل (در یک 4-1 تصمیم گیری) پذیرفته Ajeh نظر که Fong در حال حاضر مناسب برای محاکمه.

آنها مصمم خود را در زمان تشخیص است “خفیف ناتوانی فکری; اختلال طیف اوتیسم و اختلال وسواسی-اجباری.”

هیئت مدیره با اشاره به تیم درمانی نظارت Ajeh ارزیابی های انجام شده در Jan. 20 فوریه. 24, مارس 13 و 20 آوریل این سال است.

“او بازگو آنچه اتهامات عنوان شده علیه او شد و اثر اقدامات خود منجر به اتهامات” هیئت مدیره گفت: در آن وضع گزارش.

“او می دانست که چه نقش وکیل در دادگاه از جمله وکیل به نمایندگی از او و وکیل به نمایندگی تاج. او می دانست که نقش قاضی. او تمایز بین جرم و گناه نیست و عواقب ناشی از بودن در بر داشت گناه یا گناه نیست.

“او به نظر می رسد به درک مفهوم درخواست مقرون به صرفه. این نظر دکتر Ajeh که آقای Fong بود مناسب برای محاکمه که در تاریخ از آن ارزیابی.”

به وضوح بر اساس Ajeh نظر هیئت مدیره تا به حال هیچ چاره ای اما برای بازگشت Fong به روند قضایی.

در حال حاضر این موضوع می شود این کودک مانند قتل مشکوک به طور معجزه آسایی به دست آورد شناختی آگاهی را مطرح کرده اند و شاید محکوم به یکی از جدی ترین جرائم در جامعه ؟

حداقل یک چیز شفاف است. او feigning بیماری های روانی برای جلوگیری از عواقب قانونی از خود را متهم به اقدامات مجرمانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im