‘آن را بسیار ترسناک به سرعت’: ویللیستن مرد مذاکرات در مورد نبرد با COVID-19

تاد تاونسند به عهده گرفت او شده است می خواهم مبارزه سرد برای روز. در ویللیستن پیمانکار و یک زن و شوهر از همکاران به حال علائم سرماخوردگی.

که تغییر مارس 28.

“من بیدار شد صبح روز شنبه” او گفت:, “و آن را مانند من در برخورد با قطار.”

او در صحبت با یک دوست بر روی گوشی و تا به حال یک نفس عمیق بکشید و پس از هر جمله. او در تماس بعدی شد به دکتر که توصیه می شود یک COVID-19 تست.

“آن را بسیار ترسناک بسیار سریع” تاونسند گفت.

او که آخر هفته بر روی نیمکت به سختی در حال حرکت است. “این احساس من تا به حال اجرا ماراتن فقط به بلند شدن و رفتن به حمام” گفت: Townsend, 38.

نتایج آزمون مارس 30 نشان داد او در COVID-19. سپس او احساس بهتر است. او بیشتر می ترسم برای همسر خود را به عنوان به خوبی به عنوان پدر خود را در South Burlington که دوره نقاهت بعد از سرطان است. تاونسند گفت: بسیاری از مردم او را برای تست شده اند و هیچ یک آزمایش مثبت برای COVID-19.

کروناویروس در ورمونت: چهار infographics که نشان می دهد گسترش coronavirus

کمک های غذایی: در اینجا منابع برای Vermonters در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“چهار هفته از اولین علائم من که در آن روز من احساس خوب و روز که من احساس می کنم پیش فرض ، هیچ روز که من احساس بزرگ و 100 درصد” تاونسند گفت. او به کارهای حیاط و باد تنفس سخت تعریق و درد و رنج سر و بدن درد.

او نوشت: در مورد تجربه خود را مارس 12 on Facebook.

“این یک نامحسوس چیزی که اگر شما نمی دانید که کسی که بیمار” تاونسند گفت: Burlington مطبوعات آزاد.

یک بازیگر و طراح در ورمونت, تئاتر, جامعه, تاونسند می خواستم برای کمک به دوستان درک نیاز به اجتماعی فاصله. او هشدار داد آنها را به هدایت روشنی از اطلاعات غلط پخش در رسانه های اجتماعی در مورد این بیماری است.

او نیز ارائه شده و امید است.

“من واقعا می خواستم مردم بدانند, ‘Yes, این, ترسناک, بله, مردم, مرگ,'” تاونسند گفت: “بلکه” من اینجا هستم, من زنده و من جان سالم به در برد.'”

تماس برنت Hallenbeck در 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>