قاضی حرکت رو به جلو با سفارش به نقل مکان بی خانمان از نزدیکی LA-منطقه بزرگراه

یک دادگاه فدرال قاضی گفت جمعه, مارس 22 که او را حرکت پیش رو با دستور سفارش لس آنجلس شهر و مسئولان شهرستان به حرکت مردم زندگی در encampments در نزدیکی بزرگراه با وجود اعتراض از مسئولان شهرستان و حمایت قرار گرفتند.

این دستور مقدماتی را اعمال می شود به زندگی مردم در encampments که در 500 فوت از overpasses ، underpasses یا آزادراه رمپ ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه David O. کارتر مشخص شده در پرونده.

کسانی که مردم “باید ارائه مسکن … و پس از آن انسانی منتقل حداقل 500 فوت دور از این مناطق بعد از 1 سپتامبر سال 2020,” او نوشت.

مسکن گزینه های ارائه شده می تواند شامل “دولت encampments زیر موجود Veterans Affairs, مدل امن پارکینگ سایت و یا هتل و متل, اتاق قرارداد پس از پروژه Roomkey مدل — افراد دچار بی خانمانی,” او گفت:.

کارتر همچنین گفت که او باز است به هر گونه پیشنهادات جایگزین گزینه های مسکن.

حدود 6000 تا 7000 نفر countywide می تواند تحت تاثیر این دستور با توجه به برآورد های لس آنجلس بی خانمان خدمات سازمان.

این حکم ناشی از طرح دعوی در دادگاه ظ توسط لا اتحاد برای حقوق بشر یک ائتلاف که شامل مالکان و کسب و کار مردم و افراد بی خانمان که متهم به شهرستان و مسئولان شهرستان از عدم به آدرس یک رشد بی خانمانی بحران است.

مقامات شهرستان در زمینه اعتراض به این حکم در روز پنج شنبه. شهرستان و دیگران به طور بالقوه می تواند درخواست تجدید نظر این حکم.

مذاکرات بین این شهرستان و شهرستان خراب شده بود در این هفته بیش از یک برنامه ریزی برای انجام سفارش عمدتا در اطراف پرسش از چگونگی صندوق تلاش است.

کارتر نوشت: در پرونده جمعه که پس از بررسی احزاب پاسخ در مورد چگونگی این مذاکرات متوقف شده که به نظر می رسید به او “وجود دارد که تعداد نسبتا کمی از مسائل حل نشده و باقی مانده مسائل مرتبط دیرینه تضاد بین شهر و شهرستان که به عنوان نهاد مسئول مالی که خدمات بی خانمان.”

“دادگاه به یاد شهر و شهرستان این است که این سرمایه در ملک شهر و شهرستان, اما اختصاص داده شده است محلی مالیات دهندگان ایالت کالیفرنیا و فدرال دولت به عنوان بودجه به ارائه سرپناه و خدمات به افراد تجربه بی خانمانی,” او اضافه شده است.

او افزود که این اختلاف بیش از “نسبتا جزئی از هزینه های این برنامه آزمایشی به خوبی جواب نمی دهد برای آینده به عنوان برنامه کوچک شده است تا در سراسر شهر و شهرستان است.”

“مایه تاسف است که این جریان تلاش برای توسعه انسانی و پایدار پاسخ به چالش های بی خانمانی است که تحت محاصره توسط میراث اداری گرفتاری و ترافیکی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>