“این یک وضعیت غیر ممکن است’: نیازهای ویژه خانواده مبارزات بدون خدمات در طول همه گیر

Tammy کارول است که تا ساعت 5 هر روز صبح نه چون او سحر خیز, اما برای به دست آوردن برخی از کارهای انجام شده در لحظات آرام قبل از بقیه خانواده او از خواب بیدار.

او و شوهرش از خانه کار می کنند, حمایت از دختران خود را’ آموزش و ارائه پشتیبانی به تمام دختران که در غیر بیماری همه گیر جهانی دریافت خواهد بود به طور منظم نیازهای ویژه خدمات برای چالش های فردی آنها.

“هیچ کس گرفتن آنچه آنها نیاز دارند” کارول گفت. “این یک وضعیت غیر ممکن است.”

سه اسکس دختران انتقال به آموزش از راه دور در طول اقامت در خانه اما از آنجا که همه آنها نیاز به کمک دارید با ورود به دستگاه های خود را پدر و مادر مجبور به اولویت بندی یک فرزند بیش از یکی دیگر. “وجود دارد یک روز همه آنها تا به حال 10:00 نشست. گفتم سلام به همه دو تا از این بچه ها در حال رفتن به اواخر.'”

ساوانا خود را 17 ساله و مبتلا به اوتیسم است برخی از معلولیت های یادگیری و افسردگی شدید و اضطراب است. ایزابلا, 7, دارای ADHD خود تنظیم چالش ها و رفتار تکانشی. و ادیسون, 9, عمدتا ناشنوا و نابینا با یک بیماری تشخیص داده نشده است که بر تمام سیستم های خود را. هیچ کدام در حال دریافت خدمات به طور منظم حداقل از همه ادیسون که نیاز به یک مراقبت 24 ساعت در روز.

پس از خیره در روی صفحه نمایش برای آموزش و خدمات پشتیبانی با استفاده از Chromecast را برای پخش به تلویزیون ادیسون می تواند تا پایان خواب 18 ساعت متوالی.

“این هیچ مقدار از سهل انگاری آن را فقط کار نمی کند” کارول گفت: از راه دور یادگیری است.

مدارس شده اند حمایت از خود و خانواده و فراهم کردن دختران, فردی, برنامه ریزی آموزشی, اقامت, اما او گفت: آن را “مفید نیست اگر شما نمی توانید از آن استفاده کنید در یک دور فرمت.”

علاوه بر از دست دادن پرستاران و دستیاران و ادیسون را سفر هفتگی به بیمارستان کودکان بوستون دختران در حال از دست رفته بسیاری از خود درمانی است. آن را بیش از حد برای کارول و شوهرش را فراهم کند.

“آنچه که در حال حاضر سخت در حال حاضر سخت تر است.”

و با ادیسون وجود دارد خطر ایمنی.

“چگونه ما میخوام مطمئن شوید که ما را فراموش نکنید به او داروهای خود را قبل از ما به خواب رفتن چون ما بیش از حد خسته؟”

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>