کت رایت بازی چاپلین دره نمایشگاه در زمین بالاتر را 1st concert پس از coronavirus

کت رایت ارائه خواهد شد کنسرت هفته آینده است که نشان دهنده اولین گام واقعی در شمال ورمونت نسبت به مقیاس عملکرد از COVID-19 همه گیر شروع سه ماه پیش.

این روح برلینگتون-بر اساس خواننده انجام 75 دقیقه ای نشان می دهد با گروه کامل در 7 p. m. روز شنبه, ژوئن 19 در دره چاپلین نمایشگاه. او خواهد شد در این مرحله که به South Burlington موسیقی محل زمین بالاتر به تازگی نصب شده بر روی نیمه راه چمن از fairgrounds در اسکس جانکشن. زمین بالاتر اعلام کرد این کنسرت پنج شنبه صبح.

زمین بالاتر “جدید رانندگی-در تجربه” اعلام کرد: به منظور فراهم می کند فضا برای کنسرت ها و رویدادهای اجتماعی در عصر اجتماعی فاصله. تا 250 وسایل نقلیه پارک می تواند شش فوت از یکدیگر اتاق را برای شرکت کنندگان به راه اندازی یک پتو یا صندلی در مقابل از وسایل نقلیه خود را.

بیشتر: پنج سال پس از اولین Francesca بلانچارد reinvents خود برای پیگیری, ‘بهتر’

آن دسته از شرکت خواسته به پوشیدن ماسک در هنگام بازدید از دستشویی و یا دیگر مناطق خارج از شش پا در شعاع از خود را در پارکینگ. امتیازات نخواهد بود برای فروش “در این زمان” با توجه به سطح زمین است. بازدید کننده می تواند مواد غذایی و نوشیدنی های غیر الکلی اما الکل مجاز نیست.

بلیط برای رایت کنسرت که در فروش در 11 a. m. روز شنبه, ژوئن 12, هستند 99 دلار در هر وسیله نقلیه با محدودیت بیش از چهار نفر در هر خودرو. بلیط های در دسترس نخواهد بود در دروازه و باید خریداری آنلاین در پیش است. بازدید کنندگان خواست برای حضور در این رویداد تنها “با مردم در فوری خود را قرنطینه دایره.”

اگر شما بروید

چه: کت رایت در کنسرت

زمانی: 7 p. m. روز شنبه, ژوئن 19

که در آن: چاپلین دره نمایشگاه اسکس جانکشن

بلیط: 99 دلار در هر وسیله نقلیه. www.highergroundmusic.com.

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im