ژول سبز در اسکس فراهم می کند یک اشاره از زیاده روی از آن takeout منو

به برلینگتون مطبوعات آزاد را منتشر هفتگی ویژگی در یک Chittenden County, eatery ارائه takeout مواد غذایی برای زمانی که COVID-19-مربوط به منع ناهار خوری داخل ورمونت رستوران باعث می شود takeout بعدی-بهترین گزینه است. در ضمن لذت بردن از هفتگی مواد غذایی برای فکر و مراقبت از خود!

چه محل ؟ ژول سبز, 1 مشترک المنافع Ave. اسکس

چگونه آن را دستور داد ؟ از طریق تلفن.

چگونه شما می توانید مواد غذایی ؟ منظقه وانت یا وانت در داخل رستوران.

چه تجربه ای بود ؟ من به نام من سفارش از رستوران های فراوان منو و این رفت و صاف به عنوان ابریشم. وانت در نقطه خاموش ورمونت 15 دختر در مرحله جاده لذت بخش بود اگر کمی وهم آور. این یکی از اولین رستوران من راه می رفت به آنجا ناهار خوری نشسته بود ممنوع مارس 17 و این احساس عجیب و غریب به قدم زدن گذشته ردیف میز و صندلی با هیچ کس در آنها.

همچنین این احساس عجیب و غریب به ایستادگی در مقابله با روشن وینیل ورق بین من و صندوقدار. از جمله زمان ما زندگی می کنند.

بیشتر: چرا از takeout برگر منو در Grazers در ویللیستن

بیشتر: در زمان بد یا خوب خوب بار در کافه Hinesburg غذایی برای تسکین

سرور آورده است که منظور من قرار دادن آن در یک جدول بین ما و من آن را برداشت تا حمل به ماشین من. از طریق ما مربوطه ماسک صورت — من تاب من تازه به دست آورد و ماسک آراسته با سفینه فضایی طرح — سرور من زیر لب او را خفه قدردانی برای کسب و کار من و من زیر لب من خفه قدردانی برای رستوران در ادامه به خدمت ما مواد غذایی است.

و مواد غذایی بزرگ در آن بود. همسر من در توصیف مرغ Toscana به عنوان ذوب در دهان شما هستند. من استیک راهنمایی — خوابانده شده و پخته شده متوسط — فوق العاده خوش طعم و مخلوط marvelously با سرخ کرده پیاز قرمز, زرد, فلفل, قرمز, گوجه فرنگی و برنج خوشمزه. با ما کمی قابل حمل کوره در فریتز و من بی میل به طبخ گوشت گاو مگر اینکه آن را بیش از یک شعله یک takeout درمان مانند این استیک راهنمایی احساس اسراف زیاده روی است.

و آیا همه ما نیاز به فقط یک اشاره از اسراف و زیاده روی در این روز ؟

دقیقه/مخاطب: 4-7:30 p. m. دوشنبه-پنج شنبه; 4-8 بعد از ظهر جمعه; 11:30 صبح تا 8 بعد از ظهر شنبه; 11:30 صبح تا 6 بعد از ظهر یکشنبه. (802) 857-5994, www.julesvt.com.

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>