افزایش حداقل downpayment خواهد تاثیر منفی اقتصاد

اوان Siddall, رئيس جمهور و مدیر عامل Canada Mortgage and Housing Corporation (CMHC) است شوکه املاک و مستغلات ناظران با حداقل دو دیدگاه در مورد کانادا بازار مسکن.

صحبت به مجلس عوام کمیته مالی در مارس 19, Siddall گفت CMHC است و پیش بینی کاهش قیمت خانه به طور متوسط نه به 18 درصد بیش از 12 ماه آینده.

او همچنین گفت: 10 درصد حداقل downpayment به جای فعلی حداقل پنج درصد را ارائه خریداران خانه اولین بار یک کوسن در برابر ضرر و زیان ممکن است.

نظرات گرفتار خودی صنعت خاموش نگهبان برخی خواستار آن غیر مسئولانه است.

فیل Soper, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Royal LePage, با استفاده از کلمه ای دیگر.

“بسیاری از مردم متعجب و متحیر شده توسط CMHC بیانیه زیرا اگر شما به یاد آنها تاخیر در پیش بینی خود را در پایان سه ماهه اول گفت:” ما نمی به اندازه کافی داده بنابراین ما نه پیش بینی.’ Royal LePage آورده پیش بینی ما در پایان سه ماهه اول و در آن زمان Siddall گفت: قیمت نمی یابند تا 2022, می گوید:” Soper. “این یک اتفاقی نظر وجود دارد هیچ داده ای وجود نداشت حمایت از استدلال به طور موثر از آن سر از کانادا دولت فدرال آژانس مسکن و پس از آن برخی از تصادفی شهروند ساخت این بیانیه است.

“در حال حاضر ما سریع به جلو به هفته گذشته دوباره کاملا تهاجمی بیانیه آژانس که در محل قرار داده برای حمایت از مردم توانایی خرید خانه. آن را به وضوح مشاهده است که مردم باید خود را کمتر در خانه; این تنها نتیجه شما می توانید قرعه کشی.”

ترس است که صاحب خانه می بینید که اظهارات و تقلا به فروش خانه های خود. یک افزایش بزرگ در لیست خواهد افسرده میانگین قیمت ساخت Siddall نظر یک پیشگویی و نه فقط برای مسکن.

“چالش من با اظهارات خود را فراتر از مسکن می گوید:” Soper. “اگر مردم در زمان بیانیه خود در تیتر سطح و دیدم سر از CMHC خواستار شد قیمت ها به پایین تقریبا 20 درصد آنها فکر می کنم آن را واقعا عجیب و غریب بیانیه. شما باید به عقب برگردید به دهه هشتاد به دیده می شود سقوط قیمت آن بسیار است. اگر شما حفاری به جزئیات وجود دارد مدلسازی و آن یک مورد شدید, نمی رود, مورد, اما هنوز هم پرتاب می کند که نوع شماره یک تنظیم مجدد ارزش مسکن در کانادا سهام و که می تواند به عنوان یک عمل واقعی کشیدن در بهبود بازار مسکن.”

به عنوان Soper یادداشت CMHC تنظیم نشده حداقل downpayment مورد نیاز برای خرید خانه و دریافت بیمه. که تصمیم گیری ساخته شده است توسط وزارت امور مالی.

“به پیشنهاد عموم downpayments باید دو, در حالی که پیش بینی قیمت بزرگ قطره می تواند دیده می شود به عنوان یک تلاش برای جلوگیری از بهبود بازار مسکن است که بسیار عجیب و غریب به آن منبع می گوید:” Soper. “چالش من با این گسترده تر در شرایط اقتصادی است, به اعتقاد من, در بازار مسکن و هزینه های مصرف کننده است که رانده شده از آن و وجود دارد بسیاری از فرعی منافع اقتصادی است که رشد در مسکن spinoffs — شما باید باغبانی, صفحه اصلی بهبود املاک و مستغلات و خدمات حقوقی محرک نقاشی — خانه فروش معامله باعث یک قایق تمام دیگر هزینه های مصرف کننده. اگر شما نگاه کنید در سال 2009 پست بزرگ-رکود اقتصادی بهبود آن مسکن است که آیا بلند کردن اجسام سنگین و پس 2015, املاک و مستغلات شده است بزرگترین تکه از اقتصاد کانادا. اگر شما نگاه کنید در بخش انرژی و بخش املاک و مستغلات آن را بسیار نزدیک اما املاک و مستغلات است که کمی بزرگتر و از آن شده است از ارزش نفت کاهش یافته و در پایان سال 2014.”

از دو نظر Soper بزرگترین نگرانی بالقوه از 10 درصد downpayment.

“در این بیانیه از قطره قیمت خواهد شد برخی از, تاثیر, اما به اندازه کافی معتبر پیش بینی از جمله بانک مرکزی کانادا از جمله بانک های بزرگ از جمله سلطنتی LePage که شمارنده نظرات که من فکر می کنم اظهارات خود را نزدیک به 20 درصد کاهش قیمت ممکن است به عنوان رد شدید,” او می گوید. “دو برابر شدن downpayment مورد نیاز برای مالکیت خانه را فوری تاثیر منفی بر بهبود اقتصادی.”

این مهم است برای کانادایی ها به می دانم که وجود دارد بسیاری دیگر از کنترل و توازن در محل برای محافظت از آنها را از گرفتن بیش از حد قوی تر می گوید Soper.

“اولا این وام تست استرس. اگر شما نمی توانید ثابت کند که شما می توانید یک وام مسکن است که در واقع بسیار بزرگتر از یکی از شما در حال رفتن به خرید در خرده فروشی شما نمی خواهید برای دریافت یک وام مسکن,” او می گوید. “در مرحله دوم وجود دارد از لحاظ تاریخی نرخ بهره پایین و نگرانی در مورد کاهش قیمت ها نه تورم برای میان مدت تماس با آن بعد از دو یا سه سال است. آن را بسیار بعید است نرخ بهره خواهد بود اما هر چیزی در طول تاریخ کم و در نهایت آن را به وام دهندگان خود را که به نگرانی بزرگ است. آنها نه تنها تأیید کسی که از آنجا که آنها می توانید آنها تأیید کسی که آنها می خواهند قادر به پرداخت آن و ترجمه به دراز مدت مشتری بانک. بنابراین شما به یک سری از اقدامات در محل برای مدیریت خطر و بدون دو برابر downpayment مورد نیاز است. ساختاری و به ویژه در این مرحله آن دسته از اقدامات به نظر می رسد محتاطانه راه رو به جلو است.”

و دوباره Soper کلمه برای نظرات.

“ما ثابت موتور بهبود اقتصادی و رئیس آژانس مسکن و بیانیه های عمومی است که می تواند مانع به طور کلی بهبود اقتصادی” او می گوید. “این مگس در چهره میلیاردها دلار از حمایت دولت فدرال پمپاژ به اقتصاد را به دنبال بازیابی پست-مستند.

“آن را گیج کننده آن را بسیار گیج کننده است و من فکر می کنم به طور بالقوه آسیب رساندن به اقتصاد به طور کلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>