‘این افتضاح تنهایی در یاد برلینگتون کسی که شام میخورد دستی ناهار در طول COVID-19 سرویس

25 مدفوع در اطراف U شکل شمارنده دستی ناهار نشسته اند خالی برای بیش از یک ماه است.

اجازه دهید که غرق در.

جنوب پایان اصلی است که هنوز هم استارت کردن صفحات برای رفتن هفت روز در هفته — فقط بدون آشپزخانه-میز رفاقت و گفتگو است که به کمک آن برلینگتون برجسته. آن را فقط ارل دستی در آشپزخانه و یک رادیو به سوراخ سکوت تحمیل شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

“که بخش سخت از دست رفته و عقب مکالمات قادر به شلیک نسیم با کسی در حالی که آنها در حال خوردن صبحانه یا خوردن ناهار گفت:” دستی, 45, سومین نسل از خانواده خود را به اجرا افرا خیابان eatery.

“این برای اولین بار در سال 75,” او گفت: اتاق ناهار خوری نشسته خالی برای چند روز در پایان. “این هرگز اتفاق افتاده است.”

شخصی همه گیر: داستان های کوتاه از Vermonters رو به زندگی در coronavirus عصر

کنار پنجره تبدیل شده درب برای مشتریان چیدن takeout سفارشات. او تا به برخی از کمک پنج یا شش روز در هفته از برایان Buley که شده بود یک وقت متصدی بار در فواره قبل از همه گیر.

“آن را به خوبی به کسی وجود دارد چون من خیلی استفاده می شود به داشتن بسیاری از مردم در counter — این روزها من خودم این افتضاح تنهایی” دستی گفت.

بیشتر: Burlington آیکون دستی ناهار تغییرات با زمان

یک هفته پیش از اهدا کننده ناشناس به takeout پنجره $1000 به صندوق برای وعده های غذایی برای پسران و دختر بچه باشگاه و کارگران بیمارستان اگر جامعه مطابقت خواهد بود. دستی قرار دادن کلمه بر روی رسانه های اجتماعی که در شب از خواب بیدار و به یکی دیگر از $4,400 متعهد.

در مجموع در حال حاضر در $6,500 و شمارش دستی گفت: به او اجازه می دهد به ارائه ناهار برای دو بیمارستان واحد و همچنین کودکان در پسران و دختران باشگاه و پادشاه خیابان مرکز.

“توسط مشتریان من که خیلی سخاوتمندانه مراقبت در مورد من و جامعه در حال حاضر ما قادر به ارائه وعده های غذایی حداقل یک بار در هفته برای این کودکان و نوجوانان” او گفت:. “است که باعث می شود تمام آن را به ارزش آن است.”

افراد علاقه مند به این علت می تواند پیام های دستی به طور مستقیم از طریق دستی ناهار Facebook صفحه و یا در Instagram برای لینک به کمک مالی از طریق پی پال یا Venmo, او گفت:.

“یک دلار 5 دلار این مقدار از آنها می خواهید برای ارسال هر زمان که آنها آن را انجام دهد فراهم می کند بیشتر از ناهار برای پرستاران و پزشکان و کودکان و نوجوانان” او گفت:.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>