کوین مارتین: دادگاه چالش ها در طول و بعد از همه گیر

ممکن است ضعف تقریبا غیر قابل کشف است اما یک نور در انتهای این بیماری همه گیر تونل ما هستید.

و در حالی که زمانی که ما رسیدن به آن وجود خواهد داشت بسیار شادی را در جامعه به عنوان ما به عقب بر گردیم به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی وجود دارد خواهد بود چالش های پیش رو و همچنین.

در میان کسانی خواهد بود بازگشت سیستم عدالت به آنچه در آن یک بار بود که در آن دادگاه خواهد بود به روی عموم باز کرد و افراد را در واقع در حال حاضر برای روز خود را در دادگاه.

اما در آن زمان وجود خواهد داشت یک پرونده از موارد که قرار داده شده است در backburner در حالی که دادگاه به حداقل حد زیادی تعطیل شده اند در حالی که جامعه می پردازد COVID-19.

در حال حاضر ظاهر مربوط به خارج-از-بازداشت افراد متهم در دادگاه استانی هستند به سادگی در حال موکول 10 هفته به آنها شده است پس قبل از اواسط ماه مارس.

دادگاه ملکه نیمکت محاکمات باید بیشتر معلق شده است و هیچ کس نمی داند که آنها را مجاز به رزومه.

و هنگامی که دادگاه را به عقب بر گردیم به حالت عادی وجود خواهد داشت هجوم موارد جدید است که باید به آن اضافه شود به برنامه.

واضح است که قوانین ایجاد شده توسط دیوان عالی کشور در اردن مورد تنظیم دستورالعمل های دقیق برای زمانی که آزمایش باید انجام شود, نمی شود rigourously دنبال کرد اما افراد هنوز هم در قانون اساسی حق محاکمه در موقع.

تاج دفاتر در سراسر کشور را به تریاژ موارد (حذف بسیاری از کمتر جدی تعقیب) به منظور اطمینان حاصل شود کسانی که رو به جدی ترین اتهامات نخواهد شد در نتیجه قضایی باقی می ماند به عنوان یک نتیجه از بی دلیل به تاخیر بیاندازد.

چالش بزرگ از دوره, را در برخورد با جنایاتی که رخ می دهد هنگامی که جامعه عادی شود.

دادستان قطعا قادر خواهد بود برای متقاعد کردن قضات یک بیماری همه گیر است که به طور موثر با قرار دادن ملت در برگزاری دیدار استثنایی شرایط و پیش بینی توسط دیوان عالی کشور در اردن تصمیم گیری است که اجازه می دهد تا برای خم شدن سخت جدول زمانی.

اما این استدلال ممکن است به عنوان قانع کننده در مورد کسی که متهم به یک جرم جدی پس از همه گیر را تصویب کرده است.

به عنوان مثال اگر دادگاه قادر به به طور کامل بازگشایی ژوئیه و کسی است که به اتهام قتل در ماه اوت است.

یک وکیل مدافع برای آن شخص قطعا باید یک استدلال قانع کننده خود مشتری است که به عنوان محاکمه در دستورالعمل های تعیین شده در اردن مورد.

در آن انباشت از موارد پر خواهد شد تا دادگاه به احتمال زیاد مجبور است که جنایت را محاکمه بیشتر پایین خط.

در حالی که COVID-19 خواهد بود غیر مستقیم علت این تاخیر واقعیت خواهد بود و منابع دولتی می تواند این مشکل را اصلاح — چیزی که نمی پاس استثنایی شرایط و پیش بینی در اردن تصمیم گیری است.

بنابراین در حالی که جامعه خواهد شد تلاش برای بازگشت به حالت عادی و یا تنظیم برای هر چه طبیعی جدید ما را تجربه کنند در دراز مدت سیستم قضایی ما خواهد بود مبارزه در برابر زمان است.

اگر چه وجود دارد یک امید است که ممکن است کمک به دادگاه های ما در مبارزه اجتناب ناپذیر بیش از حد از موارد که به دنبال خواهد داشت مجازی خاموش کردن سیستم.

بسیاری از شایع ترین جرایم آنهایی که به طور معمول مسدود کردن دادگاه تقویم نیست در حال حاضر اتفاق می افتد در حداقل گسترده بر اساس.

با میله بسته شده و مردم مجبور به خانه های خود هر شب, اختلال اتهام رانندگی مطمئنا شاقول در طول مدت این بیماری همه گیر.

بسیاری از ضرب و جرح نیز رخ می دهد زمانی که مردم در جامعه و تحت تاثیر مست مواد.

با مردم ماندن در خانه وجود خواهد داشت کمتر حادثه از این نوع در تضاد است.

و با اکثریت قریب به اتفاق فروشندگان تعطیل shopliftings به احتمال زیاد برای خشک کردن نیز هست.

یک قطره در آن سه جرائم به تنهایی ممکن است به معنی نظام قضایی ما نمی خواهد به عنوان سفت یک چالش و ما فقط ممکن است از این طریق دریافت کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>