Juneteenth پیک نیک در بروس را تلاش برای اصلاح تاریخ سیاه در منهتن ساحل

Kavon بخش و پاییز مور متوجه یک مشکل روند در طول چند هفته گذشته.

پس از جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در روز یادبود مدرن جنبش حقوق مدنی افزایش یافته است با روزانه تظاهرات سراسری علیه سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و افزایش آگاهی در مورد سیاه و سفید زندگی را از دست داده و مجروح مشابه قبل و پس از فلوید مرگ است.

اما بخش و مور که سیاه و متوجه شده است که هنگامی که آنها و دیگران را پست در مورد سیاه و سفید زندگی می کند توجه به مسائل در Facebook groups برای جنوب خلیج مامان مدیران خواهد حذف پست ها و پرچم آنها را به عنوان سیاسی است. بنابراین این دو خلیج جنوبی مادران خود را ایجاد گروه: ضد نژادپرستانه و مادران در سراسر جنوب خلیج.

ماموریت آنها این است که برای ایجاد یک فضای امن برای مردم دیگر مردم رنگ و متحدان به بحث و پیدا کردن راه حل برای پایان دادن به چرخه نژادپرستی شروع با کودکان خود. این چیزی است که گفت: بخش منهتن ساحل ساکن است که سخت به آمده توسط او در سه سال زندگی در جنوب خلیج.

 • مبهم Castañeda, سمت چپ, پاییز مور و Kavon Ward سازمان از یک Juneteenth پیک نیک در بروس ساحل در منهتن ساحل, عکس در لوح یادبود در چهارشنبه 17 ژوئن 2020.
  (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

 • Willa بروس پسرش هاروی بروس و دخترش در قانون مدا نشستن در مقابل بروس ساحل تسلیم در حدود سال 1920. (روزانه نسیم وبلاگ فایل عکس)

 • مردم لذت بردن از بروس ساحل در منهتن ساحل, سایت Juneteenth پیک نیک به مناسبت رهایی از آمریکایی های آفریقایی تبار در سال 1865 در چهار شنبه 17 ژوئن 2020.
  (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • اعضای بروس خانواده و نگاه بازدید کنندگان بیش از این بنای تاریخی و پلاک اختصاص داده شده به چارلز و Willa بروس در سال 2007. (عکس توسط Scott Varley)

 • چارلز و Willa بروس عروسی عکس. زن و شوهر اول شروع به سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در منهتن بیچ. (از “دامن در سراسر شن و ماسه” توسط ژان دنیس)

 • بروس فرزندان را جمع آوری و در بروس را در سال 2018 در طول یک خانواده ریونیون. (عکس توسط D’Aughn توماس)

 • برنارد بروس نوه چارلز و Willa بروس در re-مراسم نامگذاری برای بروس را در سال 2007. (عکس توسط Scott Varley)

 • جرثقیل بروس بزرگ-نوه چارلز و Willa بروس طول می کشد عکس از پدرش برنارد بروس سخنانی در re-فداکاری مراسم بروس را در سال 2007 در منهتن بیچ. (عکس توسط Scott Varley)

 • Willa بروس اصلی صاحب بروس ساحل در حدود سال 1920 در ساحل رفت و آمد مکرر. بروس ساحل اقیانوس فقط نقطه دسترسی برای مردم سیاه و سفید در لس آنجلس ، (حسن نیت ارائه میدهد Jan دنیس)

 • پاییز مور Kavon بخش و مبهم Castañeda سازمان از یک Juneteenth پیک نیک در بروس ساحل در منهتن ساحل, عکس در لوح یادبود در چهارشنبه 17 ژوئن 2020.
  (عکس از اکسل Koester, کمک عکاس)

بخش و تورانس ساکن مور همراه با مه آلود Castañeda خواهد شد برگزاری اولین رویداد — جسمی فاصله پیک نیک در ساحل منهتن بعد از ظهر جمعه, ژوئن 19, بزرگداشت Juneteenth تعطیلات که نشانه پایان برده داری.

پیک نیک محل نیز دارای اهمیت تاریخی: بروس ساحل. بروس شروع به عنوان یک جامعه سیاه و سفید — اولین از نوع خود در امتداد اقیانوس آرام — در سال های اولیه قرن 20th. خود را صاحبان اصلی هر چند در مواجهه نژاد پرستی و ظلم و ستم. چارلز و Willa بروس و بسیاری دیگر در این شهر کوچک جوجه سیاه و سفید جامعه بودند تاکتیکی مجبور به حرکت پس از دو ایجاد یک آمریکایی آفریقایی تبار-تنها منطقه ساحل به خود جلب کرد که بیشتر افرادی که نگاه مانند آنها را به تازگی ثبت شهرستان.

در حال حاضر بخش و مور می خواهید به رسمیت شناختن است که تاریخچه.

“این یک راه برای اصلاح این فضا حتی اگر آن را فقط نمادین” مور گفت: به دیگران آگاه است. “حدس من این است که بسیاری از مردم که زندگی می کنند وجود دارد نمی دانم این تاریخ از بروس ساحل.

طرح او اضافه شده است به “نشستن در بروس ساحل, اجازه دهید دیگران را ببینید و بپرسید که چرا ما وجود دارد.”

سابقه غم انگیز

زمان Juneteenth تراز وسط قرار دارد و با برنامه ریزی برای این گروه رویداد افتتاحیه بخش گفت و برگزاری جشن در بروس را بدون ذهن و بسیار خوشحال — با توجه به سابقه غم انگیز از زمین.

Juneteenth جشن 19 ژوئن 1865 روز گذشته به بردگی گرفته آفریقایی مردم آمریکا آزاد شد — زمانی که اتحادیه سربازان وارد گالوستون تگزاس به اطلاع بردگان جنگ داخلی به پایان رسید و دو سال پس از رئیس جمهور آبراهام لینکلن صادر رهایی ا …

نزدیک به 50 سال پس از آن ملی نقطه عطف Willa و چارلز بروس نقل مکان کرد و به ساحل منهتن از نیومکزیکو و Willa آغاز اولین زن متعلق به کسب و کار در این شهرستان در روز های اولیه با توجه به “دامن در سراسر شن و ماسه” در منهتن ساحل مورخ Jan دنیس.

در سال 1912 به Bruces خریداری شده بسیاری بین 26 و 27 خیابان در رشته هنری ویلارد بخشی از یک منطقه کنار توسط صاحب ملک جورج پک برای آمریکایی های آفریقایی تبار خریداران.

این زوج در سال 1915 شروع به ساخت یک سمت ساحل رفت و آمد مکرر به نام بروس را تسلیم. در سال 1920 آنها خریداری بسیاری دیگر با یک ساختمان دو طبقه به اضافه کردن یک سالن رقص و رستوران در آنچه در حال حاضر بروس پارک ساحلی.

بروس ساحل بود وهله اول در اقیانوس آرام که در آن مردم سیاه و سفید می تواند دسترسی به ساحل, Fred Ward, سابق ساحل منهتن شهردار در مصاحبه ای گفت: در این هفته. این Bruces همچنین اجاره کردن لباس حمام, دوچرخه و اسباب بازی ساحل برای بازدید کنندگان است.

آن را “بسیار بالا پایان وضعیت” برای مردم سیاه و سفید در شهرستان میچ Ward, گفت:.

اما آن را طولانی نیست قبل از نقطه مواجه مخالف است.

کو کلاکس کلان برای مثال اعتقاد بر این بود که پشت سر برخی از آزار و اذیت. و با توجه به یک سال 2016 جنوب کالیفرنیا مقاله توسط محلی مورخ سام Gnerre مرموز, آتش سوزی خواهد pop up در حال حاضر و پس از آن.

در سال 1924 این شهر لغو Bruces’ ملک از طریق دامنه برجسته — حقوقی مانور اجازه می دهد دولت به مالکیت خصوصی برای استفاده عمومی به تبدیل آن به یک پارک. رفت و آمد مکرر بسته شده است. اما مردم سیاه و سفید در ادامه به بازدید از ساحل — با وجود مداوم از مقاومت بسیار سفید بزرگتر جامعه است. سیاه و سفید چند نفر حتی بازداشت بیش از یک زن و شوهر از موارد در سال 1927 برای بودن در ساحل. رفت و آمد مکرر خود را به پایین زده بود که در آن سال.

این Bruces و سه خانواده دیگر شکایت کرد که این شهرستان با این استدلال ساحل منهتن در تلاش بود به جابجایی آنها است. اما در زمان طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد و در سال 1929 Bruces ترک کرده بود منهتن ساحل.

“بخش غم انگیز, من فکر می کنم که شهر آن را قبول نمی کند,” دنیس گفت.

منهتن ساحل تا به حال کوچک “بسیار محافظه کار” مردم در طول این زمان او اضافه شده است.

بنابراین زمین نشسته خالی برای چند دهه.

سپس در 1950s این شهر یک پارک در غفلت زمین برای جلوگیری از اعضای بروس خانواده از تلاش برای به دست آوردن آن را به عقب. این شهر همچنین تغییر نام آن بیش از یک بار دوبله ساحل Bayview تراس پارک در سال 1962 و پرقو کولیکن — پس از منهتن ساحل خواهر شهرستان در مکزیک در سال 1974.

آن را یکی دیگر از سه دهه قبل از بروس را با نام مورد ترمیم شد — با تشکر به یک مرد ساخته شده است که تاریخ خود را در منهتن بیچ.

میچ Ward, اولین و تنها آفریقایی انتخاب شده به اتاق در منهتن ساحل, پیشگام تغییر نام این پارک به این نام اصلی در سال 2006.

آن را “یکی از proudest لحظه در شورای,” او گفت:.

پاتریشیا بروس-کارتر یک نسل از چارلز و Willa حضور 2007 rededication مراسم بروس ساحل. او همچنین سازماندهی 2018 بروس خانواده ریونیون که در طی آن بنیانگذاران’ heirs — گسترش در سراسر شش متحده — گرد هم آمدند و در حالی که در یک اتوبوس منشور تور لس آنجلس متوقف در تاریخی پارک ساحلی.

“آن را تقریبا به عنوان اگر خدا پایین آمد و شد در این چمن با ما” بروس-کارتر گفت: از rededication.

بازپس زمین

بروس ساحل است که در حال حاضر محبوب نقطه جمع آوری برای هر کس بدون توجه به نژاد خود را. و در حالی که چیز خوبی است Kavon بخش و پاییز مور می گویند تاریخ سیاه این ساحل شده است تا حد زیادی از دست داده است.

به همین دلیل آنها با جدید خود را بچه می خواهید را به بروس ساحل بازگشت — حداقل نمادین — به صورت سیاه و سفید جامعه آن را برای ساخته شده است.

“این پیک نیک است که نمی تواند مقابله و” مور گفت. “ما فقط در تلاش برای ایجاد آگاهی در مورد تاریخچه این چیزهایی که انجام شده است به ما — مانند رفت و آمد مکرر ساحل گرفته شده دور از صاحبان آن و تغییر قلب و ذهن به حرکت به سمت عادلانه تر و اجتماعی فقط در جامعه است.”

Kavon بخش برای بخش او گفت: این رویداد است که در مورد قابل مشاهده بودن در یک شهر است که اکثریت سفید.

“ما فقط می خواهم به حضور ما شناخته شده در Juneteenth,” Ward, یک توسعه دهنده وب ، “ما به دنبال به جلو به برگزاری این جشن در این نقطه تاریخی به افتخار و در همبستگی با این خانواده که درمان شده اند بنابراین به ناحق.”

آشکار نژادپرستی است که به عنوان رایج امروز آن را به عنوان در 1920s. اما برخی از افراد — که کمتر از 1% از منهتن ساحل, جمعیت — می گویند هنوز هم وجود دارد موارد که آنها را احساس ناخواسته در شهرستان.

یک خانه و خانواده خود را برای مثال به آتش کشیده شد در 2015. جرم و جنایت هرگز حل شد. و با وجود بسیاری از همسایگان خود محوری به سمت خود خانواده گفته است که معتقد است آتش بود با نژاد با انگیزه نفرت و جنایت.

“من فقط می دانم که وجود دارد بدون هیچ دلیل دیگر به هدف ما” صاحب خانه رونالد کلینتون گفت: جنوب کالیفرنیا اخبار گروه در آن زمان است.

“ما شده ایم بخشی از این جامعه برای بیش از 11 سال و در این نقطه بدانم اگر آن زمان به” Malissia کلینتون و رونالد را نوشته بود در یک ایمیل به دوستان و رسانه های خبری پس از این حادثه.

پس از آن وجود دارد مور و خانواده اش. شوهرش یک مرد سیاه و سفید بوده و توسط پلیس متوقف پنج بار در زندگی خود را — همه از آنها در طول یک سال با او زندگی می کردند در منهتن بیچ. او پس از آن تصمیم گرفت به حرکت به خارج از شهر مور گفت.

مور, کار و استخدام وکیل حتی در زمان تعطیلات خانواده عکس سال گذشته در بروس ساحل. او گفت: آن شخصی نماد احیاء برای نسل های قبل از خود که مبارزه نژادی و بی عدالتی است.

Kavon بخش نیز مواجه شده که او چه می گوید بود تبعیض — از ضمنی و تعصب انواع. در حالی که راه رفتن با دخترش در یک پرسه زن یک روز مور گفت: یک زن سفید با نزدیک شدن به او و از او خواست آنچه خانواده او دایه برای. او همچنین گفته شد توسط یک مرد سفید پوست که او “احتمالا حتی نمی زندگی در منهتن بیچ” هنگامی که او با استفاده از یک اتاق او محفوظ در کتابخانه برای یک جلسه.

به جمعه پیک نیک بخش و مور نیست و به طور گسترده ای ترویج آن است. چرا که بخش گفت: آنها نمی خواهید به حمله و یا دیده می شود که انجام کاری اشتباه است.

“ما می خواهیم شما را به دیدن یک دسته از چهره های سیاه و سفید در این ملک” بخش گفت. “از آنجا که از آن ماست.”

نویسنده کارکنان مایکل Hixon کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net