کندی O’Ree نش, Lamaze میان 2020 inductees به کانادا ورزشی سالن از شهرت

شلدون Kennedy, Steve نش Lorie کین و اریک Lamaze تیتر کانادا ورزشی سالن از شهرت کلاس از سال 2020 است.

همراه با هفت نفر دیگر آنها انتخاب شدند در این سال به دلالت و جشن سالن سالگرد 65 سال است.

کلاس ملی شامل شش ورزشکاران — افسانه بسکتبال نش ستاره گلف کین show-jumping استاد Lamaze (همراه با افسانه اسب Hickstead), track-and-field استعداد دایان جونز Konihowski صندلی چرخدار curler Sonja Gaudet و powerlifter و ویژه المپیک جان ‘جکی’ برت و پنج سازندگان — ضد سوء مدافع کندی (هاکی روی یخ) ‘خود Quadfather’ دانکن کمپبل (صندلی چرخدار راگبی), حقوق مدنی پیشگام ویلی O’Ree (هاکی روی یخ), بازی های کشورهای مشترک المنافع رهبر جودی کنت و Mohawk چوگان سرپهن بازیکن و مربی راس Powless.

“من نمی توانم به شما بگویم که چگونه هیجان زده و شگفت زده بودم به دریافت تماس است که من می تواند القاء این سال” کندی گفت: از طریق توییتر. “من هرگز در زندگی من به عنوان بخشی از یک سالن از شهرت از هر نوع به خصوص کانادا در سالن های ورزشی از شهرت.

“هنگامی که ما برای اولین بار شروع به صحبت کردن در مورد سوء آزار و تبعیض ما نیست بسیار مورد استقبال در بسیاری از مکان ها به دلیل این مسائل انجام بسیاری از ترس و ناشناخته است. من می دانم که ما به تغییر راه ما نگاه کرده ام در این مسائل — و نه فقط در ورزش بلکه در جامعه ما گرفته ایم مراحل را به مطمئن شوید که ما در حال آموزش اعضای ما در سراسر کشور است.

“من از قبول این جایزه و این هدیه از طرف همه مردم شده اند که کشیدن طناب و کمک به ایجاد تفاوت در این منطقه است. و برای همه کسانی که در بر داشت خود را در یک وضعیت که در آن آنها احساس می کردند نه به حال یک صدای من پذیرش این افتخار به نمایندگی از همه شما.”

11 inductees که اعلام شد یکشنبه, دریافت, سفارش, ورزش, جایزه, کانادا بالاترین ورزشی افتخار.

با یقین در مورد جمعیت, اندازه, محدودیت, ممنوعیت سفر و به طور کلی اقدامات ایمنی در این بیماری همه گیر کوروناویروس آن تصمیم گرفته شد در ماه گذشته که القای جشن خواهد بود به تعویق افتاد تا 2021.

“در این زمان نامشخص ما هیجان زده می شود قادر به اشتراک گذاشتن یک خبر خوب و قابل توجه این گروه از مردم به induct به کانادا Sports Hall of Fame در سال آینده گفت:” شریل برنارد سالن را رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “ما هرگز بیشتر افتخار ما ورزشی, تاریخچه ورزش ما قهرمانان و روح جامعه است و ما به طور رسمی به رسمیت شناختن این ورزشکاران و سازندگان برای زندگی و ورزش و ارزش — کانادا ارزش های مشترک — از احترام و برابری و انصاف و باز بودن.

“ما مشتاقانه منتظر آوردن کانادا هم در سال 2021 به جشن های استثنایی این کلاس زمانی که ما induct و جایزه آنها را با منظور از ورزش خود را فراتر از ورزش کمک به کشور ما است.”

این inductees انتخاب شدند و از بیش از 260 عمومی نامزد و توسط یک کمیته متشکل از رسانههای ورزشی و نویسندگان و دانشگاهیان و ورزشکاران تمام توانایی خود را برای رهبری و الهام بخش هر دو در و خارج از زمین بازی خود را برای ورزش موفقیت و شناخت خود را ادامه نقش مهمی در ایجاد کانادا از طریق ورزش و ارزش آنها بازگشت به جوامع خود.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im