کوین مارتین: سوء استفاده از قدرت است عواقب

هیچ کس را دوست دارد به بدرفتاری با کسی در قدرت باشد.

این که آیا آن را رئیس خود که ارتقاء شایسته شما به نوشیدن دوستان به جای لی لی در کلوپ شبانه که باعث می شود شما در خط صبر کنید در حالی که اجازه می دهد یک گروه از جذاب خانم ها برای ورود یا پلیس که شما را می کشد بیش از برای همان پنج کیلومتر بیش از حد است که هر کس دیگری در حال انجام است هیچ کس مراقبت به طور خاص در چنین منفی مد.

اما در دنیای واقعی چنین چیزهایی رخ می دهد.

و در یک زندان که در آن نگهبانان برگزاری شدید قدرت بیش زندانیان آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد.

تنش بین زندانیان و اصلاح افسران اغلب می تواند قابل لمس پس از آن تعجب آور نیست که اغلب نتایج در تضاد است.

تادیبی خدمات انجام آنچه آنها می توانند نظم هر دو از زندانیان و نگهبانان به طور یکسان برای عبور از خط.

اما برخی از زندانیان فقط بالا تر و نگهداری بیش از دیگران است که می تواند یک وضعیت بد حتی بدتر است.

یک زندانی جان بارت سنت پل, Alta. مرد محکوم در این هفته برای حمله وحشیانه همسر خود جدا.

استانی قاضی دادگاه توماس Achtymichuk به خواسته شده بود — و در نهایت انجام برش Barrett برخی از کساد در حکم او چون مجرم تحت درمان قرار دارد در حالی که در ادمونتون بازداشتگاه مرکز.

و در حالی که Achtymichuk در بر داشت بسیاری از بارت فراوان شکایت از بدرفتاری می شود بی اساس خود را در طول 22½ ماه انتظار محاکمه و سپس حکم او را پیدا سه فاحش در عمل رخ داده است در آن زمان.

یکی درگیر یک گارد — در طول یک روال نوار جستجو انجام شده در همه زندانیان جستجو برای قاچاق — مصرف او را (به احتمال زیاد چون بارت تا به حال او را به سخره قاضی در بر داشت) و مشت او را هنگامی که در پشت به عنوان یک “بی حس کردن” حرکت می کند زمانی که او حاضر به تولید دست خود را به بسر برده است.

دوم درگیر تصمیم گیری به جای برت در اداری تفکیک برای 13 روز هنگامی که او نباید شده است که قاضی متوجه شد تصمیم خودسرانه و اما زندانی رنج می برند نیست “هر گونه اثرات مضر بودند که خاص به او.”

و سوم درگیر پاسداران در موارد نادر انکار بارت یک تشک اضافی که مقرر شده بود توسط خدمات بهداشتی و درمانی برای کمر درد و گاهی اوقات امتناع او را از دسترسی به آسم استنشاقی.

Achtymichuk یک بار دیگر خود را پیدا زندانبان اقدامات به دلخواه اما “بر اساس شواهد پیدا کنم که تاثیر خاص در او جزئی.

“من را به حساب آقای بارت تمایل به مبالغه فیزیکی خود را با شرایط ویژه برای بازگشت” قاضی اضافه شده است.

این سه نمونه از دولت سوء رفتار نمی مقدار به بی رحمانه و غیر معمول مجازات Barrett وکیل تام انگل استدلال باید نتیجه ماندن مجرم اعتقاد برای تشدید حمله و اتهامات دیگر.

اما قاضی بود و نتیجه گیری آنها به مبلغ کاهش عوامل است که باید در نظر گرفته شود که تصمیم گیری در یک جا حکم به صورت بارت به او در مارس 18, 2018, کارد بزرگ و سنگین حمله خود را جدا همسر نیکول.

Achtymichuk گفت بدون آن دولت سوء رفتارهای یک جمله از 54 ماه خواهد بود موجه برای حمله در زنان, St. Paul صفحه اصلی که در سمت چپ خود را خون آلود و در حال اجرا برای کمک به با سه فرزند خود را هنوز هم در داخل محل اقامت.

“با توجه به شرایطی که دولت سوء رفتار به عنوان یک عامل کاهش در صدور حکم پیدا کنم که یک جا و مناسب از جمله برای آقای برت در این مورد کاهش به 40 ماه حبس,” او گفت: “تصمیم نوشته شده.

حاکم باید در خدمت به عنوان یک یادآوری جدی به کسانی که در قدرت در تادیبی است که امکانات خود را در سوء استفاده از قدرت و حتی آنهایی که جزئی می تواند به شدت تاثیر منفی جامعه به عنوان یک کل.

از بدرفتاری با بارت که در طرح بزرگ از چیزهایی که خیلی جزئی منجر به بیش از 25 درصد تخفیف در مجازات او.

قرار دادن تا با مشکل زندانیان دشوار است اما بهتر است از جایگزین.

[email protected]

در توییتر: @KMartinCourts

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>