ژان بیکسبی اسمیت و دبی هنسی امیدوارم که بچه ها می رفتن به کوه اردوهای تابستان امسال

اگر کسی می داند اهمیت ارسال نیازمندان بچه ها به اردوهای تابستانی در کوه های این دبی هنسی و ژان بیکسبی اسمیت.

به کمک آنها شروع اولین Press-Telegram ارسال-یک-بچه-به-اردوگاه صندوق درایو 21 سال پیش. از آن زمان Press-Telegram خوانندگان شده اند بیش از سخاوتمندانه در اهدای تقریبا 1.5 میلیون دلار ارسال صدها نفر از بچه ها به اردوگاه های اجرا شده توسط سازمان جوانان در سن برنردینو کوه.

آنها هر دو معتقدند که نیاز به ارسال بچه ها بیشتر از همیشه در حال حاضر به خصوص با عدم اطمینان در مورد اردوگاه باز این تابستان به دلیل محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“من امیدوارم که ما قادر خواهد بود به جوانان این تجربه در فضای باز در تابستان امسال گفت:” اسمیت بود که رئیس جمهور از ساحل طولانی جامعه بنیاد در سال 1999 هنگامی که او با نزدیک شدن Press-Telegram در مورد شروع یک صندوق برای جمع آوری پول برای فرستادن بچه ها به اردوگاه.

به عنوان سردبیر اجرایی روزنامه سپس من بلافاصله این ایده را دوست داشت به خصوص اگر تام هنسی محلی ما در مقاله نویس آن را دوست داشت و مایل بود آن را به عنوان یک پروژه.

“تام در زمان به آن مانند اردک به آب” اسمیت گفت: من هفته گذشته است. “او ساخته شده همه چیز کار می کنند.”

تام, همسر, دبی, به یاد هفته گذشته چقدر هیجان زده تام بود که او برای اولین بار شنیده ایده به درخواست خوانندگان برای ارسال کمک های مالی به نیازمندان بچه ها به اردوگاه های اداره شده توسط Boys & Girls, باشگاه, YMCA of Greater بلند, ساحل, آتش اردوگاه آنجلس پیشاهنگی پسر و دختر پیشاهنگی.

“تام احساس درونی شهر بچه ها هرگز شانس به خارج از شهر و به کوه ها به تجربه زیبا بیرون از شهر,” او گفت:. “آن شد مورد علاقه خود را به خیریه پروژه از همه آنهایی که او در روزنامه.”

من تو را دیدم تام هیجان در مورد کمک به بچه های دست اول. در مورد این زمان هر سال او در می آیند و می گویند “هی رئیس ما رو به رفتن در بچه ها به اردوگاه انتخاباتی است.” و خاموش کردن او می خواهم به نوشتن داستان در مورد چگونه اردوگاه شد ساخت یک تفاوت در زندگی افراد جوان است. او همیشه سر در گم و خدا را شکر سخاوت نشان داد توسط خوانندگان در کمک به این اردوگاه صندوق در هر سال است.

تام درگذشت سه سال پیش. به افتخار او از آن پس ما را خواستار شده است بچه ها رفتن به اردوی تابستانی “تام بچه ها.”

“تام خواهد بود تا افتخار و خوشحال با راه اردوگاه صندوق موفق شده است” دبی گفت. “او همچنین خواهد بود امید همه چیز را کار کردن به طوری که بچه ها می تواند لذت بردن از اردوگاه های این سال است.”

اسمیت در حال حاضر عمیقا درگیر با YMCA of Greater ساحل طولانی به عنوان یک عضو هیئت مدیره.

او در صحبت فداکاری در سال گذشته از علامت بیکسبی ایجاد کرد در Y اردوگاه Oakes در سن برنردینو کوه. این روستا متشکل از پنج جدید کابین با 120 تخت. برادرزاده او علامت بیکسبی شد, کشته در تصادف هواپیما در فرودگاه لانگ بیچ در سال 2011.

ارسال-یک-بچه-به-اردوگاه کوپن

او همچنین یک حامی قوی از فرستادن بچه ها به اردوگاه برای لذت بردن از فعالیت های خارج از منزل.

اگر چه وجود دارد این است که عدم اطمینان در مورد اردوگاه های این سال Press-Telegram و جامعه بنیاد تصمیم به شروع 21st ارسال-یک-بچه-به-اردوگاه صندوق رانندگی در این سال به دلیل بسیاری از مردم در حال کار سخت برای دیدن اگر نوعی از کمپ می توان باز کرد.

ما از شما می خواهیم خوانندگان ما برای کمک به بچه ها در این تابستان با امید که اردوگاه باز خواهد شد.

به طور متوسط یک کمک مالی از $410 خواهد پرداخت به ارسال یک فرزند به اردوگاه برای یک هفته. کمک های مالی نیز می تواند صرف فعالیت های دیگر در این سال و شاید حتی بیش از رول برای سال آینده اگر اردوگاه ها در حال لغو این تابستان.

ما مصرانه از شما را به امن هدیه با استفاده از یک کارت اعتباری در longbeachcf.org/donate/SKC.

ارسال کمک های مالی می توان به: ارسال یک بچه به اردوگاه در مراقبت از لانگ بیچ جامعه بنیاد 400 Oceangate مجموعه 800, Long Beach, CA 90802.

برای کسب اطلاعات بیشتر: 562-435-9033 یا [email protected]

Press-Telegram جامعه بنیاد Big 5 جوانان سازمان و ژان بیکسبی اسمیت و دبی هنسی با تشکر از شما در پیشبرد برای ساخت یک تفاوت در زندگی “تام بچه ها.”

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>