نیت برای خرید قوی هستند با خریداران خانه اولین بار

با شواهد اعتماد به نفس در بازار املاک و مستغلات در حال افزایش است وجود دارد نشانه اولین بار خانه خریدار قصد خرید دارند و نه منحرف می گوید فیل Soper, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Royal LePage.

“ما شاهد نیت طریق Environics مطالعه که Genworth را در ماه های فوریه و مارس ما در بر داشت نیت به خرید هستند می گوید:” Soper. “آنها پرسید: اگر آنها قصد خرید در سه ماه, شش ماه به 12 ماه و دو سال و نیت و نمی لغزش از فوریه تا مارس. جالب است قصد مردم به خرید کمتر از 20 درصد پایین افزایش یافته است مادی بنابراین تئوری من درست مثل سال 2009 وجود خواهد داشت بیش از اندازه علاقه از اولین بار خریدار خانه است.”

اولین بار خریداران مهم برای موفقیت در بازار مسکن.

“هنگامی که شما به بازار به عنوان یک خریدار خانه اولین بار, شما لازم نیست که یک خانه را به فروش برساند بنابراین شما در حال ایجاد عدم تعادل بیشتر به نفع فروشندگان بنابراین شما propping تا قیمت و حتی بیشتر بنابراین اگر ما رشد برای اولین بار صاحب خانه بخش است که انجام خواهد شد و حتی بیشتر برای سرپا نگه داشتن قیمت ها می گوید:” Soper. “انتظار ما این است که قیمت نرم خواهد شد در مهمترین اقامت در خانه داشتیم که هنوز هم در جای خود در انتاریو و کبک و به عنوان کسانی که در حال منتشر شده در سراسر کشور به عنوان آنها شده اند در این استان ساسکاچوان و آلبرتا. که تعادل ما بین خریداران و فروشندگان را نگه دارید و خطر حق بیمه است که خریداران خواستار در طول مستند زمان شروع به پراکنده.

“چشم انداز ما برای سال است که قیمت ها را تا پایان اساسا مسطح و یا تا یک درصد در سراسر کشور. ما حدود سه درصد نرمی در کلگری و در مورد همان در ادمونتون. ما شاهد افزایش قیمت کمی در ونکوور و تورنتو است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>