دانشجویان بین المللی نمی خواهد در صورت اخراج به عنوان دولت معکوس بحث سیاست

پس از بیش از یک هفته از نگرانی در مورد وضعیت خود در این کشور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید که دانشجویان بین المللی را مجاز به اقامت در ایالات متحده حتی اگر آنها تمام کلاس های آنلاین rescinding یک تصمیم توسط دانشجو و بازدیدکننده تبادل اطلاعات برنامه (SEVP) اعلام کرد اوایل هفته گذشته است.

آخرین پنج شنبه, SEVP گفت: دانشجویان بین المللی که در حال بدست گرفتن تمام کلاس های خود را آنلاین مورد نیاز خواهد بود به ترک کشور است. به طور معمول بین المللی دانش آموزان مجاز به یک بار دوره کامل آنلاین, اما این محدودیت بودند سست این بهار که کالج ها تخلیه دانش آموزان خود را به خاطر رمان coronavirus.

اعلام این خبر از ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) آمد و به عنوان مدارس در سراسر کشور برنامه ریزی شده تمام یا بخشی از آنلاین ترم.

تقریبا تمام دانشگاه ورمونت اعلام کرده بود در شخص و یا ترکیبی مدل برای ترم پاییز اما تحت اولیه یخ دستورالعمل وجود دارد هنوز هم خطرات است. اگر مدارس به حال انتقال به سرعت در حال از یادگیری به عنوان آنها در بهار و یا اگر یک دانش آموز شد برنامه ریزی برای زندگی در دانشگاه اما در تمام کلاس های خود را آنلاین و آنها را به خطر انداخته “شروع رسیدگی به حذف” با توجه به دستورالعمل.

دستورالعمل جدید: دانشجویان مواجه خواهد شد COVID-تبدیل ترم در ورمونت

شهریه کالج: تماس برای شهریه کاهش رشد به عنوان دانشگاه های طرح ترکیبی آنلاین در کلاس های حضوری در قیمت کامل

دانشگاه ورمونت (UVM) ثبت نام 566 دانش آموزانی که می توانست تحت تاثیر این تصمیم. Middlebury College گزارش داشتن 278 دانشجویان بین المللی در پاییز گذشته و چاپلین کالج اعلام کرد که خود را تحت تاثیر جمعیت بود 26.

آرتور Martins یک Middlebury دانشجوی بین المللی از برزیل گفت که تصمیم گیری اولیه در سمت چپ او و دیگر اعضای جامعه بین المللی احساس نادیده گرفته شده است.

“به عنوان یک دانشجوی بین المللی شما به طور مداوم یادآوری است که شما بخشی از جامعه” مارتینز گفت. برای او بازگشت به Middlebury تنها گزینه به دلیل تکیه بر سلامت روان منابع در کالج است که او نمی باید دسترسی به در خانه.

مارتینز بود به خصوص نگران است که اگر دانش آموزان دیگر پیروی نمی, دانشکده سلامت ایمنی و دستورالعمل های پس از آن وجود دارد می تواند خطر شیوع و تخلیه و دانشجویان بین المللی می شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر و مجبور به ترک کشور شده است.

“ما می خواهیم به همه اعتماد اما ما احساس آسیب پذیر, در حال حاضر,” او گفت: قبل از برگشت از تصمیم گیری است.

دانشجویان بین المللی که بازگشت به برخی کشورها همچنان به صورت مانع از ممنوعیت سفر.

کالج ها و قانون گذاران در زمان اقدامات به تلاش برای معکوس کردن الزامات ورمونت مدارس امیدوار است که برنامه های آنها در حال حاضر در محل اجازه می دهد دانش آموزان به ماندن در کشور است.

چگونه ورمونت دانشگاه در پاسخ به این حکومت ؟

UVM, چاپلین, کالج سنت مایکل, کالج, Middlebury College و دیگران همه برنامه ریزی یک ترم با هر دو در فرد و کلاس آنلاین ارائه با گزینه ای را برای دانش آموزان برای یادگیری به طور کامل آنلاین در صورتی که مایل.

“هر گونه تلاشی باید برای اطمینان حاصل شود که UVM دانشجویان بین المللی که در آمریکا مجبور به ترک” یک بیانیه از این دانشگاه گفت.

UVM دفتر بین المللی آموزش و پرورش خواسته رؤسای مدیران و بخش صندلی به یاد داشته باشید در حالی که ساختار دوره های خود را که دانشجویان بین المللی تا به حال به ثبت نام در حداقل یک فرد در کلاس.

Middlebury دعوت کرده است تا همه دانش آموزان به دانشگاه و کالج اعلام کرد که دانشجویان بین المللی را نداشته اند در معرض خطر اخراج از کشور به عنوان طولانی به عنوان آنها را برای ثبت نام حداقل یک فرد در کلاس.

“در آن موارد که در آن یک دانش آموز قادر به دیدار با الزامات مورد نیاز برای عمده خود را و یا برنامه نیاز با کلاس های حضوری ما آنها را تشویق به کشف گزینه مستقل از مطالعه دروس” یک اطلاعیه از دفتر رئیس جمهور گفت:.

چاپلین کالج گفت مدل خود را برای آینده ترم “فلکس-ترکیبی” را واجد شرایط تقریبا تمامی دانشجویان بین المللی برای اقامت در این کشور تا به حال این قانون گرفته شده اثر است.

“ما در حال کار با چند تن از دانشجویان ما در خارج از ایالات متحده خواهد شد که نیاز به تصمیم می گیرید که آیا برای سفر به ایالات متحده و یا خطر فسخ خود را از وضعیت حقوقی به منظور چاپلین کلاس از کشورهای خود” یک بیانیه از رئیس جمهور بنیامین Ola. Akanda گفت.

لورن Sterritt جمهور از سنت مایکل دانشکده گفت: این دانشکده به کار از نزدیک با دانشجویان بین المللی به اطمینان حاصل شود که برنامه های خود را هماهنگ.

Middlebury پیوست هاروارد و MIT طرح دعوی در دادگاه است که معکوس تصمیم

هاروارد و MIT افتتاح طرح دعوی در دادگاه فدرال در بوستون هفته گذشته در برابر تصمیم و بیش از 200 دانشگاه های سراسر کشور ثبت Amici Curiae مختصر (یک سند قانونی نوشته شده توسط non-در صورتی که سرمایه گذاری در نتیجه) در حمایت از این حرکت, Middlebury College در میان آنها است.

ورمونت پیوست 16 دیگر ایالت و ناحیه کلمبیا در این هفته در یک طرح دعوی در دادگاه در برابر وزارت امنیت داخلی این استدلال که این قانون جدید بود بی رحمانه و غیر قانونی.

کالج ها از جمله سنت مایکل چاپلین و اعلام کرد همکاری خود را با سناتور پاتریک لیهی D-Vt., که کمک به تولید یک نامه نوشته شده با سایر سناتورها و نمایندگان اصرار یخ به برداشت محدودیت.

بلافاصله پس از اعلام این دستورالعمل از یخ و قبل از دانشگاه گرفته بود اقدام استادان زمان به توییتر و دیگر رسانه های اجتماعی اعلام کرد که آنها را در فرد مستقل مطالعات بین المللی دانش آموزان اجازه می دهد تا آنها را به ماندن در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net