در ” تعقیب نور,’ الیور استون می نویسد: از ویتنام, ‘سالوادور” و “جوخه’

در Oliver Stone جدید خاطرات او می نویسد: در مورد زمانی که او برای اولین بار درک است که خود فیلمنامه در مورد از دست سرباز در ویتنام متصل به قدیمی ترین قصه های از نوع بشر. شخصیت چه شد و سپس با عنوان “جوخه” بود و اودیسه هومر در حماسه او را دیدم یک مرد جوان است که می خواهم سفر به دوزخ و که تنها پیدا کردن مسیر خانه اگر او باز چشم او به حقیقت در اطراف او.

این یک درس سنگ تا به حال حفظ از روز خود را در دانشگاه نیویورک هنگامی که یک کلاسیک استاد استفاده می شود به چکش صفحه اصلی پیام به دانش آموزان است.

“او با استفاده از به پوند آن را به تخته سیاه ‘آگاهی! آگاهی آقایان! بیدار'” سنگ می گوید به تازگی از خانه اش در برنت وود. او صحبت کردن در مورد خاطرات خود “تعقیب نور: نوشتن و کارگردانی و بازمانده جوخه Midnight Express, Scarface, Salvador و فیلم, بازی” را پوشش می دهد که نویسنده-کارگردان اول از چهار دهه.

اما که a-ha لحظه بیدار شدن از خواب به حقیقت نیز یک موضوع در محدوده زمانی معین در کتاب از او طلاق پدر و مادرش زمانی که او یک نوجوان به بیهودگی او احساس به عنوان یک خر خر کردن در ویتنام; از هیجان از خود اسکار برای “Midnight Express” فیلمنامه به ناامیدی از شکست با “دست” خود را در هالیوود کارگردان اولین.

“این کتاب در مورد تحقق رویای خود می گوید:” سنگ در حال حاضر 73. “همین دلیل است که آن را به پایان می رسد زمانی که من 40 سال است. دلیل آن این است زیرا هنگامی که شما تحقق بخشیدن به رویای که من در نهایت آن را به یک احساس فوق العاده است.

“شما بالای جهان است,” او می گوید. “آن را مانند پایان یک کتاب است. آره چیزهای دیگر می رویم به اتفاق می افتد پس از 40 وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر بیراهه و خیلی بیشتر دیوانگی اما جوهر از آنچه اتفاق افتاده بود رویای من از دوران کودکی است که من به فیلم را من می خواستم.”

جنگ در خانه و خارج از کشور

طرفداران فیلم می دانیم که سنگ داوطلب برای جنگیدن در ویتنام و آن را سوخت یک سه گانه از فیلم “جوخه” “متولد چهارم جولای” و “بهشت و زمین” — در مورد جنگ که در سمت چپ یک علامت پاک نشدنی در آمریکا و روان.

قبل از آن اگر چه سنگ می نویسد که پدر و مادرش طلاق نیز در سمت چپ یک علامت در او.

“جالب بود کشف پدر و مادر من,” او می گوید او در مورد سرمایه پدر که ازدواج خود را در حالی که او از خدمت در جنگ جهانی دوم است. “به کشف که من اساسا بود که من یک پاره فرد است.

“پدر من اجازه دهید بگویم نویسنده در من و من از مدیر در من زندگی می کردند, زندگی من در این فرانسه-امریکا تقسیم به طوری که آن را تبدیل به یک بخشی از من من نمی دانستم تا زمانی که من کتاب نوشت.

“من فکر می کنم اشک من چون من همیشه ناقص می شود که در راه,” او می گوید. “من هرگز نوع مناسب. من احساس آن را در کسب و کار فیلم ، این یک راه زندگی است.”

در اوایل کتاب, سنگ, خرج می کند و بسیاری از صفحات نوشتن در مورد ویتنام از جمله نبرد در Jan. 1, 1968 او را توصیف به عنوان وحشتناک و الهی است.

“من سه ماه در من کشته شده است دو بار می بینم من تبدیل شدن به یک سرباز” سنگ می گوید. “و این همه شب نبرد بزرگترین نبرد من در می رود از تاریکی به سحر.

“من قطعا از دیدن این همه مسائل و من آن را توصیف در جزئیات” او می گوید. “من گفتم: این مثل این است که یک اسطوره در این نبرد است. آن را به عقب آمد به من در سال 1976 در جشن دویست ساله وقتی دیدم همه آتش بازی در آسمان است.

“بنابراین من جنگ به عنوان الهی چون زمانی که من به یاد که نبرد من احساس کردم که من محافظت شده توسط خدایان است.”

بالا و پایین در هالیوود

پس از نوشتن “جوخه” سنگ به رهبری غرب برای تلفن های موبایل خود را بسیار تحسین فیلمنامه خود کارت تلفن برای گرفتن کار.

استخدام برای انطباق غیر داستانی حساب آمریکایی بیلی هیز بود که دستگیر شده در ترکیه به صورت قاچاق مواد مخدر سنگ نوشت احشایی اسکریپت کمک کرد که آلن پارکر کارگردان “نیمه شب اکسپرس” فیلم یک موفقیت است.

در گلدن گلوب جایی که او برنده برای آن فیلمنامه مینویسد و شرم آور خود را با تلاش خود را برای رساندن مواد مخدر سوخت گفتار. سخنرانی خود در مراسم اسکار چند ماه بعد رفت بهتر اما او می خواهم شروع به کسب شهرت به عنوان یک لجبازی همکار.

Michael Caine-بازیگران روانی فیلم ترسناک “دست” به او یک فرصت برای هدایت یک استودیو عکس. کارفرمایان خود اعمال تغییرات بر روی فیلم که سنگ مبارزه ناموفق و هنگامی که آن را شکست مواجه او می ترسید شکست آن ممکن است هزینه او یک شات دوم.

“برخی از مردم به من گفت که من به نمایندگی از استاندارد rebelliousness در اوایل ’80s” سنگ می گوید. “در این معنا که به عنوان یک نویسنده بودم: ‘من آن را انجام راه من و مردم خواهد بود ترس گاهی اوقات از من و آنها می گویند او بیش از حد دشوار است من نمی توانم با او معامله.’

“از آنجا که شما حق هالیوود راه سازش است و گاهی اوقات شما باید شما باید برای گوش دادن به دیگران است. شما نمی توانید فقط قاطر به رهبری, اما شما باید برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن خود را صداقت. آن را روی حیله و تزویر تجارت.”

‘سالوادور” و “جوخه’

“تعقیب نور” اختصاص داده شده به اواخر انگلیسی, تهیه کننده فیلم John Daly دلیل خوب — خود پشتوانه منجر به سنگ back-to-back حرفه ای-ساخت پیروزی با “سالوادور” و “جوخه” در سال 1986 است.

مانند بسیاری در هالیوود دالی طولانی بود تحسین “جوخه” فیلمنامه و احساس اواسط 80s در آن در نهایت می تواند ساخته شده است. هنگامی که سنگ را به او نشان داد خود اسکریپت برای “سالوادور” یک تریلر سیاسی در مورد آمریکا نیست-تا-راز درگیری مرکزی امریکا جنگ دالی گفت: او می خواهم صندوق آنها را هر دو.

“من احساس نفرین با ‘دسته’ تا زمانی که جان دالی از من پرسید که آیا شما می خواهید به انجام این کار?’ من بلافاصله گفت: “سالوادور,'” سنگ می گوید. “من احساس کردم اگر من گفت: “جوخه” این بود که به شکست; من خیلی پایین آمده است.'”

از “سالوادور” فیلمنامه شد شرکت نوشته شده با ایرلندی روزنامه نگار ریچارد بویل که بازیگر جیمز وودز نقش در فیلم. ساخت این فیلم در مکزیک در بودجه بند کفش با ثابت مشکلات و در نهایت هیچ studio توزیع چپ سنگ دوباره فکر کردن در او دمیده آخرین شانس را به مستقیم.

“من واقعا فکر می کردم این آخرین شات,” او می گوید توصیف که جبری نگرش به عنوان سوخت خود را برای مبارزه با این فیلم تیره و قوی ضد آمریکایی کرد. “من فکر نمی کنم من که قرار بود به کار دوباره.”

نه این که او هم به اخم. حتی به عنوان “سالوادور” تلاش برای خروج از دروازه سنگ در فیلیپین شروع به “جوخه” که ویژه چارلی شین به عنوان یک سرباز جوان بر سنگ. Tom Berenger و ویلم دفو دو بازی بسیار متفاوت sergeants با آنها فیلمساز خدمت در ویتنام است.

“آنها هر دو فیلم جنگ و آنها هر دو در مورد دولت آمریکا اشتباهات” سنگ می گوید. “قطعا ‘سالوادور” است اولیه و ویتنام 10 سال بعد 15 سال بعد. من بسیار آگاه در آن زمان است که آنها مشابه در این راه است.

“اما در” سالوادور “من رفت و با gonzo جنبه بیشتر به این دلیل که او یک خطر و او را شکست و تمام قوانین به عنوان یک روزنامه نگار است اما من او را دوست داشتم” او می گوید. “در فیلم” جوخه ” من در برخورد با ارتش ایالات متحده است که چیز دیگری به طور کامل. من به شدت واکنش نشان می به استبداد مانند آن.”

“سالوادور” به آرامی برنده طرفداران تشکر به کلمه از دهان و موج دوم از بررسی مطلوب تر از اول است. زمانی که “جوخه” وارد در دسامبر سال 1986 فوری آن موفقیت شعلهور علاقه سنگ در اوایل فیلم است.

در مراسم اسکار در سال 1987 سنگ شد در رقابت با خود را در فیلمنامه دسته برای هر دو فیلم است. “جوخه” هر چند برنده بهترین تصویر و بهترین کارگردان برای سنگ آن پیروزی نشان دهنده پایان خاطرات — به جز یک بیت از یک, آزار دادن نسبت به “وال استریت” که در آینده خواهد آمد.

“قطعا وجود دارد برای رفتن به یکی دیگر از داستان می گوید:” سنگ که در حال حاضر در حال کار بر روی مستند در مورد ترور جان اف کندی و تغییر آب و هوا. “من به آن شکل وجود دارد بنابراین بسیاری از پیچش و چرخش.

“این همان داستان دیگر” او می گوید. “از آنجا که من متوجه شدم ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im