یکی دیگر از Star Wars cantina آینده به دیزنی لند کهکشان لبه?

Oga مغازه خواربار یا مشروب فروشی یک رقیب جدید در Star Wars: کهکشان لبه و جدید Batuu نوار به نظر می رسد واقع در سمت راست در کنار درب اصلی کندو از تفاله و شرارت در منار مخروطی پاسگاه.

جدید “جنگ ستارگان: قصه از کهکشان لبه” واقعیت مجازی تجربه معرفی مکان های جدید و شخصیت های سیاه و سفید Spire پاسگاه در جنگ ستارگان سیاره Batuu تنظیم برای 14 هکتار زمین در دیزنی لند و دیزنی استودیوهای هالیوود.

“ما در حال رفتن به کشف و گسترش داستان سیاه Spire پاسگاه که شما می توانید در کهکشان لبه” ILMxLAB مدیر خوزه پرز سوم گفت: در یک ویدئو جدید برای “قصه های از کهکشان لبه.”

همچنین نگاه کنید: چرا در دیزنی لند 1 میلیارد دلار جنگ ستارگان زمین نیست یک مجسمه با وجود حضور و غیاب, تخت

دیزنی لند باقی مانده تا اطلاع ثانوی بسته میان COVID-19 بیماری همه گیر. دیزنی استودیوهای هالیوود در فلوریدا — صفحه اصلی به Batuu شرق — بازگشایی در ژوئیه 15.

جدید “قصه های از کهکشان لبه” از لوکاس فیلم را ILMxLAB در همکاری با والت دیزنی Imagineering تار خط بین دنیای واقعی پارک فانتزی و تصویری بازی hyperreality با آوردن Batuu و منار مخروطی پاسگاه به دنیای مجازی.

که begs سوال: می تواند در دنیای مجازی از قصه های از کهکشان لبه آورده شود به دیزنی لند و دیزنی استودیوهای هالیوود?

این یک خط که Imagineering به عمد به دنبال blur با twin Star Wars: کهکشان لبه مضمون اراضی در کالیفرنیا و فلوریدا. Imagineering مجموعه ای از ادغام Star Wars theme park زمین به کمیک ها و بازی های ویدئویی باعث این فیلم حق رای دادن و بالعکس. این امید بود که پارک سرزمین های آینده را تحت تاثیر قرار Star Wars داستان به همان اندازه به عنوان کسانی که کهکشانی قصه های تحت تاثیر پارک.

همچنین نگاه کنید به: رادیو Batuu پخش ستارگان موسیقی, اخبار و ورزش در دیزنی لند کهکشان لبه

لوکاس فیلم را ILMxLAB تیمی با Imagineering هنرمندانی که مشغول به کار در هزاره شاهین: قاچاقچیان اجرا جاذبه به منظور حفظ سازگار سبک بصری بین پارک و VR جهان است.

“مطابق با نگاه و احساس از کهکشان لبه هدف اصلی ما است” ILMxLAB ویژوال مدیر استیو Henricks گفت: در این ویدئو.

مفهوم هنر از Seezelslak مغازه خواربار یا مشروب فروشی از جدید Star Wars: قصه از کهکشان لبه واقعیت مجازی را تجربه کنند. (جنگ ستارگان)

جنگ ستارگان

جدید Batuu بار در Galaxy s Edge نام دارد Seezelslak مغازه خواربار یا مشروب فروشی اجرا شده توسط شش چشم ستاره جنگ بیگانه با تمایل برای جذب و یک رابطه عشق و نفرت با porgs.

مفهوم هنر برای “قصه های از کهکشان لبه” VR تجربه نشان می دهد Seezelslak مغازه خواربار یا مشروب فروشی واقع در کنار درب به Oga مغازه خواربار یا مشروب فروشی. یک پنجره باز در Seezelslak مغازه خواربار یا مشروب فروشی را نشان می دهد مشخص خفه شدن گراب کامیون مواد غذایی مانند کشتی فضایی از منوی view در بالای Docking خلیج 7 رستوران با دک-Ondar دن از آثار باستانی هدیه فروشگاه در پیش زمینه با توجه به مفهوم هنر.

همچنین نگاه کنید به: 3 جنگ ستارگان جشنواره فصلی از آمدن به دیزنی لند کهکشان لبه?

می تواند در دنیای مجازی از “قصه های از کهکشان لبه” پیش بینی توسعه آینده در دیزنی لند و دیزنی جهان با مضمون اراضی? وجود دارد استفاده نشده نمای فضا در دنیای واقعی کهکشان لبه فقط به حق Oga مغازه خواربار یا مشروب فروشی و همچنین در سراسر از پارک نوار.

آن را قطعا حس را به اضافه کردن یکی دیگر از مغازه خواربار یا مشروب فروشی به کهکشان لبه. Oga مغازه خواربار یا مشروب فروشی ثابت کرده wildly محبوب با رزرو جامعی روز و حتی چند هفته در پیش است. کهکشان لبه cantina شده است یک ماشین پول نقد برای دیزنی به عنوان هسته سخت جنگ ستارگان طرفداران پرداخت 18 دلار برای بیگانه کوکتل 45 دلار برای سوغات لیوان و 85 دلار برای کلکسیونی آبجو پرواز.

می تواند یک رقیب جدید به Oga مغازه خواربار یا مشروب فروشی روزی پاپ آپ بعدی درب ؟ این داستان سرایی دانه کاشته شده در “قصه های از کهکشان لبه” اجازه می دهد فقط برای یک رقابت.

یک ویدیو پیش نمایش “قصه های از کهکشان لبه” ارائه می دهد یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن در چه Seezelslak مغازه خواربار یا مشروب فروشی می تواند مانند نگاه. U-شکل نوار پر از عروق بزرگ برای توزیع interstellar کوکتل. Seezelslak خرج می کند روز خود را در منفور نوار shooing دور زیبا اما nettlesome porgs که محل تاخت و تاز کرده اند.

همچنین نگاه کنید به: مرکز شهر دیزنی ممنوع ماسک با دریچه های مش یا سوراخ

نوار صاحب یک شش چشم Azumel درست مثل بیگانه که بازی sabacc با هان سولو و Lando <url> در سال 2018 “انفرادی” فیلم است.

Seezelslak دهی VR تجربه “شنبه شب زنده” فارغ التحصیلان Bobby Moynihan, است که کمی خشن در اطراف لبه و کمی kooky.

“او خود زندگی” ILMxLAB شرکت سرب انیماتور Kishore Vijay گفت: در این ویدئو. “او یک بیت از یک حلقه. او نمونه بیش از حد از خود کالا است.”

مفهوم هنر از Seezelslak مغازه خواربار یا مشروب فروشی از جدید Star Wars: قصه از کهکشان لبه واقعیت مجازی را تجربه کنند. (جنگ ستارگان)

جنگ ستارگان

طبیعی متولد قصه اسباب سرگرمی او چند مراجعان با داستان در مورد هزاره شاهین لنگر انداخت فقط در خارج از نوار.

“او واقعا به شما می دهد یک دروازه ورود به دنیای کهکشان لبه” ILMxLAB ارشد, تهیه کننده الهام فینلی گفت: در این ویدئو.

همچنین نگاه کنید به: “شاهزاده خانم و قورباغه” ستاره Anika Noni Rose می خواهد دیزنی لند برای ساخت تیانا کاخ رستوران

جدید “جنگ ستارگان: قصه از کهکشان لبه” واقعیت مجازی تجربه منتشر خواهد شد بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de