نژادپرستی مسئول مشکلات از آمریکایی های سیاه و سفید?

من شک دارم که آیا هر آمریکایی به دفاع از رفتار پلیس جورج فلوید که منجر به مرگ او شد. اما بسیاری از آمریکایی ها در حال حمایت از برخی از پاسخ به Floyd مرگ — شورش, غارت گستاخ اموال, تخریب, ضرب و جرح در پلیس و دیگر انواع ضرب وشتم توسط سفید پوستان و سیاه پوستان است.

تظاهر است که پلیس انجام می ایستد به عنوان ریشه از مشکلات است.

با توجه به NAACP از 1882-1968 وجود دارد 3,446 سیاه مردم را بدون محاکمه اعدام در دست سفید پوستان است. امروز, قتل توسط سفید پوستان و یا پلیس باید حداقل از نگرانی. در سال های اخیر وجود دارد که به طور متوسط 9,252 سیاه در سیاه قتل در هر سال است.

بیش از 35 سال گذشته است که ترجمه را به حدود 324,000 به قتل سیاه پوستان در دست دیگر ، تنها درصد کوچکی از سیاه پوستان کشته شده توسط پلیس. برای مثال در شیکاگو در این سال وجود دارد 414 قتل با مجموع 2,078 مردم شات. تا کنون در سال 2020 سه نفر کشته شده اند توسط پلیس و چهار نفر به ضرب گلوله کشته شدند.

منهتن موسسه محقق هدر مک دونالد گزارش می دهد که “یک افسر پلیس است 181/2 برابر بیشتر احتمال کشته شدن توسط یک مرد سیاه و سفید از یک غیر مسلح سیاه نر است که به کشته شدن توسط یک افسر پلیس است.”

جرم یک مشکل عمده برای بسیاری از جوامع سیاه اما چه مقدار از آن را می توان به علل چنین نهادی به نژادپرستی نژادپرستی نظاممند و سفید امتیاز?

مخرب ترین مشکل بسیار ضعیف سیاه و ساختار خانواده. کمتر از یک سوم از کودکان در زندگی دو پدر و مادر خانواده و مشروعیت می ایستد در 75 درصد است. “میراث برده داری” است که اغلب مورد سرزنش است. چنین توضیح معلوم می شود مزخرف محض هنگامی که یکی به بررسی تاریخ سیاه.

حتی در دوران برده داری که در آن ازدواج ممنوع شد سیاه ترین کودکان در زندگی بیولوژیکی دو خانواده پدر و مادر. پروفسور هربرت G. Gutman پژوهش در “سیاه و سفید خانواده در برده داری و آزادی 1750-1925” نشان داد که در سه چهارم از قرن 19, برده, خانواده, تمام, فرزندان همان پدر و مادر. در شهر نیویورک در سال 1925 85 درصد از خانواده ها بودند که دو پدر و مادر. در واقع “پنج در شش کودکان زیر سن شش سالگی زندگی می کردند با هر دو پدر و مادر.” در دوران برده داری و به عنوان اواخر به عنوان 1920 سیاه و سفید دختر نوجوان بالا بردن یک کودک بدون یک مرد در حال حاضر نادر بود.

یک سال 1880 مطالعه ساختار خانواده در فیلادلفیا نشان می دهد که سه چهارم از همه سیاه و سفید, خانواده ها بودند و خانواده های هسته ای. وجود دارد تنها تفاوت اندکی در ساختار خانواده بین گروه های نژادی است. درصد از خانواده های هسته ای بودند از: سیاه و سفید (75.2 درصد) ایرلندی (82.2 درصد) آلمانی (84.5 درصد) و مادری سفید آمریکایی (73.1 درصد). تنها یک چهارم از خانواده ها زن بودند به عهده دارد. زنان سرپرست خانواده در میان ایرلندی و آلمانی و مادری سفید آمریکایی ها به طور متوسط 11 درصد است.

با توجه به سال 1938 دانشنامه علوم اجتماعی تنها 11 درصد از کودکان و 3 درصد از سفید کودکان متولد شده بودند به unwed مادران است. به عنوان Thomas Sowell گزارش داد: “رفتن به یک صد سال از زمانی که سیاه پوستان بودند فقط یک نسل از برده داری پیدا کنیم که داده های سرشماری از آن دوران نشان داد که کمی بالاتر درصد از افراد بزرگسال از سفید بزرگسالان است. این واقعیت باقی ماند و درست در هر سرشماری از سال 1890 تا 1940.”

عدم حضور پدر در خانه مستعد به ابتلا کودکان به خصوص پسران به دانشگاهی شکست رفتار مجرمانه و مشکلات اقتصادی نه به ذکر است در بین نسلی تکرار معلولیت. اگر امروز ضعف ساختار خانواده است که یک میراث برده داری و سپس کسانی که چنین ادعا می کنند باید به ما بگویید که چگونه موفق شده است به جست و خیز نزدیک به پنج نسل به یک اثر.

وجود مشکلاتی از قبیل به شدت ضعیف آموزش و پرورش رکود اقتصادی و فقر است که تاثیر جامعه سیاه پوستان به شدت. من می خواهم کسی برای توضیح چگونگی تخریب مجسمه کریستف کلمب توماس جفرسون و مؤتلفه ژنرال راهنما سیاه شود. تخریب نمادهای تاریخ آمریکا ممکن است کمک به تسکین ناکامی تمام کسانی که سفید دانشجویان و استادان خود را نا امید 2016 انتخابات ریاست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مشکلاتی که مردم سیاه چهره را سفید و چپ پوشش برای ضد آمریکایی در دستور کار است.

Walter E. Williams یک استاد اقتصاد دانشگاه جورج میسون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im