“این فقط یک وزن بسیار زیاد خاموش شانه های من’: Northern, ورمونت, دانشگاه, دانشجو, در واکنش به رد پردیس بسته طرح

Dimitri Tytla همواره علاقه به ساختن چیزی از چیزی.

“من سعی می کنم برای پیدا کردن یک استفاده برای همه چیز” Tytla گفت. سال اول دانشگاه, دانش آموز علاقه مند به توسعه پایدار در حالی که او در مدرسه, ساخت شمع از پرتاب کردن خربزه و جردس یا repurposing یک نیمکت با پدرش.

در یک نقطه Tytla آغاز شده و حتی یک پالت چوبی کسب و کار در کلاس هشتم.

وقتی که آمد آن زمان به درخواست برای کالج Tylta و خانواده اش در زمان از 1700 مایل تور برای پیدا کردن بهترین برنامه های نجاری در شرق.

از شش مدارس آنها بازدید شمالی دانشگاه ورمونت در جانسون بود و تنها مدرسه ای که اجازه داده او را به دنبال woodcrafting و گواهی پایداری. اما این قلمرو ناآشنا برای اولین بار در.

“این بیش از یک بیت از یک شوک فرهنگی” گفت: Tytla که بزرگ شد در مرکزی, New Jersey. او برنده بیش از توسط “پس زمینه از کوه” و جامعه نزدیک گره در محوطه دانشگاه. در اولین ترم پاییز سال او یک پیشنهاد برای شروع یک محلی پایدار مزرعه که مورد تایید رئیس جمهور و هیئت اجرایی.

“من نمی خواهم برای رفتن در هر نقطه دیگری” Tytla گفت.

در مارس 17, ورمونت, کالج های دولتی صدراعظم جب Spaulding اعلام کرد یک طرح است که نزدیک شمالی دانشگاه ورمونت در نور فعلی و آینده زیان های مالی کالج سیستم را تجربه کرده است مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

اما واکنش شدید عمومی از جمله ماشین اعتراض در مونپلیه و نامه نوشتن کمپین به رهبران دولت تحت فشار قرار دادند, کالج سیستم امنا به رد پیشنهاد. Spaulding خارج از طرح چهار شنبه.

“این فقط یک وزن بسیار زیاد خاموش شانه های من” Tytla گفت: این پیشنهاد را رد کرده است.

برای دانش آموزان مانند Tytla این طرح در ابتدا به عنوان یک شوک آمد. Tytla تا به حال تنها خود را به اتمام ترم اول در جانسون زمانی که مدرسه بود مجبور به تعطیل در اواسط ماه مارس.

“اگر ما تعطیل آن نوع از بیش برای ما” Tytla گفت. نجاری یکی از مهمترین و اعتباری-ویژه رشته در جانسون گفت و 20 دانش آموزانی که در کلاس در ورمونت نجاری مدرسه در فیرفاکس صرف هر روز در این مغازه مشغول به کار در پروژه های.

صدراعظم طرح را انتقال تمام هنرهای لیبرال برنامه ها در شمال ورمونت دانشگاه به Castleton, دانشگاه, تصمیم گیری است که باید نیروی نجاری دانش آموزان برای رفت و آمد دو ساعت از فروشگاه خود را به پردیس برای کلاس.

“من می خواهم سعی کنید به آن را به کار, اما من نمی دانم که چگونه موفق آن خواهد بود,” او گفت:.

بیشتر:Vermont کالج های دولتی صدراعظم خارج پیشنهاد برای بستن سه دانشگاه

برای زمان حال Tytla بازگشت به خانه است در نیوجرسی. این بهار را بار دوره شده اند پر شده با چوب کلاس اما تا زمانی که او می تواند دوباره به دانشگاه او نگران به نظر می رسد به جلو به زمان آینده او می تواند در دیدار با همسالان خود و کار بر روی یک پروژه.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im