جو Maddon نمی خواهند فرشتگان کوزه در نظر گرفتن هدف در آستروس

آناهایم — آستروس در حال آمدن به فرشته ورزشگاه این آخر هفته خود را برای اولین بازی برابر فرشتگان پس از اخبار از ثبت نام سرقت رسوایی شکست سال گذشته است.

با وجود این همه گیر و عدم علاقه مندان به بوی Astros عمده-لیگ بازیکنان به وضوح فراموش نکرده یک نکته آشکار است که داجرز مسکن جو کلی تحریک نیمکت-پاکسازی حادثه با پرتاب پشت الکس Bregman در روز سه شنبه.

فرشتگان مدیر جو Maddon گفت: او را آگاه برخی از فرشتگان کوزه ممکن است احساسات سخت اما او آنها را تشویق به دقت فکر می کنم در مورد چگونه آنها واکنش نشان می دهند.

“ما در مورد صحبت کردیم به بازی بیس بال, مستقیم تا” Maddon گفت. “این چیزی است که من پیش بینی است. که همه من به دنبال. آنچه دیروز اتفاق افتاده است اگر شما بلافاصله نهفته (نشانه سرقت) من می تواند آن را کمی. اما پس از آن شما را دیدم کمیساریای پاسخ در مورد آنچه اتفاق افتاده است. بنابراین شما را به انتخاب روش شما می خواهید به ترکیب و من ترجیح می دهم که ما فقط به بازی بیس بال.”

کلی متوقف شد برای هشت بازی است که بیش از 10 درصد از 60 بازی فصل. کلی اعتراض کرده است تعلیق.

فرشتگان صف به مت Andriese گریفین کنسرو و Shohei Ohtani شروع سه بازی در برابر Astros.

بهبود بزرگ

حداکثر Stassi سه بازدید در حال حاضر این فصل که همان است که او تا به حال در 42 در خفاش با فرشتگان و پس از او به دست آورد در جولای 31 تجارت سال گذشته است.

Stassi که ضربه سه-اجرای هومر شنبه گفت که او retooled نوسان را در طول زمستان به آن ساده یک تصمیم بود که به آسانی به عنوان به عنوان به دنبال در بیاد و با دیدن او طور متوسط پنبه حلاجی شده.

“منظورم این است که در سال گذشته وحشتناک بود ادبانه” Stassi گفت. “منظورم این است که هیچ راه دیگری برای آن قرار داده است. من مبارزه چند چیز از لحاظ جسمی. این نوع از تبدیل به ذهنی و سپس من نوسان مکانیکی خاموش بود.”

Stassi که نیز تا به حال جراحی مفصل ران بعد از این فصل دوباره نوسان خود را با هدف قرار دادن مربیان جرمی نی و جان Mallee. Maddon گفت: در حال حاضر او نمی دیدن یک hitter وظیفه که به نظر می رسد مانند او تا به حال یک .167 به طور متوسط در سال 2019.

“آن را کاملا متفاوت از آنچه که او استفاده می شود به این دلیل که او را بسته و او را کوتاه و مستقیم به توپ آنها بدست خلاص شدن از شر او تخمگذار خفاش پایین در حال حاضر او بیشتر مستقیم, بشکه ماندن در بالا دست خود و وای” Maddon گفت. “روز دیگر او خراب کردن توپ به راست در اوکلند و آن را یک هک. او را گرفته چیزی جز یک-hacks. همه من می دانم که چیزی است که من از دیدن حال من مانند بسیاری.”

مک نامارا می میرد

جان مک نامارا که موفق فرشتگان و بهتر شناخته شده برای مدیریت Boston Red Sox در طول سال 1986 World Series, درگذشت, جمعه, خود, خانواده, آسوشیتدپرس گفت. مک نامارا شد 88. علت مرگ شناخته نشده بود.

مک نامارا موفق فرشتگان در 1983-84, چهارم از شش مشاغل مدیریتی. فرشتگان بودند 161-191 او در دو سال است.

او همچنین موفق اوکلند را, San Diego Padres و Cincinnati Reds قبل از مصرف بیش از فرشتگان است. پس فرشتگان او موفق Red Sox و سرخپوستان کلیولند.

او بهترین و شناخته شده بودن Red Sox مدیر هنگامی که آنها از دست داده 1986 سریال های روز دنیا با وجود داشتن سرب در ninth inning از بازی 6 با یک شانس برای پرچ. این بازی که در آن لایحه Buckner معروف ساخته شده خطا است که اجازه متس نیویورک به نمره های برنده را اجرا کنید.

SANDOVAL پایین

فرشتگان optioned است پاتریک Sandoval به خود را ذخیره تیم ملی در لانگ بیچ یک روز پس از او تن به تن چهار نوبت در پیروزی بر Seattle Mariners.

فرشتگان را خاموش روز دوشنبه به طوری که آنها می توانید جست و خیز Sandoval را نقطه ای در چرخش است. همچنین خولیو تهران می تواند آماده برای پیوستن به چرخش در اسرع وقت سهشنبه آینده که خواهد دست کشیدن Sandoval را به شماره 7 در عمق نمودار.

مسکن لوقا بارد به یاد می آورد بود را Sandoval فهرستی از نقطه.

تگزاس زمان

فرشتگان-Astros بازی شروع می شود در 6:10 بعد از ظهر جمعه به دلیل یک MLB راهنما برای سال 2020 طراحی شده برای کمک به با مخاطبان تلویزیون در لیگ آمریکا و غرب است که تنها بخش است که دو تیم مناطق از هم جدا.

زمانی که تیم تگزاس بازی در سواحل غرب بازی شروع می شود حداقل یک ساعت زودتر از حالت عادی و زمانی که West Coast تیم بازی در تگزاس شب بازی شروع از یک ساعت بعد از آنها به طور معمول خواهد بود. ایده این است به آن را آسان تر برای جاده طرفداران تیم به تماشای بازی در زمان نخست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>