JPL در مریخ سلام های بهداشت و درمان کارگران

ناسا آینده مریخ است تجلیل پزشکی کارگران در خط مقدم از coronavirus نبرد در سراسر جهان است.

با فقط یک ماه دیگر تا شروع این آژانس فضایی در روز چهارشنبه نشان داد یادبود صفحه متصل به رور به درستی به نام پشتکار.

این عکس ارائه شده توسط NASA/JPL-Caltech در ماه ژوئن سال 2020 نشان می دهد 3-توسط-5-اینچ (8-توسط-13 سانتی متر) ورق آلومینیوم بین چرخ ها در مرکز و راست که یادآور تاثیر COVID-19 همه گیر و ادای احترام به این پشتکار کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر جهان متصل به پشتکار مریخ در پاسادنا کالیفرنیا. ناسا است که با فشار دادن به جلو با یک جولای 20, راه اندازی, با وجود این بیماری همه گیر. (NASA/JPL-Caltech از طریق AP)

Rover تیم خواستار آن COVID-19 پشتکار ورق طراحی شده در چند ماه گذشته.

سیاه و سفید ورق آلومینیوم — 3-با-5 اینچ — نشان می دهد سیاره زمین بالای کارکنان در هم پیچیده با یک مار نمادی از جامعه پزشکی است. مسیر فضاپیما نیز به تصویر کشیده شده است با منشاء خود را از کیپ کاناورال.

مراقبت های بهداشتی کارگران “در خط مقدم جبهه نگه داشتن ما امن” در طول راه اندازی و آماده سازی گفت: معاون مدیر پروژه Matt Wallace ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت در پاسادنا.

“آنها واقعا به ما الهام من فکر می کنم از طریق این دوره و ما امیدواریم که این بشقاب و ما امیدواریم که این ماموریت در برخی از راه های کوچک می تواند الهام بخش آنها در بازگشت” والاس به خبرنگاران گفت:.

مریخ نورد نام پشتکار گرفته شده است افزود معنی چند ماه گذشته به گفته مقامات ناسا. آن را سخت به اندازه کافی آماده سازی یک سفینه فضایی برای مریخ, اما انجام آن را در وسط یک بیماری همه گیر ساخته شده است آن را حتی سخت تر والاس گفت. کار اضافی شیفت اضافه شد به کاهش تعداد افراد مشغول به کار در رور در هر زمان و اطمینان اجتماعی فاصله. دیگران مجبور به کار از خانه.

ناسا است که با فشار دادن به جلو با یک جولای 20, راه اندازی, حتی به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در فلوریدا. این ماموریت به دنبال نشانه هایی از گذشته زندگی میکروبی در مریخ و جمع آوری سنگ و نمونه های خاک به صورت احتمالی بازگشت به زمین در نظر گرفته شده است ضروری توسط آژانس فضایی.

این عکس ارائه شده توسط NASA/JPL-Caltech در ماه ژوئن سال 2020 نشان می دهد 3-توسط-5-اینچ (8-توسط-13 سانتی متر) ورق آلومینیوم که یادآور تاثیر COVID-19 همه گیر و ادای احترام به این پشتکار کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر جهان متصل به پشتکار مریخ در پاسادنا کالیفرنیا. ناسا است که با فشار دادن به جلو با یک جولای 20, راه اندازی, با وجود این بیماری همه گیر. (NASA/JPL-Caltech از طریق AP)

اگر رور نیست راه اندازی شده توسط اواسط ماه اوت این امر نیاز به صبر کنید تا 2022 زمانی که زمین و مریخ در هم ترازی مناسب. دو سال تاخیر می تواند اضافه کردن یکی دیگر از 500 میلیون دلار به حدود 3 میلیارد دلار ماموریت.

بر خلاف برای SpaceX اولین فضانورد راه اندازی در اواخر ماه گذشته ناسا مدیر جیم Bridenstine نیست اصرار به ماندن در خانه و تماشای آنلاین برای جلوگیری از جمعیت.

“به نظر می رسد آنها نمی گوش دادن به ما” Bridenstine گفت. “بنابراین ما در حال درخواست از مردم به دنبال همه دستورالعمل های لازم خود را امن نگه دارید و ما اعتماد که آنها خواهد شد.”

پشتکار یکی از سه آینده ماموریت به مریخ است. امارات متحده عربی و چین نیز در حال آماده سازی فضاپیما برای پرتاب به سیاره سرخ تا اواسط ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im