کوین مارتین: ترس از آسیب می تواند صدمه دیده و امد و شد زیاد قربانیان

گاهی اوقات تهدید آسیب بزرگ است که تقریبا به عنوان ناتوان کننده به عنوان درد فیزیکی واقعی.

که اغلب چگونه تروریسم کار می کند. گروه های تروریستی اغلب نمی توسل به تحمیل آسیب واقعی در برابر یک منطقه هدف از جامعه تا آن دسته از افراد خود راضی می شوند و دیگر در ترس زندگی می کنند.

تروریسم به مراتب کمتر موثر است که یک گروه خاص می شود inured به تهدید فیزیکی درد چرا که آنها آن را در سراسر.

مردمی که در جنگ-زده ملل اغلب مشاهده مرگ و آسیب به مراتب کمتر ترسناک و آسیب زا از کسانی که رشد در جوامع صلح آمیز.

همان را می توان گفت: در مورد جرایم به خصوص جرایم خشونت.

افرادی که در مناطقی زندگی می کنند که خشونت امری عادی است — می گویند یک مکزیکی جامعه که در آن کارتل های رقیب به طور مداوم ایجاد خرابی در خیابان — استعفا تبدیل شده به واقعیت زندگی خود را می تواند در نهایت می شود و یا به طرز وحشیانه ای در هر زمان تغییر.

به طور کلی در اینجا در کانادا, ما نمی باید به صورت جمله مشکلات.

اما این به آن معنی است که ما نیز بیشتر مستعد ابتلا به ترس از آزار بودن است.

هیچ سوال کلگری زن بود که نجات از وحشتناک سرنوشت در دست بود و متجاوز جان جوزف Macindoe رنج می برند نیست به شدت به عنوان او ممکن است اگر نه برای مداخله پلیس.

قربانی قادر به استفاده از ساعت هوشمند برای تماس با دوست پسر خود هشدار پلیس هنگامی که او در بر داشت خودش به تنهایی در آپارتمان خود را با یک سایه مزاحم معلق در هوا بیش از او را به عنوان او بر روی نیمکت.

او نمی دانست که در آن زمان که مزاحم بود Macindoe یک آشنایی که تا به حال تبدیل به وسواس با او او را به آپارتمان خود را که قبلا به سرقت لباس زیر خود را و ظاهرا جمع آوری قفل از مو.

برای 15 قلب توقف دقیقه در, زن دراز روی نیمکت زیر پتو و feigning خواب به عنوان Macindoe رخنه در اطراف محل اقامت خود با قصد تجاوز به او را.

“من به معنای واقعی کلمه فکر کردم من که قرار بود به مرگ” او بعدها پلیس بگویید.

در نظر بگیرید که برای یک لحظه.

برای یک چهارم از یک ساعت هدف از Macindoe بیمار شیفتگی نمی دانم اگر زندگی او بود در مورد horrifically به پایان رسیده است.

اگر در آن ساعت او ارائه شده بود انتخاب بین زندگی و در حال تجاوز به او در تمام احتمال, به عنوان مخرب آن شده اند که انتخاب دومی.

در روز سه شنبه از محدودههای امن از خدمات پلیس کلگری دفتر منطقه, زن قادر به مشاهده مجازی صدور حکم شنیدن Macindoe که خود را به نظر می رسد در دادگاه از طریق لینک ویدئو از کلگری بازداشتگاه مرکز.

او به سکوت گوش دادن به عنوان تاج دادستان رز گرین استدلال برای یک جمله از هشت به 10 سال اشاره کرد Macindoe با وجود دستگیری و حبس است و نه بدست خود شیفتگی ،

“او هنوز هم خیره کننده او امروز” گرین وود گفت: از پذیرش Macindoe ساخته شده در طول یک ارزیابی روانی.

“و او خیره کننده جنسی.”

نه تنها که قربانی باید به زندگی با تروما چه Macindoe را که انجام داده بود او ثروت به پوشیدن یک ساعت هوشمند بر روی مچ دست خود را, اما همچنین دانش او متوقف نشده فکر انجام آن است.

اما به عنوان وکیل مدافع ربکا Snukal با اشاره به در به دنبال یک دور کمتر از آن جمله پیشنهاد شده توسط تاج Macindoe را به انجام مشمئز کننده طرح آن را به اعتبار خود را.

زمانی که پلیس Macindoe پنهان در زن در آشپزخانه بعد از آنها وارد به او را نجات دهد او در اختیار داشتن یک “تجاوز به عنف کیت” — یک کیسه حاوی zip ties, یک, balaclava, باک چاقو و یک “توپ تهوع.”

آنچه ممکن است برای همیشه خواهد امد و شد زیاد است که زن بیچاره که در حال حاضر زندگی در تقریبا ثابت ترس است.

ماه آینده قاضی مارگارت Keelaghan خواهد حکم Macindoe برای آنچه که او انجام داد که شامل تحمیل وحشتناک درد روانی بر روی یک قربانی بی گناه.

[email protected]
در توییتر: @KMartinCourts

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im