اهل بیت از شهرستان لا مقتول در زندان

مقامات در حال تحقیق در مورد مرگ کرن ولی دولت, زندان, زندانی که به اتهام قتل سه همکار زندانی که قربانی شد زمان خدمت برای ارتکاب جرم در لس آنجلس.

رابرت Beltran, 50, بود حمله حدود 7:50 صبح جمعه با توجه به وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی.

“اصلاح افسران در پاسخ هنگامی که زندانیان چارلز Garibay رافائل ناوارو و Guillermo ناوارو شروع به حمله به Beltran با اهل بیت-تولید سلاح را به عنوان او خارج شد همراه خود را در مرکز یک” با توجه به CDCR بیانیه. “افسران شفاهی دستور داد آنها را به توقف اقدامات خود را بدون انطباق نیاز به استفاده از عوامل شیمیایی که quelled حمله.”

محققان بازیافت چهار زندانی-تولید سلاح در صحنه جرم به CDCR گزارش شده است.

Beltran دچار چند زخم چاقو به سر او پشت قفسه سینه و شکم و, درگذشت یک بیمارستان در حدود دو ساعت پس از آن CDCR گزارش شده است. او زندانی پس Oct. 20, 1989 و در خدمت یک عمر با امکان آزادی مشروط اقدام به قتل درجه دوم و آدم ربایی, دولت, اصلاحات, مقامات گفت.

Garibay, 34, آورده بود به Kern County, زندان, در جولای 17, 2007, به خدمت 46-سال حبس برای حمله با یک نیمه اتوماتیک اسلحه گرم در صلح افسر تلاش carjacking و اقدام به قتل درجه دوم. در سال 2017, او با توجه به چهار سال حبس برای در اختیار داشتن/ساخت سلاح های مرگبار توسط یک زندانی.

رافائل ناوارو, 32, وارد زندان در 13 مارس 2008, برای خدمت به 25 سال حبس برای درجه دوم سرقت مسلحانه با باند پیشرفت است. او همچنین دارای دو در زندان محکومیت جنایت را در سابقه خود را از شهرستان کرن: یکی که به دست آورده او را به دو سال حبس در سال 2013 برای در اختیار داشتن یک کنترل مواد مخدر در زندان/زندان و چهار سال حکم صادره در سال 2019 برای حمله توسط یک زندانی با یک سلاح مرگبار و یا مجبور به احتمال زیاد برای تولید بزرگ بدن آسیب.

Guillermo ناوارو, 38 منتقل کرن دره زندان از لس آنجلس در اوت. 23, 2007, برای خدمت به یک زندگی-با-حکم آزادی مشروط برای قتل درجه اول.

در این زندان خدمات تحقیقاتی واحد و کرن شهرستان کلانتر دفتر در حال بررسی مرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>