مستقل لیگ به جای بیس بال لژیون آمریکایی در ورمونت در این تابستان

خیره کردن یک سال بدون زمین بیس بال مربیان در سراسر کشور باید آمد تا با یک راه برای یک فصل بعد از همه.

ورمونت تابستان لیگ بیس بال است و آماده به کشتی سوار در یک تقریبا یک ماهه شروع فصل ژوئیه 1. مستقل لیگ در نظر گرفته شده است برای پر کردن جای خالی سمت چپ توسط مارس لغو این سال American Legion فصل بیس بال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما سعی می کنیم به این بچه ها فرصت بازی گفت:” تیم Albertson مربی S. D. ایرلند تیم ملی.

“تمام چیزی است که واقعا هیجان انگیز,” او گفت:.

13 تیم لیگ ویژگی های شش تیم در شمال ورمونت و هفت در جنوب نیمی از دولت است. آنها بازی خواهد کرد در هر نقطه از 15 به 18 بازی قبل از گام گذاشتن در یک واحد-حذف مسابقات در پایان ماه.

بیشتر: ورمونت 2020 American Legion فصل بیس بال لغو شد با توجه به COVID-19 همه گیر

لیگ تشکیل شده است از یک ده سنتی لژیون برنامه و یک تیم جدید مستقر در منچستر.

پنج لژیون جوخه — Franklin County, Addison County, OEC پادشاهان رندولف و کوه منسفیلد — ملحق نشده به دلایل مختلف.

لیگ را اولویت شماره 1 است که برای به حداکثر رساندن ایمنی برای کسانی که “در حالی که اجازه می دهد بازیکنان محلی به بازی بازی است که آنها را دوست دارم” با توجه به لیگ برتر وب سایت.

“هر کسی در زمینه خانواده و اعضای خانواده آنها می خواهند برای محافظت از” گفت: Albertson که همچنین مربیان دره چاپلین اتحادیه تیم دبیرستان. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که همه گرفتن آنچه آنها نیاز دارند و آنها امن و هنگام انجام آن است.”

بیشتر: “آنها هیجان زده بودند.’ تغییرات در زندگی برای CVU مربی خانواده بدون بیس بال

ورمونت محدودیت در ورزش تماس برای “همه بازیکنان و مربیان و مقامات و کارکنان و تماشاگران باید یک پارچه صورت پوشش در اختیار خود مورد استفاده قرار گیرد به عنوان لازم است که فاصله فیزیکی اقدامات دشوار است برای حفظ.”

دولت پیش بینی اجازه می دهد اینتر-تیم ملی بازی شروع ژوئیه 1.

بیشتر: کروناویروس در ورمونت: کمی در لیگ, باشگاه فوتبال بازی انتظار بازی در میان همه گیر

Albertson گفت: تیم خواهد انجام غربالگری و به حداکثر رساندن فاصله تلاش و همچنین به دنبال دیگر قابل استفاده دولت ملی و دستورالعمل های ایمنی و بهداشت مربوط به گسترش coronavirus. در میان برنامه ریزی شده چین و چروک: توپ بیسبال را بازی خواهد شد توسط تیم دفاعی و نمی توان به کار گرفته شده توسط داوران به عنوان است که معمولا مورد.

قوانین دیگر در مورد این بازی مانند حسن نیت ارائه میدهد دونده و اجباری دوره های استراحت برای کوزه را پایبند به بیس بال لژیون handbook.

“ما خوش شانس خواهد بود اگر ما به کسی بیش از 45 (رزین) برای چند هفته اول به دلیل من نمی خواهم به کسی صدمه دیده است. بسیاری از بچه ها فقط به سختی برداشت و توپ در سه هفته گذشته,” Albertson گفت. “ما در حال ترک مقدار زیادی از مسئولیت به مربیان.”

این تابستان علائم فقط چهارم زمان دولت برگزار شد an American Legion مسابقات پس از آن برای اولین بار در سال 1928. آخرین بار این اتفاق افتاده بود 1945 زمانی که ورمونت رفت و سه سال راست بدون crowning یک قهرمان در طول جنگ جهانی دوم است.

برتلبرو پست 5 بود حاکم لژیون قهرمان برنده این عنوان برای دومین بار در چهار سال.

محدودیت های مالی شد رئیس در میان دلایلی که رهبری دولت آمریکا لژیون رهبری به لغو آن تابستان فصل بیس بال. برخی از پست ها که تیم پشتیبانی در حال حاضر برنامه ریزی برای قراضه برنامه های خود را برای این فصل بدون سالن باز به حمایت از آنها.

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im