فقط بنابراین ما روشن

توسط Staci Caplan
2020 جمهور
سانتا باربارا Association of REALTORS®

آیا شما تا کنون دیده برای فروش, ثبت نام در اموال خود را به نام مسکن محلی® بود و آنها به شما بگویم که آنها نمی تواند پیدا کردن اطلاعات در مورد که ملک در MLS? حتی اگر شما در میانهی شب بسیاری از خریداران دیگر داشته اند که تجربه.

برای کمک به مطمئن شوید که تمام REALTORS® و همه خریداران می دانید, در مورد خواص هستند که برای فروش مدیره انجمن ملی از REALTORS® خود را اصلاح موجود MLS مدل قوانین. به عنوان از آوریل 1st, اعضای چندگانه مثال خدمات (MLS) ملزم به ارسال لیست خود را برای این سرویس در عرض یک روز از بازاریابی اموال عمومی.

چه کسی اهمیت میدهد اگر خواص در حال ارسال به یک MLS یا نه ؟

“REALTORS® مراقبت و مصرف کنندگان مراقبت” گفت: NAR مشاور عمومی Katie Johnson. “هر روند و یا عمل کسب و کار است که نتایج در کمتر کامل و دقیق کمتر اطلاعات املاک باید یک نگرانی برای REALTORS®.”

فروشندگان هنوز هم می توانید لیست خانه خود را و سپس زمان لازم برای “رفع چیز” به آماده شدن برای بازاریابی و بدون نیاز به ارسال فهرست خود را به MLS. هنگامی که بازاریابی به مردم آغاز می شود و ارسال به MLS در حال حاضر نیاز به یک بخشی از آن طرح بازاریابی.

اگر فروشنده می خواهد به ارسال فهرست خود را قبل از رنگ خشک شده است سانتا باربارا MLS را ایجاد کرده است “به زودی” لیست وضعیت به اجازه اعضای دیگر می دانم که این خانه به زودی به بازار عرضه شود.

چه در مورد یک هنرمند مشهور و یا دیگر مشخصات بالا فروشنده که نمی خواهند مردم به دانستن آن است که خانه خود را برای فروش ؟ این SBMLS فقط آغاز یک “حریم خصوصی” نوع ملک برای پرداختن به این نگرانی ها. حریم خصوصی listings نمی خواهد نیاز به یک آدرس کامل و نمایش داده نمی شوند در سایت های شخص ثالث مانند Realtor.com و Zillow.

سیاست جدید آغاز می شود که آوریل 1st, شناخته شده به عنوان “پاک کردن همکاری” بازیابی قصد اولیه از چند مثال سرویس: که کارگزاران با یکدیگر همکاری به نفع مشتریان خود را حتی اگر آنها در حال رقبا. آن را به همان اندازه محافظت فروشندگان و خریداران منافع. آن است که انعطاف پذیر برای دیدار با بسیاری از شرایط مختلف است که فروشندگان ممکن است داشته باشد. این می افزاید: شفافیت به فرایند خرید خانه با تضمین این که فروشندگان به طور کامل آگاه در مورد قرار گرفتن در معرض بازار و خریداران را مساوی عادلانه فرصت برای خرید است.

برای اکثریت قریب به اتفاق اعضای سانتا باربارا چندگانه مثال خدمات وجود دارد را تغییر دهید. آنها در حال حاضر می دانستند که آن را در مشتری خود بهترین بهره را به ارسال تمام لیست MLS. پس از همه, آن را نمی کند حس را که فروشندگان باید 1700 اعضای کار با هم به خانه خود را به فروش می رسد ؟

تماس خود را REALTOR® امروز برای پیدا کردن چگونه همکاری با دیگر REALTOR® اعضای منافع فروشندگان و خریداران است. تماس با سانتا باربارا Association of REALTORS® در sbaor.com برای دسترسی به خواص چندگانه مثال خدمات.

Staci Caplan کالیفرنیا املاک و مستغلات کارگزار و صاحب اقیانوس آرام تاج ملک. او متولد و بزرگ شده در سانتا باربارا و شور و شوق او را برای این منطقه ویژه ترجمه به موفق معاملات املاک و مستغلات و هیجان زده مشتریان. محلی ما در سانتا باربارا انجمن از REALTORS ® , Staci خدمت در هیئت مدیره کمیته روابط دولت بودجه و امور مالی کمیته چند مثال کمیته و مسکن ® اقدام صندوق کمیته. او را می توان در رسید (805) 886-3970 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>