ایسلا Vistans می خواهید یک کتابخانه — آنها در حال گرفتن یک دسته

های دولتی به ندرت شناخته شده بودن زیرک اما دو نوپای اشخاص — آیلا ویستا خدمات اجتماعی منطقه و Goleta کتابخانه سیستم — به نظر می رسد square-رقص بسیار خوبی به عنوان Goleta شورای شهر خواستار لحن. در روز سه شنبه ارائه شده با چهار گزینه برای صرف $200,000 که Assemblymember Monique Limon تا به حال امن برای خدمات کتابخانه در ایسلا ویستا شورای انتخاب گزینه 4¾.

به عنوان مدیر کتابخانه آلیسون خاکستری و کارکنان صحبت های آیلا Vistans در مورد یک کتابخانه آنها متوجه شدند که برخی می خواستم یک شعبه آنها می تواند تماس خود را (گزینه 3 در شورای کارکنان گزارش) در حالی که دیگران می خواستند یک کتابخانه تلفن همراه است که می تواند بازدید I. V. متنوع محله (گزینه 4). مثل همیشه پول بود پایدار و مشکل توجه داشته باشید در این گفتگو.

اما اسپنسر برانت رئيس جمهور از IVCSD در نظر دارد به شیرین گزینه اشاره کرد که آن موجود $25,000 به اجاره یک فضا است که او با هدف متقاعد کردن هیئت مدیره خود را برای ارائه به صورت 1 $در سال. “همکاری صرفه جویی خواهد شد در مورد $25,000 در امکانات, هزینه,” او گفت: مستقل, و اضافه کرد که این شهرستان در حال حاضر می دهد $7.80 کتابخانه هزینه برای هر یک از 26,000 ایسلا Vistans بالغ به یکی دیگر از $200,000 در بودجه برای ایسلا ویستا کتابخانه توابع.

جامعه اتاق CSD ارائه می دهد قادر خواهد Goleta کتابخانه به ارائه برنامه نویسی ایسلا Vistans گفت: آنها می خواستند: تعطیلات, تم, صنایع دستی, علم و مهندسی زمان داستان و فیلم و سواد شد و همه خواستار است. و با این کتابخانه در نظر دارد به جفت نوآوری مانند یک کتاب-تلوان ماشین آلات; 10 “کوچک” کتابخانه ها از جمله برخی از اسپانیایی-کتاب های زبان در متری و در گوشه و کنار خیابان و “پاپ آپ کتابخانه” دستگاه های که در آن کاربران می توانید دانلود کتاب الکترونیکی نشریات و بیشتر. یک موبایل ون یک گزینه محبوب است که سخت تر برای به دست آوردن می تواند بازدید بیشتر سایت ها و آوردن مواد به حداکثر تعداد نقاط خاکستری گفت: شورای.

حرکت تصویب به اتفاق آرا سه شنبه شب و خاکستری گفت که او آماده بود برای ارسال پیشنهاد اعطای روز بعد. خدمات ممکن است شروع به در اوایل پاییز ارائه شده COVID-19 تا شل گرفتن آن در تجمعات و بودجه تا کنون خوب است از طریق مارس 2022.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>