در میان coronavirus UVM مرکز پزشکی furloughs 450 اما اجتناب دائمی کاهش شغل

دانشگاه ورمونت پزشکی مرکز furloughed حدود 450 کارکنان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما تا کنون نه قطع هر شغل به طور دائم.

دکتر استفان Leffler رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت: جمعه این بیمارستان شده است furloughing کارکنان از اوایل ماه مارس. او گفت: اخیرا کردند متوجه رفت و به پرستاران در بخش مراقبت ويژه که در آن COVID-19 بیماران درمان می شوند.

برای اولین بار در 10 هفته Leffler گفت: مرکز پزشکی هیچ COVID-19 بيمار و تعداد بيماران مبتلا به این بیماری شده است در تک رقمی به مدت سه هفته.

“ورمونت انجام یک کار بزرگ در موج اول (از COVID-19) مشغول به کار در یک هماهنگ مد” Leffler گفت. “Vermonters در زمان به قلب آنچه لازم بود.”

Furloughs محدود به 10 هفته با توجه به Leffler با کارکنان حفظ سلامت خود منافع و مزایای دیگر. برخی از مردم در حال کاهش ساعت, در حالی که دیگران در حال استفاده از زمان پرداخت کردن, او گفت:. برخی از furloughs تمام وقت, در حالی که دیگران جزئی هستند.

“آنها هنوز متصل به سازمان” Leffler گفت. “ما امیدوار به آنها را به عنوان ما حجم بازگشت.”

حدود سه چهارم کامل

مرکز پزشکی بود که در 72 درصد از ظرفیت خود را در روز جمعه. قبل از COVID-19 بحران آن معمولا بیش از 90% کامل با توجه به Leffler.

“Furloughing کارکنان ما این است که واقعا یک راه برای تنظیم ما نیروی انسانی برای پاسخگویی به این حجم از مردم ما خدمت” Leffler گفت.

دانشگاه ورمونت شبکه بهداشت و درمان که شامل مرکز پزشکی و بیمارستان ها در ورمونت و شمال ایالت نیویورک اعلام کرد ممکن است 1 آن مواجه شد “سرسام آور درآمد از ضرر و زیان” از حدود 152 میلیون در سال به دلیل COVID-19 باعث کاهش حقوق و دستمزد و استخدام یخ.

شبکه بهداشت لغو اعمال جراحی الکتیو و روش در 17 مارس که کمک به آن ضرر و زیان مالی. سه روز بعد در 20 مارس رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات رسمی ساخته شده برای تمام حالت تعلیق تمام اعمال جراحی الکتیو و روش.

در یک کنفرانس خبری برگزار شده توسط برلینگتون شهردار Miro Weinberger در مارس 1, Leffler گفت: این بیمارستان از دست دادن حدود 1.1 میلیون دلار در هر روز به عنوان یک نتیجه از تعلیق اعمال جراحی الکتیو و روش.

“که بخش عظیمی از کسب و کار ما چگونه ما نگه داشتن همه چیز را در رفتن” او گفت:. “ما همچنین صرف دلار قابل توجهی در حال آماده شدن برای افزایش (در COVID-19 نفر).”

Leffler تخمین زده است که تا پایان ماه مارس به مرکز پزشکی از دست داده بود بیش از 30 میلیون دلار است و پیش بینی از دست دادن بیش از 85 میلیون دلار در پایان سال مالی در اکتبر. 1.

‘COVID-19 بخشی از آنچه که ما انجام’

در مه 4, رژیم صهیونیستی. اسکات گفت: برخی از اعمال جراحی الکتیو و روش می تواند رزومه از جمله درمانگاه بازدید و تست تشخیصی. اسکات گفت: بیمارستان ها نیز می توانند رزومه سرپایی جراحی و روش های است که باید حداقل تاثیر بر روی تخت بیمارستان بستری ظرفیت شخصی و تجهیزات حفاظتی سطوح.

“حجم در حال آمدن است به عقب کمی سریعتر از ما انتظار می رود” Leffler گفت. “این نشانه خوبی است که مردم را به بازگشت به کار به زودی.”

Leffler گفت: بیش از 200 نفر شده است “مستقر,” گرفتن نقش های دیگر در سراسر سازمان است. یک مثال خواب تکنولوژیست که در حال کار به عنوان یک COVID-19 علامت غربال در بیمارستان ورودی.

کارکنان مستقر در ادامه به دریافت عادی خود حقوق حتی اگر شغل آنها در حال انجام پرداخت کمتر Leffler گفت.

بیمارستان سخنگوی آنی Mackin گفت: در یک ایمیل به برخی از این کارکنان مستقر در منعکس کردند اعداد و برخی از آنها نیست. او گفت که از روز شنبه 70 نفر از کارکنان در حال بازگشت به واحد خود را از نقل و انتقال و 50 بازگشته اند از کردند.

“ما در حال ساخت یک آینده که در آن COVID-19 بخشی از آنچه که ما انجام می دهیم” Leffler گفت. “این بخشی از دلیل ما furloughing مردم و نه مصرف دائمی تر عمل است. ما انتظار داریم به مردم را به کار در حالت عادی. ما انتظار داریم به مشغول مراقبت از بیماران در یک شیوه ای امن در حالی که هنوز هم در برخورد با COVID-19.”

تماس دن د Ambrosio در 660-1841 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @DanDambrosioVT. این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de