J. C. Penney به 154 نقاط از جمله فروشگاه در چین, سان برناردینو

ورشکسته خرده فروش J. C. Penney Co. خواهد دید 154 فروشگاه در آینده 10-16 هفته از جمله دو در اینلند امپایر به عنوان آن را بازسازى منابع مالی خود را در وسط آستین در حال اجرا چالش ها و یک بیماری همه گیر خنک اقتصاد است.

“ما ادامه خواهد داد به کار اکثر ما فروشگاه های ما فروشگاه گل سرسبد jcp.com برای اطمینان از مشتریان ارزشمند خود ادامه برای دسترسی به محصولات و برندهای آنها نیاز دارید و می خواهید” یک شرکت مطبوعاتی اظهار داشت: پنج شنبه.

میان تعطیلی فروشگاه ها در Rancho Del چین مرکز خرید در چین و داخلی مرکز در سان برناردینو.

J. C. Penney که زمینه برای حفاظت از طلبکاران ماه گذشته انتظار بسته فروش برای شروع پس از تایید توسط ورشکستگی قاضی در ژوئن 11.

این شرکت همچنین گفت که “انتظار اضافی مراحل بسته شدن فروشگاه فروش آغاز خواهد شد در هفته های آینده. فروشگاه بسته فروش برای دور اول فروشگاه تعطیلی انتظار می رود به 10-16 هفته به کامل است.”

مانند بسیاری از خط تجار J. C. Penney تا به مبارزه بلند مدت در حال اجرا چالش های سنتی و فروشگاه های بزرگ و همچنین به عنوان کسب و کار محدودیت ها و ضعف اقتصادی با توجه به کوروناویروس.

“من فوق العاده ممنون با استعداد ما همکاران خود را در حال انجام تعهد و اشتیاق خود را برای دیدار و بیش از انتظارات مشتریان ما در طول این دشوار و نامشخص زمان. همه نهفته همکاران خواهد بود درمان با نهایت توجه و احترام گفت:” مدیر عامل شرکت جیل زواتاو.

این پلانو مبتنی بر خرده فروش گفت: آن را می تواند حدود 10 تا 16 هفته کامل تعطیل. J. C. Penney بزرگترین خرده فروش به پرونده ورشکستگی پس از coronavirus همه گیر مجبور غیر ضروری فروشگاه تعطیل شود به طور موقت. J. Crew و Neiman مارکوس در پی ورشکستگی حفاظت از روز قبل از J. C. Penney. هر سه مملو از بدهی و تا به حال مشکل اتصال با خریداران.

به عنوان بخشی از ورشکستگی آن سازماندهی مجدد پنی گفت: این برنامه ریزی به طور دائم نزدیک نزدیک به یک سوم از آن 846 فروشگاه در دو سال آینده. که ترک آن با بیش از 600 مکان.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>