از آن زمان به محدود کردن پلیس. خواهد Newsom, بکررا و دیگر دموکرات ها گام تا ؟

یکی فکر می کنم که با تظاهرات علیه خشونت پلیس مواج در سراسر کشور حتی در روستایی کوچک در شهرهای افسران که تحت نظارت تظاهرات شده اند که در بهترین رفتار خود.

نه چندان. بلاعوض خشونت علیه راهپیمایان گناه تماشاگران و خبرنگاران پوشیدن شناسایی جلیقه و/یا نمایش اعتبار شد شایع است.

در وللجو است که با عرض پوزش تاریخچه از پلیس با قتل کارآگاه جارت تن سوار در ماشین گشت در تظاهرات دیدم شان Monterrosa حمل آنچه او فکر یک تفنگ و شلیک پنج عکس از طریق ماشین, پنجره, قتل مرد جوان.

Vallejo پلیس حتی اعلام Monterrosa مرگ برای یک روز و نیم اما در نهایت اعلام کرد که Monterrosa هیچ اسلحه بود و در زانو خود را با سلاح های خود را مطرح هنگامی که تن به ضرب گلوله.

“آنها او را اعدام. وجود دارد هیچ دلیلی برای آنها را به کشتن برادر من مانند این که” Monterrosa خواهر, اشلی Monterrosa گفت ABC7 News.

این یک داستان قدیمی متاسفانه یادآور آنچه اتفاق افتاده در ساکرامنتو دو سال پیش زمانی که دو پلیس اخراج حدود 20 گلوله در سایه شکل آنها فکر می کردند تفنگ داشتند. یک جوان سیاه Stephon کلارک به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار و با درگذشت یک تلفن همراه در دست خود یک تفنگ.

کلارک مرگ سوپر طولانی-نوپای کمپین برای تغییر کالیفرنیا نیروی مرگبار ، سال گذشته بعد از مذاکره رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا مجمع لایحه 392 که می گوید نیروی مرگبار است که از نظر قانونی مجاز تنها “زمانی که لازم باشد در دفاع از زندگی انسان است.”

Monterrosa مرگ در وللجو ممکن است تبدیل به اولین آزمون از قانون جدید است.

دادستان کل خاویر بکررا اعلام کرد که بررسی Vallejo اداره پلیس که افسران را کشته اند 19 مظنون پس از سال 2010. هیچ Vallejo افسر متهم شده است به صورت یک وظیفه بلکه مالیات دهندگان پرداخت می شود بیش از 7 میلیون دلار برای حل و فصل دعاوی مدنی.

بکررا متوقف کوتاه از مداخله در Monterrosa مورد اما Solano County دفتر دادستان منطقه در توجه به آن تصمیم می گیرد که آیا تن باید تحت پیگرد قانونی قرار.

کالیفرنیا به وضوح دارای یک مشکل با پلیس و خشونت نه تنها در لیست طولانی از مرده غیر مسلح مظنون اما در تاکتیک های تهاجمی در طول تظاهرات جورج فلوید را خفگی مرگ با مینیاپولیس پلیس زانو در گردن او.

پلیس اتحادیه های کارگری در حال حاضر دنج ترتیب با سیاستمداران دموکرات که تسلط کالیفرنیا تجارت کمپین امضا برای سنگین مزایای ویژه و حمایت های حقوقی. کالیفرنیا یکی از معدود کشورهای مثلا که آیا لغو “گواهینامه” از افسران که در حال از کار اخراج شدند, در نتیجه اجازه می دهد آنها را به ادامه کار در جاهای دیگر.

که نامقدس داد cracked کمی در سال گذشته با عبور از تیراندازی جدید استاندارد و با وقایع این سال اتحادیه های کارگری می دانند که نفوذ خود را در حال محو شدن.

آخر هفته گذشته در صفحه کامل آگهی روزنامه و اتحادیه ها به نمایندگی از پلیس در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و سن خوزه پیشنهاد یک تخته سنگ از اصلاحات.

“هیچ واژه ای نمی تواند انتقال جمعی ما نفرت و غم و اندوه برای قتل جرج فلوید” این اتحادیه گفت: در تبلیغات است. “ما باید یک تعهد به عنوان یک حرفه و به عنوان انسان و به بیان غم و اندوه با در نظر گرفتن عمل است.”

طرح خود را شامل اصلاحات به تصویب رسید و توسط برخی از فردی در سازمان, پایگاه ملی سابق افسران پلیس اخراج ناخالص سوء و ملی استفاده-از-نیروی استاندارد است که “بر احترام برای زندگی د-تشدید یک وظیفه به شفاعت تناسبی پاسخ به حوادث خطرناک و قوی پاسخگویی.”

این یک شروع است اما تنها یک شروع است. ما نیاز به خوب پلیس برای مقابله با کسانی که طعمه و ما نیاز به جایگزین به پلیس برای صرفا مشکلات اجتماعی مانند مسمومیت های عمومی. این تعهد در Newsom, بکررا و دیگر دموکراتیک مقامات به گام تا.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im