بیادگار: الیاس هانا: 1944-2020

زمانی که این جوان فلسطینی شاعر الیاس هانا فرود در ایسلا ویستا آن را در طول زمان تخمیر یک دوره زمانی که UCSB دانش آموزان آویزان پوستر از یک ماه رو مائو در بالای تخت خود را. در خیابان میان گاز اشک آور و دود دود از سوختن بانک و گلوله ما شاهد شاعران در واقع وضع. و حال اذعان کرد. پس از سانتا باربارا نشت نفت یک روز صبح ایسلا ویستا از خواب بیدار شد به نسخه هایی از گری اسنایدر چریکی حمله کربن اقتصاد است. خود را “اسموکی خرس سوترا” تا به حال به طرز مرموزی محقق, یش به هر قطب تلفن. شعر را پرانتز در آخرین خط هنوز هم به عنوان DNA آن: “(ممکن است تکثیر و رایگان برای همیشه لطفا برای).”

عکس: حسن نیت ارائه میدهد به عنوان نام نشان می دهد این جوان فلسطینی شاعر الیاس هانا بود درهم به خدا و به طوری که به طرز مرموزی در مخلوط grand بخشهایی از عشق خود را با عمل گرایی — که شامل بابا را Falafels در ایسلا ویستا.

تعداد کمی از مائوئیست ها انتخاب کرده پردیس به دلیل نزدیکی آن به مناطق کوهستانی جایی که آنها خواب از محو شدن به تپه ها به شکل اردوگاه های پایه برای شروع عملیات چریکی عملیات. این دانشجویان هر چند مطالعه در کنار دیگران رنج می برد که از نوع دیگری از شعر است. ما کشت smug اهانت نسبت به کسانی که سالی روح خود را در برخورد با هر گونه مشکل خود را در آن سطح — گوجه فرنگی به-ماه-به. نشسته در بالای تاتامی sipping چای سبز ما بیشتر گرفته با برخی از سلسله تانگ از شاعران با مائو. ما به خصوص تحسین یک شراب-جوشانده همکار که می خواهم غرق در یک دریاچه در حالی که تلاش برای در آغوش ماه کامل را بازتاب. مانند او ما مایل بودند از کوه. مثل او تصور ما است که ما زهد پنهان در میان قله های ناهموار. که در سراسر توخالی دره تن از ما فلوت و zithers سوراخ مه. که ارواح ما و درونی ارواح از کوه ها و رودخانه ها communed نورانی در سکوت. که تشخیص تن از ما zithers و فلوت انعکاس از طریق grottoes, گوزن, flocked به ما زدن, آجیل کاج از کف دست ما مالش گردن خود را در برابر تنه معطر سنبه lisping به ما در زبان مادری خود.

شاعر بودن زمانی که الیاس وارد او با ما. و او به ما آموخت شعر از سادگی شعر همه چیز است. در حالی که گرایش ما بیشتر بود زیبایی, او, به عنوان نام نشان می دهد, بود, درهم خدا و پس مرموزی مخلوط در گرند بخشهایی از عشق خود را با عمل گرایی. جزئیات کمی. این مواد در مادر خود دستور فلافل. عشق و کیفیت او مخلوط به هر فلافل پدید آمده است که از آشپزخانه خود را در بابا را Falafels (در حال حاضر Freebirds). کلبه قبلا یک پایه آب به نام بهشت که در آن گرد sadhus متوقف شده بود به شام خوردن. پس از آن تا به حال مدت طولانی است که چاکرا تاج سانتا باربارا از eateries. چون الیاس بود یک جانباز از Meher Baba های الهه او را استخدام برای طبخ تمایل به خدمت falafels با ترک پروانه swooning به سمت شعله از فنا به تب و تاب بودن از خدا مسمومیت. همه که شعر و پراگماتيسم با هم مخلوط کرده بودند. در جهان هستی شناختی قبل از گرانولا همه UCSB flocked به بابا مثل زائران به مکه است.

پس از الیاس چپ ایسلا ویستا, دهه پیش من هرگز خورده فلافل که آمد نزدیک. نه من بازدید یک رستوران با بابا پرنیان. الیاس را به سانتا باربارا نه تنها خوب صادق است اما مواد غذایی با دید معنوی. او به ما آموخت که هر گاه معشوق روح می گذرد, آیا به عنوان معلم خود آن است نه پایان ارتباط. آن است که به سادگی که چون ما دیگر نمی تواند تعیین محل دوستان ما در این عرصه ما آن را کشف پر رونق در حد اکثر مناطق خود ما ذهنیت: روح به روح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>