Juneteenth در ورمونت: آنچه تعطیلات یادبود و که در آن شما می توانید جشن

در چند روز آینده Vermonters در سراسر کشور جمع آوری خواهد شد به جشن Juneteenth تعطیلات بزرگداشت رهایی ا …

در سال 2020 در میان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نیروی بیش از حد پس از مرگ جورج فلوید و همچنین تمدید موشکافی مؤتلفه پرچم ها و بناهای تاریخی, تعطیلات گرفته شده بزرگتر اهمیت و معنا.

چه Juneteenth?

در 19 ژوئن 1865 دو سال و نیم پس از رئیس جمهور آبراهام لینکلن تحویل رهایی اعلام اتحادیه سربازان رهبری مسلح ، ژنرال گوردون گرنجر وارد گالوستون تگزاس تحمل خبری که جنگ به پایان رسید و بردگان بودند در حال حاضر رایگان.

با وجود لینکلن اعلام صاحبان برده شد مسئول برای گفتن بردگان که آنها آزاد بودند. برخی نادیده گرفت که سفارش تا زمانی که ژنرال رابرت E. Lee تسلیم در آوریل سال 1865 اجازه می دهد سربازان اتحادیه به طور موثر اجرای فرمان اجرایی, Cliff رابینسون, بنیانگذار Juneteenth.com گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. تگزاس آخرین مؤتلفه دولت به اعلام را اعلام کرد.

اطلاعات بیشتر: چه Juneteenth? تعطیلات مارک رهایی اعلامی در فوق العاده اهمیت در سال 2020

Juneteenth سابقه در ورمونت

در سال 2008 ورمونت شد 29th دولت در این کشور به رسمیت شناختن Juneteenth به عنوان یک دولت تعطیلات. دولت به رسمیت می شناسد تعطیلات در سومین شنبه از ماه ژوئن به عنوان “Juneteenth ملی روز آزادی.”

“امیدوارم مردم بیش از همه دولت را جشن می گیرند این جشن در حال حاضر و تشخیص آن اهمیت” شرلی بوید-Hill, صندلی از دولت Juneteenth کمیته گفت: زمانی که قانون به امضا رسید.

حوادث در ورمونت همزمان با Juneteenth آخر هفته

چاپلین مدارس دره

چه: تمام مدارس در دره چاپلین مدرسه منطقه خواهد بود افزایش Black Lives Matter پرچم.

زمان: چهار شنبه, ژوئن 19 در زمان های مختلف

که در آن: آلن بروک مدرسه ویللیستن مرکزی مدرسه شارلوت مرکزی مدرسه و Hinesburg جامعه از مدرسه آغاز خواهد شد در 8:40 صبح چاپلین دره اتحادیه دبیرستان آغاز خواهد شد و در ساعت 8 صبح Shelburne جامعه را بالا بردن پرچم در 3 p. m. زیر یک دانشجو به رهبری رالی آغاز می شود که در ساعت 2 بعد از ظهر در Shelburne شهر سبز.

برلینگتون و Bennington

چه: Vermont وکلای دفاع جنایی خواهد بود تجمع در همبستگی با زندگی مهم برای نشان دادن نابرابری و بی عدالتی در حقوقی کیفری سیستم.

زمان: 12 p. m. روز شنبه, ژوئن 19

که در آن: به برلینگتون رویداد آغاز خواهد شد در دادگاه در خیابان اصلی و در ادامه تا باتری خیابانی پایان دادگاه جنایی در خیابان گیلاس. این Bennington رویداد جمع آوری خواهد شد در تقاطع های اصلی شمال و جنوب خیابان.

اسکس جانکشن

چه: Essex مقاوم در برابر میزبان شب زنده داری ارج نهادن به کسانی که در اثر خشونت پلیس. شرکت کنندگان خواهد شد ایستاده در پیاده رو, برگزاری علائم مربوط به نژاد پرستی و خشونت پلیس. هر یک از شرکت کنندگان دریافت خواهد کرد شاخص کارت با نام سیاه و سفید آمریکایی است که در اثر خشونت های پلیس و خواندن نام با صدای بلند به طور همزمان در 6 p. m.

زمان: 4:45 p. m. روز شنبه, ژوئن 19

که در آن: پنج گوشه ها در اسکس جانکشن (پنج راه تقاطع ورمونت 2A ورمونت 15 و ورمونت 117)

اسپرینگفیلد

چه: در دفاع از سیاه و سفید زندگی می کند رویداد را ملاقات خواهد کرد در سینما پارکینگ در سراسر خیابان را از پرواز کلاغ کافی شاپ. “ما سه خواسته: پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس, سرمایه گذاری در جوامع و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استعفا” می خواند وب سایت رویداد.

زمان: 5:30 p. m. روز شنبه, ژوئن 19

که در آن: 6 خیابان اصلی, Springfield

مونپلیه

چه: به خاطر سپردن Juneteenth رویداد در ورمونت خانه ملت. شرکت کنندگان باید خود را پتو و صندلی برای یک پیک نیک به سبک رویداد با مواد غذایی, شعر خواندن, موسیقی و رقص.

زمان: 6 p. m. روز شنبه, ژوئن 19

که در آن: ورمونت, خانه ملت, 115 دولت St., مونپلیه

برلینگتون

چه: اعضای ورمونت موتور سیکلت جامعه خواهد بود جمع آوری و در اکو مرکز دایره و از طریق شهر. “شاید با صدای بلند لوله ها واقعا می تواند زندگی را نجات دهد; بیایید برخی از سر و صدا خواستار پایان دادن به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس” می خواند رویداد on Facebook.

زمان: 11 a. m. روز شنبه, ژوئن 20

که در آن: با شروع در مقابل اکو Leahy مرکز دریاچه چاپلین, 1, کالج سنت

کلمونس مزرعه خانواده

چه: کلمونس مزرعه خانواده در شارلوت خواهد شد میزبانی تعاملی آنلاین رویداد شامل Juneteenth تاریخچه داستان سرایی و هوایی عملکرد.

زمان: 3 p. m. روز شنبه, ژوئن 21

که در آن: در کلمونس خانواده, مزرعه, Facebook, Twitter و Instagram

تماس با Alek فلوری در [email protected] یا 201-906-8963.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im