این است که نوجوان خود را در تلاش برای دریافت مجوز رانندگان در طول COVID-19 همه گیر? آنچه که در

جدید رانندگان نوجوان امیدوار به دریافت مجوز خود را ممکن است کمی استراحت به دلیل جدید کروناویروس همه گیر و نیاز به اجتماعی فاصله.

این گروه از وسایل نقلیه موتور در حال آمدن است تا با برنامه ریزی برای آموزش و تست این درایور جدید در حالی که حفظ COVID-19 کاهش اقدامات. به عنوان بخشی از این گروه خواسته است که یکی از الزامات — داشتن حداقل شش ساعت تمرین رانندگی در یک ماشین با یک مربی گواهی — چشم پوشی می شود برای دانش آموزان ثبت نام شده در آموزش رانندگان در حال حاضر.

“مدارس هستند در یک موقعیت برای ارائه آن قطعه خاص از آموزش” گفت: راهنمایی و رانندگی کمیسر واندا Minoli.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019.

راهنمایی و رانندگی نیاز نیست پشت-چرخ آموزش کامل رانندگان کلاس آموزش و به دست آوردن مجوز. این شرط از دولت هیئت مدیره از آموزش و پرورش است.

هیئت مدیره بود با توجه به این چشم پوشی در دیدار روز شنبه اما هیچ تصمیمی در عین حال اعلام شده است که از 5:30 p. m.

سایر موارد مورد نیاز هنوز هم نیاز به تکمیل شود

حدود 500 ورمونت دانش آموزان ثبت نام شده در آموزش رانندگان در ابتدای ماه ژانویه و می تواند شامل این معافیت با توجه به راهنمایی و رانندگی عملیات مدیر مایکل اسمیت.

دانش آموزان امید به دست آوردن مجوز خود را هنوز هم نیاز به دوره های یادگیری در کلاس درس که می توان انجام داد, آنلاین و همچنین نیاز به ورود 40 دقیقه از تمرین رانندگی با مجوز راننده. ده نفر از کسانی که ساعت مورد نیاز را در شب Minoli گفت.

چگونه است تست رفتن به محل کار ؟

این بخش هنوز در حال توسعه یک برنامه برای تست درایور در تلاش برای به دست آوردن مجوز یادگیرنده یا تاریخ مجوز اپراتور. همه تست شده است به تعویق افتاد چرا که همه راهنمایی و رانندگی و دفاتر بسته شده اند به طول COVID-19 گیر تحت سفارش توسط رژیم صهیونیستی. Phil اسکات.

اسمیت و Minoli گفت: آنلاین تست است که در میان گزینه های در نظر گرفته شده اما مشکلات وجود دارد که با این مدل است. برای مثال از آن دشوار خواهد بود برای تایید است که فرد مصرف این آزمون در واقع, دانش آموز, اسمیت گفت.

این بخش قادر به قرار دادن آن در زمان آزمون آنلاین Minoli گفت.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>